Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem zbroje, dwa legendarne hunter bowy, forgefalla i kończę Warrior bowa na full zostaje mi dzida i proca i nie widzę dalszego zbierania materiałów na apgrejdy rzeczy z ng+ a przerywam to sobie jakimiś pozostałymi errandami/side questami. No ale power to jest z takim sprzętem, najwyżej będzie na dlc. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli możesz zmienić poziom na Story to siedlisko z podwójnym Mumakłem, najlepiej chyba w nocy, bo Alfy mogą mieć większy drop rate (sprawdź w katalogu). Jeżeli jesteś na UH no to tu już ubijanie dużych maszyn zajmie dłużej. Nie pamiętam czy ze średnich maszyn to leci, ale raczej nie.

Odnośnik do komentarza

Wezmę się pewnie w przyszłym roku za drugie przejście, pytanie czy Ultra Hard to również jeszcze trudniejsza arena? Bo na very hard nie dałem rady tego przejść  i musiałem obniżyć, jak tu się nie da obniżyć poziomu to dla mnie arena jest awykonalna i tym samym będzie smutek że nie skończę.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Square napisał:

Jeżeli możesz zmienić poziom na Story to siedlisko z podwójnym Mumakłem

 

ja nie zacząłem jeszcze NG+, sprzątam i farmie w pierwszym playthrough 

 

a jak się ten stwór nazywa w normalnej wersji? xd 

 

Gra mnie często kieruje na scorchery za tą częścią i po odstrzeleniu to ten pojemnik uwielbia znikać :/ 

Odnośnik do komentarza

Mumakieł się nazywa w normalnej wersji, a w twojej to Tremortusk.

 

@Rtooj Tak, ale jak masz wszystko wykupione w zwykłej grze to możesz olać Arenę. No chyba, że będziesz chciał zrobić wszystko to wtedy powodzenia z Areną i Wytrwałą. Na Arenę są łatwe sposoby, bo grając normalnie tak jak przechodzisz grę to ciężko się zmieścić w czasie.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o mamuta :) żyje sobie parka w górach.

Teraz, Square napisał:

Mumakieł się nazywa w normalnej wersji, a w twojej to Tremortusk.

 

@Rtooj Tak, ale jak masz wszystko wykupione w zwykłej grze to możesz olać Arenę. No chyba, że będziesz chciał zrobić wszystko to wtedy powodzenia z Areną i Wytrwałą. Na Arenę są łatwe sposoby, bo grając normalnie tak jak przechodzisz grę to ciężko się zmieścić w czasie.

Dzięki,

to z góry oleję Arenę, legalnie tego nie zrobię bo zbyt chore zadania, a jakimiś sposobami to po co jak mam wszystko kupione.

Odnośnik do komentarza

Nie ulepszałem wszystkich, ale zrobię to przed DLC. Część elementów miałem, część musiałem zdobyć. Wrzucałem wcześniej zestawienie co jest potrzebne to możesz sobie zrobić zapas.

A i pamiętaj, że w NG+ traci się opanowania maszyn to tutaj też przydadzą się komponenty aby je odblokować na nowo.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.07.2022 o 19:00, Bielik napisał:

Byczki wszystko wszystkim, ale nie widzieć różnicy w grafice między trybem 30, a 60 fps to coś chyba jest nie tak, ja mam -5.5 diopotrii i widzę różnicę, aczkolwiek nie jest ona aż tak znacząca by rezygnować z 60fps.

Zależy od osoby, ja na przykład w trakcie gry nigdy nie zwracam uwagi na jakość cieni, ale np. niedoczytana teksturę w mig wyłapie.

Odnośnik do komentarza

72h później zobaczyłem napisy końcowe i platynowy pucharek. Od 50h zaczęła już męczyć ale uważam, że było to dobrze wydane 200zł. Graficznie nic nie ma chyba podjazdu po ostatnim patchu. Dużo lepsza wersja poprzedniczki ale to wciąż ubisofciak. Męczą już mnie te open worldy strasznie i na samą myśl, że ta gra mogłaby by być akcyjniakiem bez craftingu, na 20h, ale napakowana akcją tak jak ostatnia misja, to michałek dryga. Końcówka mega, oczywiście otwarty wątek, a jak inaczej. Trójkę też ogram ale to musi już być koniec tej serii bo mnie już mdli na samą myśl o powrocie do tego świata. Nie odkryłem nawet całej mapy. No za duża jest.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, WisnieR napisał:

72h później zobaczyłem napisy końcowe i platynowy pucharek. Od 50h zaczęła już męczyć

Dlatego ja po skończeniu fabuły, dużej części „głównych” pobocznych, żyrafów i reliktów (bardzo fajne misje, takie trochę grobowce z nowych Tombów), z satysfakcją bez uczucia zmęczenia, skończyłem po tych 44h. Wrócę na DLC z dużą przyjemnością. 

Odnośnik do komentarza

W marcu grałem to na 60 FPS grać się nie dało, wyglądało to tak:

30 FPS 4k ultra ustawienia

60 FPS 4K dynamiczne niskie ustawienia

Teraz:

30 FPS 4k ultra ustawienia

60 FPS 4k wysokie ustawienia 

Ponieważ jest nadal lekka różnica (w końcu 30 FPS różnicy) ale naprawdę minimalna i tylko  na obszarach dalej oddalonych ale w końcu gra się świetnie 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No to jest tańsza wersja tej figurki za 399 USD, ta ma kosztować chyba 99 USD więc i tak za dużo za jakość jaką oferuje.

 

SOLDOUT_1480x.png?v=1651700905

 

10 minut temu, messer88 napisał:

Lepiej by wrzucili zapowiedź dlc

Jeżeli nie będzie na następnym pokazie PlayStation w okolicach września to pewnie dopiero w grudniu na TGA, premiera i tak zapewne dopiero w lutym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...