Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem wątek główny, nie wiem czy się bawiłem lepiej niż w podstawce ale jest to jedna z lepszych gier z superbohaterami w jakie grałem. Taka chodzona bijatyka tylko w nowoczesnym wydaniu, polecam. System walki mi się o wiele bardziej podoba niż w batmanie, jest mniej skomplikowany i bardziej nastawiony na konfrontację niż ataki z ukrycia. Na PS5 wrażenie robi struktura materiału ubrań bohaterów. Ciekawe jestem jak gierki będą wyglądać za 2-3 lata. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem. Kule, klimat zimowy kiedy za oknem prószy śnieg dodaje +1 do klimatu. Oprawa wiadomo, tryb RT+60 robi robotę i nawet jak się na siłę przestawiałem na inne tryby aby chociaż sprawdzić różnicę to na szczęście jestem na tyle ślepy że siedząc w tej konkretnej odległości od ekranu - różnicy praktycznie nie widziałem. Więc wybór tej opcji gdzie mamy wszystko + jakiś next genowy ficzer był wręcz musem. I wygląda to miejscami kozacko. Żaden ultra przeskok ale jedna z ładniejszych rzeczy jakie dane mi było oglądać na tv. 

 

A sama gra - stary dobry Spiderman z nowymi bajerami. Całośc wg licznika konsoli zajęła mi 15 godzin więc sporo jak na "dlc".  I bawiłem się wyśmienicie. 

 

Polecam każdemu czy to na ps4 czy wręcz obowiązkowo na ps5.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Jakim napisał:

tryb RT+60 robi robotę i nawet jak się na siłę przestawiałem na inne tryby aby chociaż sprawdzić różnicę to na szczęście jestem na tyle ślepy że siedząc w tej konkretnej odległości od ekranu - różnicy praktycznie nie widziałem.

A możesz wrzucić jakieś screeny zrobione w 4K z tego trybu RT+60fps i dla porównania tryb 4K/30fps? 

Naprzykład z jakiejś panoramy miasta czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Również wybrałem opcje ray tracing + 60 klatek. W Spajdiego z 2018r. grałem w trzydziestu, bo innej opcji przecież nie było, i grało mi się znakomicie - piękna, wspaniale animowana pozycja. Jednakże, gdy sprawdziłem opcję 60 klatek w nowej wersji i Moralesie, to nie było opcji by wrócić do 30. Nawet kosztem rozdzielczości. Podobnie było też w Demon's Souls. Jednak 60 k/s, to kapitalna sprawa, niesamowicie przy tym wpływająca na komfort rozrywki :good2:
A sam MM bardzo mi się podobał, o czym wspominałem w kąciku :platinum: Może kilka zrzutów, które wykonałem podczas zabawy:

xdHzMAT.jpg
9UR6EoD.jpg
nDVQBQp.jpg
64KsEum.jpg
lynz9T9.jpg
VmVbD8C.jpg
iSnDmks.jpg
Ls1bau7.jpg
kVSN9RQ.jpg
 

Odnośnik do komentarza

Dziwne ,że ktokolwiek liczył na 60 klatek i 4k jako standard na nowych konsolach skoro w poprzedniej full HD i 60 klatek nie było standardem. Nawet mocne PCety z kartami 20xx średnio sobie radziły na wyższych ustawieniach. 

 

Konsole są obecnie produktem masowym i ogranicza je cena jaką jest w stanie zapłacić przeciętny konsument. Konsola w cenie karty z średnio wyższej półki (wiem ,że obecnie nieaktualne stwierdzenie) nie będzie technologicznym potworkiem. 

 

Kiedyś automaty arcade wyznaczały nowe standardny jeśli chodzi o grafikę później pałeczkę przejeły konsole a teraz PC. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj lecę właśnie NG+. Świetna gierka jednym słowem. Wszystko jest stonowane, żadnych znajdziek nie ma wrzuconych na siłę. Opcja grania 60+Rt to faktycznie najlepszy wybór. Jak tylko splatynuję, biorę się za remaster jedynki bo też kupiłem. 

 

Spoiler

Gdzie konkretnie trzeba iść na cmentarz, żeby zgarnąć puchar?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...