Skocz do zawartości

Mafia: Trilogy


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Bigby napisał:

Zawsze istnieje szansa że przełożą premierę. 

Typ w wywiadzie raczej pewnie mówił, że premiera jest w sierpniu. A te nadchodzące tygodnie to obstawiam jeszcze w czerwcu, spokojnie. 

Odnośnik do komentarza

Ok, obejrzałem wywiad z CEO Hangar 13 i rzeczywiście powiedział, że nadal celują w sierpień i aktualnie tylko dopieszczają całość. 

 

 

Parę zrzutów z trailera:

 

1QH2KSy.png

 

dO3u7Bd.png

 

soyI0Wg.png

 

25ijqzq.png

 

uXeCkMZ.png

 

FKUYEdW.png

 

w57WabU.png

 

JUp86xi.png\

 

OPA3UE6.png

 

YBNU2ZM.png

 

KISHiBw.png

 

Super jest zobaczyć tyle znajomych ujęć. ;)

 

edit: I ten motyw muzyczny z końca trailera. :banderas:

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na plus dla ciebie, że nie znasz tej części, przynajmniej podejdziesz do niej jak do czegoś zupełnie nowego. Ja lubię te klimaty, ale wiedząc co się wydarzy to jest takie lekkie meh i jednak wolałbym zupełnie nową część. Skoro już robili ten remaster od podstaw, to równie dobrze mogli zrobić IV z nową fabułą i powrotem do klasycznej formuły.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Pupcio napisał:

Po screenach gra życia ale ciężko mi ufać typom od mafii 3

Dlatego lepiej, gdyby przed remasterowaniem mesjasza zabrali się za remasterowanie swojego tworu, który w przeciwieństwie do pierwszej Mafii nigdy nie był bardzo dobrą grą. Lepsza grafika, bez tych monotonnych zapychaczy i z dużo lepszą SI, bo w trójcie to jest poziom kury z uyebaną głową. Jedynka była dobra i była sukcesem, a ja jestem zwolennikiem naprawiania popsutych gier z potencjałem, jeśli już.

Odnośnik do komentarza

Ten remaster w moich oczach ratuje fakt, że - jeśli dobrze pamiętam - nie będzie to fabuła i misje 1:1 z oryginałem, więc może się skuszę, ale raczej nie za pełną cenę. Kupi się w jakiejś promocji na Steam, ale ciśnienia nie mam, za dużo gier do ogrania, których w ogóle nie znam.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krzysiekp392 napisał:

Dlatego lepiej, gdyby przed remasterowaniem mesjasza zabrali się za remasterowanie swojego tworu, który w przeciwieństwie do pierwszej Mafii nigdy nie był bardzo dobrą grą. Lepsza grafika, bez tych monotonnych zapychaczy i z dużo lepszą SI, bo w trójcie to jest poziom kury z uyebaną głową. Jedynka była dobra i była sukcesem, a ja jestem zwolennikiem naprawiania popsutych gier z potencjałem, jeśli już.

Nie da się od tak zmienić kręgosłupa rozgrywki w tej grze. Wszystko w niej bazuje na odbijaniu dzielnic, czyli robieniu czegoś powtarzalnego. A wydawca nie wyłoży kasy na to, żeby deweloper poprawił wcześniejszy, średni produkt, który nie wszystkim przypadł do gustu. Zresztą założę się, że wydawca maczał palce w tym jak wygląda rozgrywka w MAFIA III. 

 

Teraz zależy im tylko na tym, żeby zrobić remake oryginalnej MAFII, a to jak ten produkt będzie ostatecznie wyglądał pozostaje dużą niewiadomą i fakt, że na 2 miesiące przed premierą mamy tylko kilka screenów i zalążek fabuły na zwiastunie może sugerować, że coś jednak jest nie tak. Być może ogłoszenie remake i liczne głosy w internecie ze strony fanów dały obraz wydawcy i deweloperom, że jednak ci pierwsi oczekują czegoś innego, niż wydawca i deweloper planował. 

Odnośnik do komentarza

Tak swoją drogą, chętnie bym zobaczył remake gry The Godfather. Niby obiektywnie średniak, też było powtarzalnie, ale było klimatycznie i bardzo mnie wciągnęła swego czasu.

 

 

W sumie to klimat nawet teraz wylewa się z oryginału. I ta muzyka:banderas:

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...