Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@MYSZa7co jest fabularnie ciekawsze w 2ce względem 1ki? Mam zupełnie odmienne zdanie. Według mnie fabularnie Forbidden West to takie słabe dlc do Zero Dawno. 90% lore, głównych postaci i ich motywację już znasz, część nowych głównych postaci mogło by nie być bo wnoszą tyle co npcki z side questow. Jedyny ciekawy motyw wiadomo kogo z kosmosu to trochę za mało na te kilkadziesiąt godzin.

Też liczyłem na szersze rozwinięcie postaci 

Spoiler

Teda Faro. Był tam taki potencjał, żeby coś więcej wnieść. Żal za grzechy, egoistyczne stanie przy swoim, prośba o szybką śmierć, pokazanie się i jego reakcja na Alloy/Elizabeth. Cokolwiek więcej niż smutna twarz Alloy i "kill it with fire".

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Naprawdę 3 miesiace to jest takie minimum aby AAA doszło do swojej ostatecznej formy. xd

Plus po takim czasie można je już dorwać w dobrym promo za 1/2 albo i 1/3 premierowej ceny. :nosacz3:

Ja już tam swoją kopię mam, ale i tak już poczekam na tego pacza 40fps/vrr.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kiseki napisał:

@MYSZa7co jest fabularnie ciekawsze w 2ce względem 1ki? Mam zupełnie odmienne zdanie. Według mnie fabularnie Forbidden West to takie słabe dlc do Zero Dawno. 90% lore, głównych postaci i ich motywację już znasz, część nowych głównych postaci mogło by nie być bo wnoszą tyle co npcki z side questow. Jedyny ciekawy motyw wiadomo kogo z kosmosu to trochę za mało na te kilkadziesiąt godzin.

Też liczyłem na szersze rozwinięcie postaci 

  Pokaż ukrytą zawartość

Teda Faro. Był tam taki potencjał, żeby coś więcej wnieść. Żal za grzechy, egoistyczne stanie przy swoim, prośba o szybką śmierć, pokazanie się i jego reakcja na Alloy/Elizabeth. Cokolwiek więcej niż smutna twarz Alloy i "kill it with fire".

 

Wprowadzenie

Spoiler

Far Zenith dodało tej historii kolorytu, wydawało mi się, że nic nowego nie wymyślą, a tutaj proszę, miłe zaskoczenie. Spodziewałem się po prostu jałowej pogoni za Sylensem i walką z nowymi klanami, dlatego wprowadzenie dodatkowego wątku ludzi, którzy uciekli z ziemi uważam za duży plus. Choć sam ich design trochę naciągany. Zobaczymy jak to się skończy, oby nie jak Ted Faro :potter:

 

Odnośnik do komentarza

1.14

 

14 minut temu, LiŚciu napisał:

Jaki jest numer tego patcha ostatniego?

 

 

No ja do dzisiaj nawet z ciekawości nie sprawdziłem wcześniej trybu 60fps, tylko 30fps. 

Jednak uruchamiając go po tym patchu, bo się naczytalem masę świetnych opinii, to faktycznie kapitalnie to się prezentuje i różnicy w grafice praktycznie brak. Ciut mniej ostro, ale tak to to samo co quality.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, _Red_ napisał:

Ależ ja wierzę, lubię tylko zobaczyć jak źle było dla porównania. Tak samo dobrze było być świadkiem początków Cyberpunka by potem widzieć aktualną wersję.

Na tym filmiku masz pokazaną różnicę między patchem 1.04, 1.13 i 1.14.

 

 

Osobiście, po tym patchu nie widzę różnicy jeśli chodzi o jakość obrazu między quality a performance, natomiast super, że ogarnęli ten tryb oraz że planują jeszcze wydanie opcji z 4K/40fps.

Mam wrażenie, że za chwilę stanie się to kolejny tryb do wyboru w grach Sony, obok 4K/30 i dynamiczne 4K/60fps.

Edytowane przez Snake_Plissken
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...