Skocz do zawartości

Mafia: Trilogy


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, standby napisał:

Ok ale bedzie to wydane jako mafia trilogy? Ze wszystkie 3 gry na jednym nosniku? Czy mam to chuj,o,stwo osobno kupowac?

Mafia Trylogia zawiera:

Mafia: Edycja ostateczna –zaprojektowany całkowicie na nowo klasyk, który dał początek tej kultowej serii.

Mafia II: Edycja ostateczna – uwielbiana przez fanów część serii, zremasterowana do rozdzielczości HD.

Mafia III: Edycja ostateczna - ponowne zetknięcie się z wielokrotnie nagradzanym, narracyjnym arcydziełem.

 

Ja chyba wezmę trylogię, bo dwójeczkę też bym sobie przypomniał

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bitrate na yt jest jaki jest także ciężko ocenić grafikę, ale generalnie widać, że to silnik trzeciej części. Nie wygląda to tak imponująco jak na pierwszych trailerach czy screenach. 

Zmiana facjat w mojej opinii mocno na minus, Paulie wygląda jak jakiś kartofel. 

Widać, że nie jest to finalny build bo niektóre animacje to jakiś żart, rzucanie mołotowem czy cicha eliminacja to niezły cringe. 

Boli trochę, że osłony się nie niszczą, niezniszczalna drewniana poręcz czy jak to tam nazwać trochę zabawnie wygląda, zwłaszcza, że w dwójce chyba sie rozlatywały, tam w ogóle physx robił mocno.

No i sam gameplay wygląda trochę drewniano, nie wiem czy jest to remake jaki sobie wyobrażałem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, messer88 napisał:

A co do 3 jeszcze to kojarzę że były narzekania że jest w (pipi) powtarzalne przejmowanie dzielnic czy coś tylko spytam czy jest to konieczne żeby pchać tam fabułę do przodu?

 

Generalnie kazda misje mozna oklepac na ten sam sposob. Kazdego z tych durni ktorzy za nami biegaja mozna wymordowac z ukrycia i staje sie to tak (pipi) monotonne, ze po jakims czasie az prosisz o napisy koncowe. Ale gra sama w sobie powiedzmy, ze ok

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Bartg napisał:

Najbardziej martwią mnie informacje, że udostępniony build jest potwornie zabugowany, blizniaczo do trójki w dniu premiery :(

Gra od Hangar 13, no być nie może! Mafia 3 po 4 latach od premiery męczy się z poważnymi bugami, a ta gra myślicie, że będzie ich pozbawiona? 

Odnośnik do komentarza

Nie śledziłem losów tego remaku Mafii, coś mi się obiło o uszy ale już nie wiedziałem kto i którą część odświeża. Wczorajszy napływ materiałów dopiero mnie uświadomił. No i nawet się mocno nakręciłem. 

Mafia była jedną z pierwszych gier fabularnych które przeszedłem w całości i dało mi to sporo satysfakcji. Klimat tamtych czasów rewelacyjnie oddany. Uwielbiałem jeździć po mieście z tą muzyką w tle. Pamiętam, że można też było tankować co było czymś nowym. Ciekawe jak odbiorę grę po takim czasie. W pozostałe części w tym w 3 nie grałem.

 

Jutro przyjeżdża Horizon, więc pewnie zanim go skończę to Mafię już wszyscy dobrze przetestują i mam nadzieję, że połatają. Wtedy z czystym sumieniem wrócę do Lost Heaven :banderas:

Edytowane przez Artur_K
literówka
Odnośnik do komentarza

Ja ta trylogie na stowke biore. W sumie niewiele sie dzieje w tym temacie a klimat gry maja. Swoja droga wlasnie ogladam na netflixie miasto strachu wiec( mimo, ze mafia dzieje sie sporo wczesniej) mam zajawke.

 

Ps. Ogralem trojke na premiere i nie bylo to tak znowu tragicznie zabugowane- ot wywalilo mnie z 2 razy z gry, raz cos sie tam zawiesilo i tyle). Co oczywiscie nie zmienia faktu, ze to sredniak.

 

Jednak moment w ktorym wchodzi paint it black to:banderas:

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, okens napisał:

Ja ta trylogie na stowke biore. W sumie niewiele sie dzieje w tym temacie a klimat gry maja. Swoja droga wlasnie ogladam na netflixie miasto strachu wiec( mimo, ze mafia dzieje sie sporo wczesniej) mam zajawke.

 

Ps. Ogralem trojke na premiere i nie bylo to tak znowu tragicznie zabugowane- ot wywalilo mnie z 2 razy z gry, raz cos sie tam zawiesilo i tyle). Co oczywiscie nie zmienia faktu, ze to sredniak.

 

Jednak moment w ktorym wchodzi paint it black to:banderas:

Moim zdaniem Mafia 3 jest naprawdę solidna gra. Ale zawodziła technicznie. Po 4 latach od premiery miałem najwiecej bugow w grze z otwartym światem w jaka kiedykolwiek grałem ale z równowagi wyprowadziły mnie zbudowane trofea. 

 

Tutaj spodziewam się że będzie po prostu podobny poziom. Ładna grafika, super fabuła i kapitalny klimat. Dopracowania technicznego się nie spodziewam, szczególnie gdzie jeszcze pół roku temu wiele rzeczy w grze jeszcze nie bylo a drastycznie zmienili sposób pracy. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Voytec napisał:

Moim zdaniem Mafia 3 jest naprawdę solidna gra. Ale zawodziła technicznie. Po 4 latach od premiery miałem najwiecej bugow w grze z otwartym światem w jaka kiedykolwiek grałem ale z równowagi wyprowadziły mnie zbudowane trofea. 

Najsmutniejsze jest to, że nie każdy ma takie problemy. Ja przy swoim pierwszym przejściu nie natknąłem się na żaden błąd czy to z grą, czy to z trofeami. 

 

Po twoich postach boję się zaczynać drugi raz, a to przejście jest potrzebne do platyny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...