Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ten pierwszy boostuje krytyczne trafienia strzałami, nie sprawdzałem czy melee też, ale od tego jest ten drugi w drzewku, więc obstawiam, że nie, Ja na razie dopakowuje melee, bo jest spoko rozbudowane i daje fajne możliwości oraz polepszenie skupienie w trzecim. Ogólnie spoko te drzewka, ale na start mogą trochę przytłoczyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta pierwsza otwarta miejscówka, to zupełnie jak "Biały Sad" z W3, podoba mi się takie "lokalne" podejście, questy poboczne dobre, dlugie, jakies male historyjki są. Ta nowa minigierka to też widzę potencjał duży, gwinta moze nie pobije, ale widać poziom rozbudowania od początku bardzo wysoki. Wiele małych rzeczy poprawili względem jedynki i to widac w każdym aspekcie, nie mogę się doczekać aż gra się bardziej otworzy, 6h za mną i na razie spelnia wszystkie oczekiwania. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Opuściłem "Biały Sad", odjaniepawliło się nieźle, już jestem bardziej zaangażowany w fabułę, niż byłem w poprzedniej części. Bardzo fajnie poprzez rozmowy przedstawia i opisuje się tutaj świat, można się przez to lepiej wczuć.

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą skończyłem grać, no i co można powiedzieć? To jest po prostu podrasowany Zero Dawn. Wydaje się, że wszystkie bolączki poprzednika zostały poprawione. Robiłem kilka side questów i jest o wiele lepiej, wydarzenia w nich zazębiają się i mogą się łączyć z innymi misjami pobocznymi w danym mieście; łączy je np. ta sama intryga. Oczywiście nie było tutaj nie wiadomo jakich szokerów, raczej growa sztampa - wytrop kogoś, zabij, pogadaj, pozbieraj.

 

Walka jest taka jaka poprzednio, czyli bardzo spoko, ale nieco ulepszona, szczególnie walka włócznią. Polowanie na maszyny jest dalej soczyste, a jak się trafi na kilka szybkich i agresywnych, to chwila nieuwagi i po ptokach.

 

Standardowo mamy masę znaczników na mapie, znajdźki, itepe, itede, klasyka, jak kogoś takie gry brzydzą i nudzą, no to tutaj nie ma czego szukać. Ja się bawię zajebiście.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie z powyższym postem. Horizon:Forbidden jest jest jak druga cześć Gears of War- Bigger, better, more Badass. Jest mega fajnie, sympatycznie, miodnie, ale nigdy nie powiem, ze to nowa generacja. Jest spora różnica w grafice między ps4, a PS5, ale do „szkokerow” audio-wizualnych na miarę Devil May Cry 3, Metal Gear Solid 2, czy Gran Turismo 3 bardzo jej daleko, jak to bylo czasow PS2. Minal prawie rok od premiery PS5 i nadal nie ma gry, ktora pokazała by moc nowej generacji. Nie to, ze jestem hejterem gry, bo gra jest cudowna (w Horizon Zero Dawn panad 100 godzin), tylko niech teksty pod tytułem, ze mamy w końcu next-genow niech pójdą w zapomnienie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...