Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

12 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Ale (pipi)enie. Grałeś tak na psx, ps2, ps3, ps4. A teraz nagle się nie da i w ogóle.

To na jakiego grzyba co chwile zmieniasz TV jak możesz grać na takim jak np. przy ps4?

No mroczna argumentacja szczególnie od typa co zmienia co rok tv aby mieć 3% lepszy obraz, a różnica 60 względem 30 ks to nic takiego…

 

ps Jak grałem na psx to chodziłem do podstawówki. Dalej mam tak robić? 

5 minut temu, Donatello1991 napisał:

15 minut i człowiek się przyzwyczaja. No chyba, że to samochodówka. W czasach liceum grało się w cod4 online w 250 fps a potem się uruchamiało na pc sławne gta4 w 20-30 fps I było ok. 

 

Taaa przy samochodówce na początku to samo ciągle pisałeś i walczyłeś ze wszystkimi. Dopiero jak włączyłeś FH5 w trybie wydajności to zobaczyłeś jakie głupoty pisałeś i grzecznie już grałeś w 60 ks. 
 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, balon napisał:

To na jakiego grzyba co chwile zmieniasz TV jak możesz grać na takim jak np. przy ps4?

No mroczna argumentacja szczególnie od typa co zmienia co rok tv aby mieć 3% lepszy obraz, a różnica 60 względem 30 ks to nic takiego…

 

ps Jak grałem na psx to chodziłem do podstawówki. Dalej mam tak robić? 

Taaa przy samochodówce na początku to samo ciągle pisałeś i walczyłeś ze wszystkimi. Dopiero jak włączyłeś FH5 to zobaczyłeś jakie głupoty pisałeś i grzecznie już grałeś w 60 ks. 

No to chyba pisze, że przy samochodówce nie da rady. Próbowałem, ale nie wyszło i przyznałem się do błędu.

Odnośnik do komentarza

Ostatnią grą jaką ogrywałem 30 klatkach było Medium :yao: Jak ktoś raz zasmakuje grania w 60 fpsach i 120 fpsach i przyzwyczai się do tego, to bardzo trudno potem wrócić do grania w 30 klatkach. Oczywiście pewnie można się do tego przyzwyczaić tak samo jak można się przyzwyczaić np. do niskiej rozdzielczości, ale jakim kosztem? Dla mnie tryb 60 klatek to powinno być absolutne minimum w każdej grze.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Powrot do 30fps jest mozliwy i wystarczy 15 minut na przyzwyczajenie. Tak mam zamiar grać w dl2 I hfw. Co nie zmienia faktu, że twórcy powinni się maksymalnie skupić na trybie 60fps dopieszczać i 30 nie brać pod uwagę. 

12 minut temu, balon napisał:

Da radę, bo np. normalnie ogrywałem FH3 w 30 ks. Ba każdą grę się da, ale różnica jest ogromna w odbiorze i komforcie grania. 

Dokładnie 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powrót do 30 FPS przy takiej ps5 to kompletny bezsens.

Pograłem w parę tytułów gdzie miały do wyboru 30 FPS i lepsza grafikę i gorszą w 60.

Ja nie widzę żadnej różnicy albo znikoma,na takim ps4 pro w 60 FPS trzeba było iść mocno na kompromis.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...