Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

On 2/9/2022 at 3:11 PM, Boomcio said:

Ale sony fatalnie zagrywa ostatnimi czasy. Teraz cena drugiej części horizon zero oscyluje w granicach 3 stów, a do tego to rozbicie na ps4 i ps5. 

Z dying light 2 dało się zrobić wersje z updatem na obie generacje.

 

No dało się zrobić XD

Zapłaciłem 250 zł a dl2 

Brak:

HDR

3 d audio

Oprawy graficznej 

Rozdzielczości w 60 FPS

Już lepiej dopłacić 100 więcej i dostać gierkę z jakością od Sony.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

On 2/9/2022 at 3:55 PM, Figuś said:

Po włożeniu płyty wyskoczy ci kafelek z darmowym upgradem i będziesz pobierał tylko wersję PS5 która będzie wymagała płyty w napędzie i dopóki będzie płyta w napędzie będziesz miał też ikonkę z wersją PS4 której nie musisz instalować.

Czyli jest tez możliwość instalacji wersji ps4? Jesli tak, to super. Z ciekawości sprawdzę jaka jest różnica między generacjami. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, oFi napisał:

jak myślicie, będzie 10/10? Pierwszej części niewiele brakowało do ideału :obama: 

moim zdaniem brakowało jej całkiem sporo do gry na 10/10, Zero Dawn miał co prawda intrygujący setting, piękną oprawę i oprawę muzyczną na wysokim poziomie i naprawdę fajną zrobioną walkę z różnymi robotami. Ale jednocześnie, miała też nudny i w ogóle nieangażujący wątek główny (na plus wybijał się jedynie wątek historyczny wyjaśniający genezę upadku ludzkości), naprawdę słabe zadania poboczne, strukturę rozgrywki niczym nie wyróżniającą od innych ubisandboxów dostępnych na rynku oraz naprawdę tragiczną walkę z ludźmi (moim zdaniem największa bolączka pierwszej części).

 

Moim zdaniem szykuje się solidny szpil, który na pewno usatysfakcjonuje wszystkich którzy polubili pierwszą część, ale nie spodziewałbym się gry 10/10 która rzuci branżę na kolana.

 

A Persona nie jest od Sony, bo grę zrobił Atlus, a wydała ją Sega.

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

 

 

A Persona nie jest od Sony, bo grę zrobił Atlus, a wydała ją Sega.

 

 

 

Wiem wiem, że to Atlus ale jednak tylko na sonce się pojawiła.

 

Ten wątek główny no był taki sobie, ale ten wątek historyczny robił mocny background. No i dodatek sporo wyjaśnił również.

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

10/10 się nie spodziewam, ale mam wrażenie że twórcy jeszcze sporo ukrywają przed nami. Ot choćby ta podwodna eksploracja została ledwo liźnięta, nie pokazano też w ogóle tej rozbudowanej mini-gry ala Gwint która ma być ważną częścią świata (w sensie nie jest karcianka, piję do poziomu rozbudowania). Ostatnio pokazano też fajne wyzwania dodatkowe typu wyścigi na wierzchowcach, arenę itp. No i na każdym kroku mówią, że dużo więcej czasu poświęcili na postacie i questy poboczne oraz bardziej żyjący świat.

 

Zobaczymy. Jedynka miała sporo do poprawy i wydaje się, że GG ogarnie. Mi akurat główny wątek się bardzo podobał - na pewno lepszy niż w trzecim Wiedźminie. ;) Na dużym plusie u Horizonie też cała narracja środowiskowa, która w większości sandoboxów ograniczona jest tylko do ładnych widoczków. Oczywiście Witcherek miał lepsze zadanka poboczne i dodatki, więc wiadomo.  

 

Walka z ludźmi w jedynce. No słabo, ale przynajmniej nikt nas nie zmuszał do wybijania wszystkich obozów bandytów. :D

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że ogram to w okolicach premiery, ale z każdym udostępnionym materiałem przypominam sobie jaka nudna była jedynka i tutaj zapowiada się podobnie. Dodatkowe elementy poruszania jak paralotnia czy linka średnio to urozmaicą. Chyba tylko historia może mnie przyciągnąć, ale Guerilla to mistrzowie w marnowaniu potencjału fabularnego swoich uniwersów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...