Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

5 minut temu, MEVEK napisał:

Pomyslec ze tak mial Wiesiek wygladac w 2015 roku, a przynajmniej tak nam devi wmawiali :dynia:  No ale juz blisko jestesmy tego zalozenia :P 

Zapowiedzi Redów były z wersji PC, tu masz screen z wersji PC, na moje dużo się nie różni od zapowiedzi.

https://imgbb.com/FJgqXVQ

 

Wracając do Horizona to robił ktoś już jakieś poboczne? Bo jedni piszą, że są super ekstra, a kolejni, że ten sam syfek co w HZD.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, messer88 napisał:

Ściąga się update do ps5, 98,13 GB jakby to kogoś interesowało. 

 

No właśnie się przed chwilą zorientowałem. Super kurwa. Limit na neta 100GB na miesiąc. Po to kupiłem wersję na PS5 by nie robić upgradu z PS4 i zaciągać. Co za kurestwo.

2 minuty temu, Ins napisał:

 

 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

No to czemu władając płytke z wersją na PS5 wyskoczyło mi, że potrzebuje 100GB na zainstalowanie gry i dokładnie tyle samo na aktualizację 1.004.000?

 

Odpale z włączonym netem jak już zainstaluje grę. Mam nadzieję, że to tylko jakiś błąd.

 

20220218_163251.thumb.jpg.c7f875c3cc600a1433dbf0d34985d8c2.jpg

 

 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

No jak włożyłem płytkę z wersją na PS5 to wyskoczyło, że jest do zainstalowania gra i aktualizacja, obie po 100GB. Teraz jak odłączyłem neta i instaluje samą grę to pokazuje mi już 96GB. Tak jak pisałem, liczę że to tylko błąd i jak odpale już grę to pokaże faktyczny rozmiar aktualizacji.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Serio xD kurwa to instalowanie gier to jest jakaś epoka kamienia łupanego. Tu godzina to jeszcze chuj, ale rdr2 nie zapomnę, że ze 3h się instalowal.

33 minuty temu, Paolo1986 napisał:

Moja sztuka jeszcze w folii, prosto ze sklepu. A, i jeszcze ciepła :drinks:

20220218_155247.jpg

A jak pachnie? Opisz koniecznie wrażenia z rozfoliowywania. Jak zdejmowanie majteczek u 18stki?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, niunias101 napisał:

Odpaliłem HFW w trybie leszpa rozdzielczość i ku mojemu zaskoczeniu naprawdę nie jest źle jeśli chodzi o płynność, a obawiałem się tego bardzo, bo czkowiek bardzo się przyzwyczaił do 60 FPS. Na pewno już zostanę przy tym trybie do końca, no chyba że przy walkach będzie dramat. 

 

Grafa to opad szczeny. 

A odpalałeś w 60? Duża różnica? Bo w płynności to pewno przepaść. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...