Skocz do zawartości

Mafia: Trilogy


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Hah, ale powiedziałem w czas z tymi bugami. Zglitchowało mi się trofeum za odwrócenie 16 racket bossów. (pipi) mać, najbardziej nienawidzę glit(pipi)ących się trofeów. Gra jest świetna ale 3 razy przechodzić jej nie będę... :/ 

 

Godzinę temu, dee napisał:

Myślę Mafia 3, mówie John Donovan. Ten koleś to nie tylko najlepsza postać w Mafii 3. Jedna z najlepszych postaci drugoplanowych w grach co najmniej od dekady

 

Zdecydowanie jeden z najjaśniejszych elementów gry ;) 

Odnośnik do komentarza

Ja tylko wtrące ze mafia II na premierę zawiodla oczekiwania. Mafia pierwsza zawiesila poprzeczka tak wysoko, ze wszyscy oczekiwali więcej i lepiej + historia ktora będzie dobra, a nawet lepsza od pierwowzoru. 

 

A wyszlo średnio. 

 

 

Ale patrząc na mafie trzecią (jak zoatala skopana) to z perspektywy czasu nie wyglada to tak źle jesli chodzi o sequel:shieeet:

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
1 godzinę temu, dee napisał:

Myślę Mafia 3, mówie John Donovan. Ten koleś to nie tylko najlepsza postać w Mafii 3. Jedna z najlepszych postaci drugoplanowych w grach co najmniej od dekady

 

DLC z Donovanem jest cudowne. :banderas: 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, - V - napisał:

Cholera to jak ta gra się nie pie.przy z rasizmem i brutalnością to należy za to twórców chwalić, bo w dobie przesadnej politycznej poprawności wydali bardzo odważną grę.

Przywiązanie w tej kwestii do szczegółów było bardzo duże. Dla przykładu zabicie kogoś w dzielnicy czarnych skutkowało tym, że centrala policji informowała jednostki w terenie zdaniem typu: Jak ktoś ma ochotę to niech to sprawdzi." Jeśli zabiliśmy kogoś w białej, bogatej dzielnicy na miejsce wysyłano od razu cały zastęp radiowozów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.05.2020 o 19:49, - V - napisał:

Hah, ale powiedziałem w czas z tymi bugami. Zglitchowało mi się trofeum za odwrócenie 16 racket bossów. (pipi) mać, najbardziej nienawidzę glit(pipi)ących się trofeów. Gra jest świetna ale 3 razy przechodzić jej nie będę... :/ 

Jakis czas temu tez odswiezalem gierke i mialem podobnie. Mi brakuje trofika zwiazanego z trojka vito, pijak i hawajka. Robilem wszystko zgodnie z instrukcja z internetu a i tak mi pod koniec gry nie wyswietlilo misji zabicia kogos tam. 

Zje,bana na maxa gra. Gra jest slaba i schematyczna i nie zamierzam robic w kolko tego samego trzeci raz nawet mimo tego ze kocham te klimaty. Jeszcze zeby takie bugi byly w polowie gry ale nie na samym koncu. Tfu

 

Aha i proponuje wziac poprawke ze gra na premiere wygladala sporo inaczej niz w 2020 po milionie aktualizacji a wiele osob w tym ja ogrywalo ja na premiere. 

 

Mi tam tez nie przeszkadza schemat 80% gry , bugi typu ze wrogowie nie slysza wybuchu beczki bo strzelam z broni z tlumikiem, ze gosc dwa metry ode mnie nie zorientowal sie ze w tym samym pokoju z ukrycia poderznalem gardlo koledze, ze noca na motorowce w lusterku mamy dwa paski jak na psx, ze nie mozemy zmienic nawet stroju a po przejsciu gry nie mamy kompletnie juz nic do pogrania. 

Swietny model jazdy i wiezienie ziola przy akompaniamencie jimi hendrixa to coś doskonalego, swietne charyzmatyczne postacie to plus. Poczatek i koniec rowniez sa swietne. Ale mimo ze jestem fanem to potrafie jednak stwierdzic ze gra to niewypał. I kazdy gangsterski sandbox na ps4 jest obiektywnie gra lepsza niz mafia 3.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
6 godzin temu, PiotrekP napisał:

To "Faster Baby" to jakaś kpina. Godzina grania a na samym końcu pokazuje jakąś drogę zamiast dać mi jechać. Za piątym razem w końcu pykło. 

A pomysł był fajny i można z tego było zrobić materiału na kilka godzin. 

Reszta pewnie jest podobna, jeśli chodzi o długość grania? 

Faster Baby najkrótsze, zajęło mi z 1,5h. Kolejne dwa DLC to bardziej 2-2,5h gry, ale to jest max. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kanabis napisał:

Jakis czas temu tez odswiezalem gierke i mialem podobnie. Mi brakuje trofika zwiazanego z trojka vito, pijak i hawajka. Robilem wszystko zgodnie z instrukcja z internetu a i tak mi pod koniec gry nie wyswietlilo misji zabicia kogos tam. 

Zje,bana na maxa gra. Gra jest slaba i schematyczna i nie zamierzam robic w kolko tego samego trzeci raz nawet mimo tego ze kocham te klimaty. Jeszcze zeby takie bugi byly w polowie gry ale nie na samym koncu. Tfu

 

Proponuję co jakiś czas robić backup save'a do chmury albo na pendrive'a, właśnie to przyzwyczajenie uratowało moją platynę po tym jak zgliczował mi się trofik w Doom Eternal.

Odnośnik do komentarza

Ogrywałem trójkę w kwietniu 2018 roku i na szczęście żaden pucharek mi się nie zyebał. Teraz czeka mnie drugie, mordercze przejście, gdzie będę wszystkich eliminował i łupem dzielił się tylko z Vito. Zostały mi do wbicia cztery pucharki [Just You And Me, Big Earner, No Loose Ends i Can't Trust A Rat], więc mam nadzieję, że nie będzie z nimi problemu. 

Odnośnik do komentarza

Kolejne trofeum mi się zglitchowało, uzbierać 500 000 dolarów. Mam 550 000, ostatnia misja przede mną. Pyerdole to, odechciało mi się kiedykolwiek platynować tą grę. Czytam w necie, że nowe patche yebały trofea jeszcze bardziej. Najgorsze jest to, że grając od nowa wcale nie ma się gwarancji, że te trofea wpadną, niektórzy zaliczali 5 przejść gry i trofeum za odwrócenie wszystkich bossów dalej im nie wpadło. 

 

Jakieś śmieszne bugi w grze z takim otwartym światem to nie jest nic nadzwyczajnego. Znikające czy przenikające przez ścianę ciała to pikuś. Ale glit(pipi)ące się trofea gdzie gra ma tylko POLICZYĆ (pipi) mać czy odwróciłeś 16 bossów albo uzbierałeś X pieniędzy to jest skandal. Pod względem świata i fabuły gra jest świetna. Tutaj trzyma poziom i jest godnym reprezentantem serii bez dwóch zdań. Ale stan techniczny po 4 latach to jest coś absolutnie żenującego.

 

Edit: Hahaha, ya (pipi)e. Trofeum za wydanie 500 000 tez zglitchowane. Co za (pipi) masakra

Edytowane przez - V -
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, LukeSpidey napisał:

Ogrywałem trójkę w kwietniu 2018 roku i na szczęście żaden pucharek mi się nie zyebał. Teraz czeka mnie drugie, mordercze przejście, gdzie będę wszystkich eliminował i łupem dzielił się tylko z Vito. Zostały mi do wbicia cztery pucharki [Just You And Me, Big Earner, No Loose Ends i Can't Trust A Rat], więc mam nadzieję, że nie będzie z nimi problemu. 

Nie chce cie zmartwic ale DOKLADNIE o tym trofiku mowilem i mi sie zje,bal xd I tez dokladnie sie dzielilem z vito. Ale w sumie kumpel robil tez ta sciezke i mu poszlo wiec to chyba totalna losowosc. W kazdym razie zycze powodzenia :)

 

Ogolnie beka w chu.j ze grasz fabule tylko po te jedne trofeum a na sam koniec gry okazuje sie ze go nie dostaniesz xD

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bigby napisał:

Jak ja się cieszę, że dla mnie achievementy mogłyby równie dobrze nie istnieć. :D

Tez tak kiedys myslalem ale jak gierka mi sie podoba a acziki nie sa poje,bane w stylu znajdz 300 piorek ktore nie sa zaznaczone na mapie jak w ac2 to takie trofiki fajna sprawa bo w cholere wydluzaja zywotnosc gry. Gdyby nie one to w takiego re3 bym pogral 7h bo przeszedlbym i tyle. A tak to platynka chyba z 25h mi zabrala czasu ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.