Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

28 minut temu, Shen napisał:

nie zebym realizmu oczekiwał,  ale drewniany dom przetrwał 1000 lat?

A może. Coś jak Kirkjubøur. Mógłby być jeszcze Nishiyama Onsen Keiunkan, ale on często był remontowany, więc cholera wie ile z oryginalnego materiału tam zostało. ;)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Shen napisał:

Rozumiem, że wchodzisz do tematu Horizon 2 bez ogrania jedynki?

Wchodzę, nie mam pretensji, sądziłem że jest na tyle dużo osób które ogrywają jedynkę że nie będzie spoilerów. Trailerów fabularnych nie oglądam, a że główna bohaterka nie umiera na końcu to widać po okładce, na którą niestety spojrzałem.

Odnośnik do komentarza

Na razie ciężko mi porównać graficzkę na samym PS5, patrząc tylko na '4k' YT, ale ogólny poziom graficzno-animacyjny to chyba półeczka z "next-genowym" Ratchetem i ciut wyżej niż top last genowe: RDR2 i TLOU2. 

 

A jeżeli cała reszta to taki AC1 -> AC2, gdzie już HZD było na wypasie pod wieloma względami, to szykuje się poważny sztosik. Przepłacony steelbook przed promkami i do tego w wersji PS5 (399 zł :D)  już dawno zamówiony, czekam z niecierpliwością. Oczeiwkania mam wysokie. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja wróciłem do jedynki i nie wiem po co złożyłem na specjalną wersję preordera :D

Jednak te filmiki budują hajp.... Ta linka, lotnia zeldowa, postacie mniej drewniane, ruda. No cudne to jest.

 

Nie wiem tylko czy skończę jedynkę do premiery, a gram z Dishonored na zmianę...

 

Jedno co chciałbym najmocniej, żeby było poprawione to fabuła/postacie. I to mocno.

Odnośnik do komentarza

Zapowiedź IGN pokazała tylko, ze możemy oczekiwać starego dobrego Horizona w formule bigger, better and more badass. I super, graficznie wyglada to swietnie ale tez i tak, ze czuć ze to cross-gen i posiadacze PS4 tez bedą mogli to spokojnie ograć. Nabrała mnie ochota by przed premiera odświeżyć jeszcze fabule jedynki bo… minelo już prawie 5 lat :O Przyznam, ze niewiele pamietam. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Basior napisał:

Ja wróciłem do jedynki i nie wiem po co złożyłem na specjalną wersję preordera :D

Jednak te filmiki budują hajp.... Ta linka, lotnia zeldowa, postacie mniej drewniane, ruda. No cudne to jest.

 

Nie wiem tylko czy skończę jedynkę do premiery, a gram z Dishonored na zmianę...

 

Jedno co chciałbym najmocniej, żeby było poprawione to fabuła/postacie. I to mocno.

Ja przenigdy nie robiłem preorderów, ba zawsze cierpliwie czekałem, aż gra znacznie potanieje. Jednak w przypadku HFW zrobiłem wyjątek i zamówiłem edycję specjalną oraz edycję Regalla na półkę.

Setki godzin spędzone przy pierwszej części spowodowały, że ten jeden jedyny raz zaszaleję  :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...