Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

46 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Chce Alojkę od początku poprowadzić pod walkę wręcz

No to bierzesz pierwszy skill i potem kolejny który się z nim łączy aż nie odblokujesz wszystkiego co chcesz. Pierwsze skille kosztują 1 punkt, gdzieś tak od połowy drzewka 2 punkty. Przypływ odwagi odblokuje się jak kupisz trzy skille wokół, potem ulepszenie na drugi i trzeci poziom odpowiednio 3 i 5 punktów.

Ogólnie w każdym drzewku masz po dwa skille dające ten sam bonus plus nowe umiejętności czy techniki. Jakby co to można zresetować drzewka jeżeli chcesz coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Square napisał:

No to bierzesz pierwszy skill i potem kolejny który się z nim łączy aż nie odblokujesz wszystkiego co chcesz. Pierwsze skille kosztują 1 punkt, gdzieś tak od połowy drzewka 2 punkty. Przypływ odwagi odblokuje się jak kupisz trzy skille wokół, potem ulepszenie na drugi i trzeci poziom odpowiednio 3 i 5 punktów.

Ogólnie w każdym drzewku masz po dwa skille dające ten sam bonus plus nowe umiejętności czy techniki. Jakby co to można zresetować drzewka jeżeli chcesz coś zmienić.

 

Pierwsze drzewko od lewej było zablokowane, to jest całe clou mojego posta. :lapka: nvm, wyskoczy w grze, a i pewnie można zrobić respec

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Square napisał:

Jak miałeś zablokowane to wszystkie, a nie tylko jedno. Nie pamiętam czy drzewka są dostępne od razu jak dostaniesz pierwszy punkt czy dopiero po tutorialu.

 

Dostępne są wszystkie oprócz warriora. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Square napisał:

To nie wiem, może jakiś dziwny błąd, bo ja od razu pakowałem wszystko w drzewko Wojowniczki.

Tutorial przeszedłeś?

 

Chyba tak, jestem dosłownie po 

 

Spoiler

zabiciu węża, pojechaliśmy z Varlem do Meridian

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobra 21h za mną. Tak jak oprawą już się można jarać po chwili tak, po tych „paru” godzinach największy mankament jedynki czyli bezpłciowe poboczne misje i dialogi bez emocji zostały bardzo poprawione. Misje są naprawdę wciągające, zróżnicowane, a postacie podczas rozmów pokazują emocje (inna inszość, że nadal bardzo bezpłciowe i ciężko je zapamiętać). 
 

No ale jak narazie gierka mega dobra. Jak coś się mocno nie zepsuje to wjedzie 9 jak dla mnie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Square napisał:

Sprawdź Cierniowe Bagno i Lądowanie Dziedzictwa, ogólnie odwiedź większość wiosek, bo różne rzeczy można kupić u różnych.

Ustaw sobie zlecenie to będzie na mapce zaznaczone gdzie jest płyta czy inny składnik.

Niestety płyty pokazuje też te które samodzielnie się już zebrało. I gra wskazuje cos czego juz nie ma. Chyba ze to poprawili.

Najlepiej szukac zielonych nocą pterodaktylem :) pięknie się świecą

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, balon napisał:

Dobra 21h za mną. Tak jak oprawą już się można jarać po chwili tak, po tych „paru” godzinach największy mankament jedynki czyli bezpłciowe poboczne misje i dialogi bez emocji zostały bardzo poprawione. Misje są naprawdę wciągające, zróżnicowane, a postacie podczas rozmów pokazują emocje (inna inszość, że nadal bardzo bezpłciowe i ciężko je zapamiętać). 
 

No ale jak narazie gierka mega dobra. Jak coś się mocno nie zepsuje to wjedzie 9 jak dla mnie. 

No i widzisz, trzeba było tyle czekać :D?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...