Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

23 minuty temu, Cedric napisał:

Ciekawe ile z tego było na PC? 

image.png.0c1cdacd73d08ba674e82612b4f9370d.png

https://steamdb.info/app/1151640/graphs/ 

 

Plus trzeba by doliczyć kopie z epica (a takich danych nie ma). Ale zakładam, że jak gra jest na steamie i epicu to zdecydowana większość PCMR wybiera jednak sklep Gabe'a. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czoperrr napisał:

Horizon 1 to była bardzo dobra gra, ale gra na raz. Przejść zapomnieć. Tutaj spodziewam się tego co jedynka + większa mapa, rozbudowana historia i mechanika. Solidny tytuł się szykuje ale nie gra z kategorii tych, które wspominane są po latach.


Dla mnie jedna z najlepszych gier zeszłej generacji i zdecydowanie będę wspominał po latach.
Gdyby było inaczej, nie miałbym hype'u na kontynuację.
 

2 godziny temu, Cedric napisał:

Mi akurat główny wątek się bardzo podobał - na pewno lepszy niż w trzecim Wiedźminie. ;) Na dużym plusie u Horizonie też cała narracja środowiskowa, która w większości sandoboxów ograniczona jest tylko do ładnych widoczków. Oczywiście Witcherek miał lepsze zadanka poboczne i dodatki, więc wiadomo. 


Wiem, że trochę z przymrużeniem oka, ale faktycznie W3 miał mało interesujący wątek główny (Baron był najlepszy) i historia z Horizona interesowała mnie zdecydowanie bardziej.
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chociaż sam bardzo bym chciał, to nie liczyłbym na to latanie. Gdy było to na pewno by się już tym chwalili wszem i wobec - skoro robili dedykowane filmiki chociażby pod to jakie wyzwania będą w grze, to co dopiero taki ficzer. W ogóle twórcy sami mówili, że już w jedynce chcieli je zaimplementować, ale niestety sprzęt ich ograniczył. Polatamy sobie pewnie dopiero w trójce albo może już w tej vr'owej odsłonie. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MBeniek napisał:

Chociaż sam bardzo bym chciał, to nie liczyłbym na to latanie. Gdy było to na pewno by się już tym chwalili wszem i wobec - skoro robili dedykowane filmiki chociażby pod to jakie wyzwania będą w grze, to co dopiero taki ficzer. W ogóle twórcy sami mówili, że już w jedynce chcieli je zaimplementować, ale niestety sprzęt ich ograniczył. Polatamy sobie pewnie dopiero w trójce albo może już w tej vr'owej odsłonie. 

Oczywiście ze bedzie latanie, pterodaktyl wygląda jakby dopiero co robił podwózkę Alloy. Tak samo nie chwalili się za mocno podwodnymi sekcjami.

Odnośnik do komentarza

Będzie latanie.

 

Cytat

We already have a leaked review stating as such, a UI prompt cleverly placed in recent footage with a sunwing on it and others teasing it

 

 

 

Direct from Playstation Brasil Magazine:

 

Many machines can be converted and allied in Forbidden West, including flying ones. That's right: you can ride flying robots now. Fortunately, enemies can't use winged mounts like Aloy does.
 

06c39e70-6433-487d-b2fb-31687a16e6f4.jpg

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MYSZa7 napisał:

Myślałem, że ogram to w okolicach premiery, ale z każdym udostępnionym materiałem przypominam sobie jaka nudna była jedynka i tutaj zapowiada się podobnie. Dodatkowe elementy poruszania jak paralotnia czy linka średnio to urozmaicą. Chyba tylko historia może mnie przyciągnąć, ale Guerilla to mistrzowie w marnowaniu potencjału fabularnego swoich uniwersów. 

 

To samo cisnęło mi się na klawę po zobaczeniu tych nowych fragmentów. No fajnie to wygląda, ale też dzięki filmikom przypomniało mi się dokładnie, dlaczego w ogóle nie czekam na dwójkę.

 

No i świetnie się prezentuje na tym PS4, więc pewnie mimo wszystko się skuszę jak spadnie cena, bo już i tak mi się wyczerpuje lista nowości do ogrania.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

W Neonet ponownie można kupić edycję Regalla na PS5 za 1299 zł a także kolekcjonerską za 899 zł

 

https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/horizon-forbidden-west-edycja-kolekcjonerska-regalla-na-playstation-5-za-129900-zl-w-neonet/

 

Im bliżej premiery, tym coraz bardziej gra jest promowana przez różne sklepy ;)

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza

@Paolo1986co ciekawe, na Regale mają datę wysyłki do 21 dni (a kolekcjonerki 3-7 dni). To drugi zrzut w lutym.Jak zamówiłeś w pierwszym, to wysyłają maila, że nie mają potwierdzenia o dostawie od dystrybutora. Jak zamówiłeś w tamtym roku, to takiego maila nie dostaniesz. Nie kumam tego.

W momencie pisania posta obie edycje dalej są u nich dostępne.

Najdziwniejsze, że nadal nie ma żadnych unboxingów tych kolekcjonerek. Jedyne co, to ten short z września, z prototypem tej większej figurki.

 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...