Skocz do zawartości

Mafia: Trilogy


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no tylko sama jedynka. Każdy mający trójkę ma teraz wersje kompletna, remaster dwójki to nieporozumienie wiec jak będę miał ochotę wrócić do historii Vito to odpale to sobie na PS3 w ostateczności, a tutaj będzie coś nowego od zera. 

 

Po obejrzeniu gameplayu to trójka w szatach jedynki. Można było się tego spodziewać ale nie zmienia to faktu że klimat jest gesty. To go mi się nie podoba i wybija z rytmu to gęby bohaterów które w żaden sposób nie przypominają mi tych z oryginału. Paulie zupełnie nie przypomina tego z jedynki, Sam

i Tommy tak samo. I jasne, niwa gra i nowe twarze, wcale nie musza ich przypominać tutaj wolność ma H13 ale do jasnej cholery ta mimika twarzy jest żałosna. Zbyt dużo za(pipi)istych gier już wyszło żeby patrzyło się na to bez zwracania uwagi. I te animacje z M3 jako placeholder? 2 miesiące przed premiera? To jakiś zart? 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, - V - napisał:

I jasne, niwa gra i nowe twarze, wcale nie musza ich przypominać tutaj wolność ma H13 ale do jasnej cholery ta mimika twarzy jest żałosna. Zbyt dużo za(pipi)istych gier już wyszło żeby patrzyło się na to bez zwracania uwagi. I te animacje z M3 jako placeholder? 2 miesiące przed premiera? To jakiś zart? 

 

O ile jest to w ogóle prawda, to gameplay był z wersji sprzed kilku miesięcy, do tego doliczyć  obecne 2 miesiące do premiery i wtedy jestem w stanie uwierzyć że coś w tej kwestii zmienią. Inaczej zostanie jak jest, co mi nie przeszkadza bo strzelanie i poruszanie się postaci z M3 mi pasuje.

 

Szczerze, obstawiam że to właśnie otrzymamy w pełnej grze.

 

Co do mimiki to się nie zgodzę. Wygląda to w porządku, nie odstrasza. Do The Last of Us 2 nie ma startu, ale to normalne.

Wlasciwie jedyne co mi się rzuciło w oczy to scena w której Tommy spotyka tych dwóch typków. Tym akurat trochę gęby wykrzywiało.  :D

 

Muszą też coś zrobić z głośnością bo niektóre dialogi były nieslyszalne.

 

Aha, no i wybuchowe beczki w stodole. :reggie:

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.07.2020 o 14:27, Bigby napisał:

Wygląda jak jego aktor głosowy (tak jak pozostali):

 

MV5BZDA3ZGI5MDEtNTJhNS00MGYwLWE3ZjQtMDY4

 

 

 

450?cb=20100806170450

 

Moim zdaniem aż tak źle w porównaniu z oryginałem nie wygląda.

 

 

Trochę inaczej jest ze Samem, który w remake'u zdaje się być wyraźnie młodszy.

Wyglada z 20 lat młodziej. Kompletnie niepodobne są te postacie do siebie. :/ 

Odnośnik do komentarza

map_lost_heaven.jpg?size=original

 

MafiaDE-LostHeaven1-700.jpg?size=origina

MafiaDE-LostHeaven2-700.jpg?size=origina

MafiaDE-LostHeaven3-700.jpg?size=origina

 

Cytat

Plan miasta z Mafii z roku 2002 był wskazówką dla producentów w trakcie projektowania nowego świata gry, a więc układ dzielnic, przecznic i głównych ulic jest w większości taki sam, choć niektóre nazwy się zmieniły. Pamiętne lokacje z misji, takie jak motel Clark's, międzynarodowy port lotniczy czy tor wyścigowy również się tam znajdą, a także większość obszaru wiejskiego na północ od miasta. Można je teraz odwiedzać w każdej chwili, bez konieczności zaliczenia postępów w fabule (nie ma już niewidzialnych ścian) czy oglądania ekranu wczytywania.

 

https://mafiagame.com/pl-PL/news/mafia-definitive-edition-lost-heaven-map/

 

 

edit: Odnośnie soundtracku

ehz4u1onutd51.jpg?width=578&auto=webp&s=

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gdzieś pisali jak ma być z tą wolnością w tym świecie? 

Tak jak w jedynce (fabuła i jakiś freeroam) czy bardziej jak w dwójce, że na misję pojedziemy z mieszkania do baru zrobimy ją i tam wrócimy żeby zakończyć. A potem będzie można sobie pojeździć i/lub wrócić do mieszkania żeby zakończyć dany rozdział? Chyba gdzieś o tym pisali, ale nie mogę znaleźć. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...