Skocz do zawartości

Mafia: Trilogy


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Przy starcie gry było ustawianie języków dialogów i napisów (przynajmniej w edycji z dystrubucji PL)

 

W trakcie gry spróbuj w ustawieniach, było tam takie cos jak reset języka.

 

Na razie dla mnie gra jest powiewem świeżości po tonie plastikowych produkcji napchanych śmieciami. Prosta w obsłudze i nastawiona na mafijną narrację. Nie brakuje mi tu levelowania, drzewka umiejętności, zapchaj questow.

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Poziom "trudny" naprawdę jest trudny. :D A nad nim jeszcze klasyczny... można sobie zrobić z Mafii solidne wyzwanie, ale mnie do tego trochę zniechęca poruszanie się postaci i praca kamery. Jakoś tak koślawo... doszedłem na trudnym do "Lepiej sie przyzwyczaić" (chyba szosta albo siodma misja) i już nie ogarniam.:yao:

 

Ale klimacik i nostalgia jest. Choć faktycznie brakuje oryginalnej muzyki i szkoda, ze główny motyw muzyczny był tylko w intro (bo w oryginale był też w menu).

Odnośnik do komentarza

Teraz porównałem dopiero aktualnego aktora od Pauliego z oryginałem. Kompletnie inna twarz, nie wygląda gangstersko tylko trochę jak Jimmy Fallon :F

 

9574471.jpg

 

 

Mam wrazenie, że strzelanina w Mafia III miała mocniejszego kopa, nawet pistoletem. Tu ładuje kapiszony we wrogów i nawet za bardzo ich nie odrzuca :( Dopiero pierwsza walka z ratowaniem

Spoiler

Sama na stacji benzynowej.

 

Odnośnik do komentarza

Gram na poziomie classic - do pamiętnego wyścigu było bezboleśnie.

 

Cały system walki (strzelanie, stealth, walka wręcz mimo liftingu jest mocno przestarzały).

Jak na razie bez bugów i płynnie (XOX)

Z odstępstw od orginału - zlikwidowali światła na skrzyżowaniach. Już nie ma możliwości żeby nas zaczęła ścigać policja za przejechanie na czerwonym

Z tego co czytałem - zmniejszono ilość special cars do zdobycia w free roam (do 4) - IMO duży minus bo wyzwania które trzeba było zaliczyć do odblokowania tych (bodajże 12 aut w orginale) były fantastyczne.

Edytowane przez shinian
Odnośnik do komentarza

Tryb klasyczny wjechał od początku i dochodzę do dziwnego wniosku. Graficznie to wygląda dokładnie tak jak wydawało mi się, grając w nią 12 lat temu :dynia: Niesamowiete jak wtedy człowiek jarał się archaiczną grafiką, a pamiętam że Mafia zrobiła wtedy na mnie piorunujące wrażenie. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Matriks_1111 napisał:

Tryb klasyczny wjechał od początku i dochodzę do dziwnego wniosku. Graficznie to wygląda dokładnie tak jak wydawało mi się, grając w nią 12 lat temu :dynia: Niesamowiete jak wtedy człowiek jarał się archaiczną grafiką, a pamiętam że Mafia zrobiła wtedy na mnie piorunujące wrażenie. 

Bo wtedy to był absolutny top graficzny na pc i takie gta 3 to wyglądało jak karykatura w porównaniu do mafii. 

Odnośnik do komentarza

Wyscig na trudnym/symulacji to przeginka, cały dzień będę powtarzał :( Na prostej drodze mnie wyprzedzają to nie wiem ile trzeba mieć farta na zakretach.

 

edit

ok easy załatwia sprawę i da się ścigać w miarę na równi. Przed samą metą podbiłem trudność na maxa i dostałem trofik za skończenie wyścigu na classic xD

Edytowane przez _Red_
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, _Red_ napisał:

Dziwne z tym czerwonym światłem, nawet w opcjach jest napisane, że tryb symulacyjny policji powoduje reakcje na wykroczenia, w tym przejazd na czerwonym. Przyjrzę się jak włączę niebawem.

Potwierdzam, czerwonych świateł nie znalazłem i też się zastanawiałem o co chodzi. Czyżby zabieg mający na celu ułatwienie? Bo na pewno nie chodzi tu o realia. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, _Red_ napisał:

 

Trudny, ale na czas wyścigu łatwy xd

Akcja jest caly czas, łapy mi się pocą normalnie przy utrzymaniu się przy życiu na 10% zdrowia.

 

Ja to samo. :D Caly czas "na rezerwie". Fajnie ze zostawili tradycyjne apteczki, a nie automatyczne zdrowienie (tylko jak się jest na skraju śmierci, to sie zdrowie samo trochę podnosi po chwili). Oldschool pełną gębą. 

33 minuty temu, Il Brutto napisał:

Strzelanie i w ogole poruszanie sie w tej grze jest niesamowicie dretwe. Jazda samochodem ok. Fabularnie swietnie, spodziewalem sie dobrej historii i dostalem. 

 

Zgadza sie, poruszanie sie jest slabiutko zrobione. Wydaje mi się, ze w Mafii III lepiej to działało... 

Odnośnik do komentarza

Zacząłem na classicu, nie rozumiem dlaczego ludzie mają problemy z tym wyścigiem. Ja nie znoszę gier typu jeżdżenie w kółeczko a sobie z tym poradziłem bez problemu. Kwestia nauczenia się sterowania tą taczką - w zakręty wchodzi się puszczając gaz i odbija się od innych kierowców oraz ciagle ścina się zakręty jeżdżąc po trawie i szykanach. I nie odpuszczać, bo potem niektóre fury się psują i np. jadąc ciagle drugi, tracąc nadzieję, że dogoni się pierwszego typa, można być pierwszym, bo mu silnik przed końcem wybuchnie :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...