Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Whisker napisał:

Pewnie znaczącą co mogła sugerować jedynka. Ależ hajp się udziela! Byle do piątku :) obstawiam 92%

Zdecydowanie zakończenie sugerowało, że Sylens odegra niemałą rolę w FW ;)

Podbijam stawkę, niech będzie 93% Kto jeszcze da więcej?:banderas:

Kolega Kafaresko daje 95 :lapka:

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, łom napisał:

Jak przebije 90 to będę bardzo zaskoczony. Bo jednak jest to 'tylko' sequel.

 

O pacz, osrany sequel przez całą społeczność, co łamali płyty na live'ach youtubowych :yao: z takim wynikiem

 

Nie no te 90+ to must, a jakby to jeszcze się pojawiło na nintendo to 98 na luzie.

 

image.thumb.png.b863211ef19dd05901c0fda5cd242b77.png

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rtooj napisał:

Wydaje się że gra jest skazana na średnią 92-95, nikt raczej tam nie będzie wypominał ze gra jest cross genem gdy wygląda lepiej niż większość gier obecnie wydawanych nawet na konsole tej generacji. Z tego co widać poprawili wszystko, dodali dużo nowych rzeczy, więc zawodzić może jedynie fabuła albo powtarzalność misji.

 

mało powiedziane

 

ja myślę, że jest szansa na pobicie ocariny of time

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Assassinsy dostają 80+ z miejsca, tutaj będzie 91. Tylko, że znając życie to będzie typowa prasówka.

 

GG nie umie w narracje i fabuły, więc dla mnie wszystko powyżej 90+ w tej materii jest zwyczajnie naciągane.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Ludwes napisał:

 

mało powiedziane

 

ja myślę, że jest szansa na pobicie ocariny of time

Okatyna? Już chyba wyjaśniali koledzy, że okemi to najlepsza Zelda XD 
Więc jest jak coś szansa pobicia Okami!

 

Tak serio mimo, że nie jest to mój must have. Wezmę po 3-4 miesiącach po paczach, to jak będzie to dopracowana, wypełniona zawartością gierka to miech zbiera dobre oceny i się mega sprzedaje. Tylko z korzyścią dla graczy i dużych gierek single player. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Kibicować można tytułom jak Returnal i SiFu, a nie wyexcelowanym open-worldom. :/ 

No nie pewnie. Lepiej grać już tylko w gierki AA i indyki, przy tym pieścić Michała do 12tf i jarać się nowymi oledami. 
No ja bym osobiście nie chciał, aby zaorał się gatunek wysokobudżetowy, dopracowanych (słowo klucz) gierek Sp AAA, w zalewie indyków i gierek pod abonament czy innych gierek usług.


No ale jak widać są gusta i guściki. Tym bardziej mam nadzieje, że H2 utrze nosa maruderom i rozjebie growy bank. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Teraz, MYSZa7 napisał:

Nie no ja podziękuje za kolejną ubigame od Sony.

Taaa Spider czy Czusima to takie Ubi game jak pospolite cover szotery to Gearsy…

 

Wychodzi dobra gierka. Zamiast się cieszyć to wjazd do tematu i lament. Bez kitu nie pamietam żebym wjechał do tematu Halo albo Forza Horizon 5 i narzekał, że jebana gra usługa, z masą braków i błędów. Ba nawet staram się szukać pozytywów. Jak coś mnie nie za bardzo interesuje to nawet nie tracę energii i nie psikam jadem w takich tematach. Chce wam się?

1 minutę temu, Rtooj napisał:

 

To ja właśnie dlatego wezmę Horizona 2, bo na 99% dostanę gotowy produkt 18 lutego, i dlatego też poczekam aż naprawią Elden Ringa.

No patrząc przez pryzmat tych dwóch gierek to faktycznie zapewne Horizon będzie bardziej dowieziony na start. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

No jak bym nie chciał, aby zaorał się gatunek wysokobudżetowy, dopracowanych (słowo klucz) gierek Sp AAA, w zalewie indyków i gierek pod abonament.

 

No, balon, ale nie mam nic przeciwko żeby powstawały kolejne gry jak The Last of Us, Returnal, Ratchet and Clank, Halo czy inny Bloodborne. Tylko mnie już wykręca na kolejnego open-worlda od Sony. Jest tyle gatunków do eksplorowania, a oni uczepili się tych akcyjniaków w otwartym świecie (koniecznie crafting, zbieractwo i zmysł detektywistyczny!!) jak rzep psiego ogona.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

Bez kitu nie pamietam żebym wjechał do tematu Halo albo Forza Horizon 5 i narzekał, że jebana gra usługa, z masą braków i błędów.

 

No, ale przecież mnie czy myszę ten zakup dotyczy. :P 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

Taaa Spider czy Czusima to takie Ubi game jak pospolite cover szotery to Gearsy…

 

Wychodzi dobra gierka. Zamiast się cieszyć to wjazd do tematu i lament. Bez kitu nie pamietam żebym wjechał do tematu Halo albo Forza Horizon 5 i narzekał, że jebana gra usługa, z masą braków i błędów. Ba nawet staram się szukać pozytywów. Jak coś mnie nie za bardzo interesuje to nawet nie tracę energii i nie psikam jadem w takich tematach. Chce wam się?

No patrząc przez pryzmat tych dwóch gierek to faktycznie zapewne Horizon będzie bardziej dowieziony na start. 

Ja już pisałem, gra mnie bardzo interesowała i napisałem, że po ostatnich materiałach ciśnienie spadło, bo szykuje się po prostu więcej tego samego, co już w jedynce mnie nużyło.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

No, balon, ale nie mam nic przeciwko żeby powstawały kolejne gry jak The Last of Us, Returnal, Ratchet and Clank, Halo czy inny Bloodborne. Tylko mnie już wykręca na kolejnego open-worlda od Sony. Jest tyle gatunków do eksplorowania, a oni uczepili się tych akcyjniaków w otwartym świecie (koniecznie crafting, zbieractwo i zmysł detektywistyczny!!) jak rzep psiego ogona.

Panie po co ci Tlou jak jest tyle gier TPP? Kolejny akcyjniak  cinematic z kamerą za pleców.. Tak można bez końca.
Przecież otwarty swiat w Sony openach to tylko opcja, naprawdę można lecieć tam z fabułą, jak w korytarzykach (tak, grind nie jest wymagany - to nie Ubi…). Gierki od Sony mają przy tym bardzo dobre i ciekawe systemy walki (Spider, Czusim, Horizon - roboty), fabułę (Spider), poboczne questy (duch), że wrzucać je do wora z jakimiś warchdogami czy farcrajami to naprawdę deko trolling czy fanbojstwo.

 

No ale to twój gust i twoje preferencje growe. Ja tam lubię każą gierkę pod warunkiem, że jest dorobiona i daje fun. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Gierki od Sony mają przy tym bardzo dobre i ciekawe systemy walki (Spider, Czusim, Horizon - roboty), fabułę (Spider), poboczne questy (duch), że wrzucać je do wora z jakimiś warchdogami czy farcrajami to naprawdę deko trolling czy fanbojstwo.

 

Dla mnie to jest fanbojstwo, bo pod wieloma względami te gry Sony to są dosłownie ubisofciaki pierwszej wody, ale o tym na forum nie wolno mówić. Tutaj panuje przekonanie, ze Sony robi wszystko bezbłędnie (na co wpływa też pozycja PS w Polsce) i nie ma żadnego pola do polemiki. :reggie: No, ale temat rzeka - niektórzy wyczuleni są na krytykę ich ulubionej gry i nie piję tutaj do Ciebie kolego, miłej niedzieli. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Panie po co ci Tlou jak jest tyle gier TPP? 
Przecież otwarty swiat to tylko opcja. Gierki od Sony mają przy tym bardzo dobre i ciekawe systemy walki (Spider, Czusim, Horizon - roboty), fabułę (Spider), poboczne questy (duch), że wrzucać je do wora z jakimiś warchdogami czy farcrajami to naprawdę deko trolling czy fanbojstwo.

 

No ale to twój gust i twoje preferencje growe. Ja tam lubię każą gierkę pod warunkiem, że jest dorobiona i daje fun. 

Słyszałem plotki w internecie że ponoć w Horizon nie trzeba robić zadań pobocznych i zbierać szparagi i truskawki by powiększać plecak, by nadal przejść grę i cieszyć się intensywną eksploracją i walkami z robotami.

Jak przypominam sobie główny wątek w Horizon to tam chyba nawet nie ma latania po tych samych miejscach, więc można potraktować ścieżki na mapie jako korytarzówkę.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...