Skocz do zawartości

Mafia: Trilogy


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Kolos28 napisał:
1 godzinę temu, Bigby napisał:
Mafii 2 nie dostaniesz za darmo za posiadanie trójki.

Dzięki za info, widocznie źle zrozumiałem. Myślałem, że mając Mafia 3 deluxe z SP na wszystkie dodatki, z automatu zmieni się w wersję ostateczną, dodając M1 i M2 za free.

 

Mając Deluxe Mafii 3 tak naprawdę nic nie dostajesz. To to samo co Definitive Edition.

 

Jakbyś miał Mafię 2 to za darmo by ci przypisało nową wersję.

 

M1 to praktycznie nowa gra, więc tego za Free nikt nie dostanie. 

Edytowane przez Bigby
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
 
Mając Deluxe Mafii 3 tak naprawdę nic nie dostajesz. To to samo co Definitive Edition.
 
Jakbyś miał Mafię 2 to za darmo by ci przypisało nową wersję.
 
M1 to praktycznie nowa gra, więc tego za Free nikt nie dostanie. 
Już wszystko jasne
Tak to jest jak czyta się coś jednym okiem i nie do końca.
Odnośnik do komentarza

Napaliłem się na dwójkę, ale jak się naczytałem jaki to beznadziejny port z masą bugów i innych niedoróbek to sobie postanowiłem odpuścić. 

 

Będę śledził temat, bo może partacze łaskawie wypuszczą łatkę, która trochę naprawi tego bubla, ale cała ta polityka wypuszczania zremasterowanych Mafii śmierdzi mi trochę skokiem na kasę i próbą wykorzystania sytuacji, że ludzie siedzą w domach z powodu pandemii. 

 

Co za nielogiczność ogłaszać trylogię i wypuszczać najpierw 2. i 3., gdzie ta pierwsza jest popsuta a ta druga to ten sam produkt w nowym opakowaniu. Takie praktyki powinny być karane finansowo. Jak taki wydawca zabuliłby kilka milionów grzywny to by się na drugi raz zastanowił, czy wydawać szmelc czy jednak trochę go dopracować. 

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie, odpukać, póki co żadne bugi. Nawet jest pewna poprawa - w starej wersji mimo stałych klatek były jakieś mikroprzycięcia. Teraz tego nie ma.

 

Co wcale nie zmienia faktu, że strasznie pokpili sprawę i to co się wyprawia na konsolach jest niedopuszczalne.

 

Tymczasem twarz

Spoiler

Mr Angello

doczekała się liftingu i wygląda nieco młodziej:

Spoiler

930kav505tz41.jpg?width=411&auto=webp&s=

 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Można je robić podczas głównego wątku, ale odblokowane zostaną dopiero jak zwerbujemy wszystkich pomocników (Vito, Cassandra i ten irlandczyk). 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Gra może ktoś na Pro? Też wam tak klatki spadają w niektórych miejscach, np. na początku przy pierwszej wizycie u Joe u niego w domu? Czuje jakby tam było z 10 klatek maks? Poza tym na mieście przy szybszej jeździe autem albo jak goni was policja też macie stuttering?

 

Edit: 

To są jakieś żarty, podczas jazdy po mieście co chwile haczy i zwalnia, w pomieszczeniach klatkuje, takiego shitu dawno nie widziałem, a grafika jak z ps3, tylko ostrzejsza i z większym kontrastem.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Mogą to przede wszystkim zepsuć od strony technicznej i tego się obawiam.

 

Reszta czuję, że będzie przynajmniej dobra. Historia jest już napisana i jest świetna. Wszelkie nowe wątki i rozwinięcia istniejących też powinny być jak najbardziej ok - w końcu przy okazji Mafii 3 udowodnili, że potrafią w narrację, cutscenki, dialogi itd. 

Animacje, system osłon, gunplay, model jazdy też już mają z M3 i nie było to najgorsze. Trochę usprawnić i wystarczy.

 

Ma do tego wrócić oryginalna muzyka z jedynki + przypuszczam, że jakieś nowe kawałki też mogą wrzucić. Graficznie już widać, że jest super, nawet jeśli większość obecnych screenów jest podrasowana. Myślę, że poniższe materiały najlepiej oddają rzeczywisty wygląd gry. Przy okazji możemy zobaczyć jak prezentuje się nowy Tommy ;)

 

3cmur4sjzqz41.png?width=456&auto=webp&s=

 

Mafia_Announce_Screenshot_Car.jpeg

q2pluuklwqz41.jpg?width=1024&auto=webp&s

 

 

Wolę jednak być optymistą niż szukać dziury w całym i przewidywać najgorsze scenariusze. Możliwe, że przemawia przeze mnie nadmierne uwielbienie jaką darzę tę markę. 

 

 

A tym którzy nadal myślą, że Hangar 13 jest wszystkiemu winne i nie powinno w ogóle tykać Mafii polecam ten artykuł:

https://kotaku.com/how-the-makers-of-mafia-iii-lost-their-way-1825242177

 

Cytat

At first, it was envisioned as a straightforward revenge tale, but 2K boss Christoph Hartmann wanted Mafia III to compete with Rockstar, one of Hangar 13’s sister studios and the company that had been overshadowing Mafia since its inception. Several people familiar with Hangar 13 told me that Hartmann wanted them to make a game on par with Grand Theft Auto. He wanted districts, empire-building, and a massive open world.

 

Cytat

The engine, which grew out of the Illusion engine used for the first two Mafia games, went through active development alongside the game, leading to roadblocks as designers and artists waited for their tools to work properly

 

Cytat

Because the Novato-based studio had taken so much technology from 2K Czech, large swaths of the code came with comments in their language. “Almost the whole codebase was written in an amalgamation of English and Czech,” said one person who worked on the game. “When you were trying to debug something, you’d go to an engineer, and if they didn’t speak Czech they’d have to first translate what they were looking at in the comments to English, check that translation, then try to see if they could fix the problem.”


 

Cytat

 

One of the biggest struggles, according to several people who worked on Mafia III, was that management finalized too many decisions too late in development.

 

Designers and other people who played the game argued that the district system felt too repetitive and needed to be changed, while managers thought it might work and wanted to wait to see if it would all come together at the last minute, as many video games do.

 


 

Cytat

 

Outside of the grindiness, the biggest complaint about Mafia III was that it was full of bugs, which people who worked on the game blame on two main factors. The first was that they’d never made an open-world game like this, full of simulations and complicated mechanics.

 

The second factor was time. People who worked on the game admit that they could have used a few extra months to polish and fix bugs. But after three years at 2K Czech and then another three-and-a-half at Hangar 13, Mafia III had already gotten plenty of time in 2K executives’ eyes, even if Hangar 13’s version was completely new.

 

 

 

Przez ostatnie lata i tak sporo się tam zmieniło, odeszło dużo ludzi, przyszło równie dużo nowych. 

Póki co mają mój kredyt zaufania.

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

nie ma gameplayu z jedynki to źle wróży.

 

Moje oczekiwania odnośnie jedynki są bardzo małe. Bardzo wątpie czy uda im się przebić legendę i umiejscowić ją w naszych czasach (bo na bank dodadza nowe mechaniki rozgrywki)

 

A te wszystkie graficzki to małe mnie obchodzą. Mafia pierwsza stała klimatem, gameplayem i genianie poprowadzoną intrygą z zakończeniem, które pokazuje, że tak na prawdę to nie warto być gangsterem i strzelać do ludzi.

 

Chciabym wierzyć, ale to nie 2002 rok. Wspomnienia na zawsze w serduszku

Odnośnik do komentarza

Gameplay za 2 tygodnie. Zobaczymy wtedy.

 

Odnośnie grafiki, pierwsza Mafia również nią stała. W 2002 roku to był przełom. ;) 

 

Przebijać legendy nie muszą. Ważne żeby jej nie zniszczyli. I tak już z góry wiadomo, że nawet jak wyjdzie im fenomenalna gra, to znajdą się malkontenci którzy doszukają się czegoś, co jednak w oryginale było lepsze.

 

Jeden plus już załapali ode mnie za wprowadzenie motocykli. :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...