Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, balon napisał:

Tak, Voytec już gra i widział na żywo na TV :kaz:

 

22 godziny temu, Wredny napisał:

Jak robi mnie w ch#ja to sobie z nim pogadam na party :shotgun:

Oj rany. Chodzi o to, ze przy porównaniu z HZD wyglada lepiej ale nie ma przepaści i jestem przekonany ze GG wersje na PS4 ogarnie dobrze. 
 

Ale zobaczymy na premierę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

54 minuty temu, Voytec napisał:

 

Oj rany. Chodzi o to, ze przy porównaniu z HZD wyglada lepiej ale nie ma przepaści i jestem przekonany ze GG wersje na PS4 ogarnie dobrze. 
 

Ale zobaczymy na premierę.

Easy to taki żarcik. Będzie dobrze. 

 

Spoiler

No ale rozumiem trochę ten stresik, współczuje w takim sztosie braku 60 ks i lepszych detali :yao: 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

No balon, nie chce cię rozczarować ale już mogę powiedzieć, ze jakość ze screenów (i tak lekko podrasowanych) zobaczysz jedynie w trybie 30 klatek.

A czemu sugerować sie bullshotamii a nie gameplayami np IGN z wersji z listopada? To wyglada oczywiście lepiej od ZD ale moim zdaniem na tryb natywnego 4K w 60 klatkach i może 1440p w 60 albo szachownicy w 60. Zobaczymy, ale srogo sie zawiodę jak jedynie 60 klatek będzie dostępne w 1080p. Powtarzam sobie teraz jedynkę przed premiera i dopiero teraz ogrywam to w 60 klatkach no i cóż, nie chce wracać teraz do 30 :D

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Voytec napisał:

A czemu sugerować sie bullshotamii a nie gameplayami np IGN z wersji z listopada? To wyglada oczywiście lepiej od ZD ale moim zdaniem na tryb natywnego 4K w 60 klatkach i może 1440p w 60 albo szachownicy w 60. Zobaczymy, ale srogo sie zawiodę jak jedynie 60 klatek będzie dostępne w 1080p. Powtarzam sobie teraz jedynkę przed premiera i dopiero teraz ogrywam to w 60 klatkach no i cóż, nie chce wracać teraz do 30 :D

 

Chodzi mi bardziej o casus Ratcheta gdzie różnica w ilości efektów i jakości obrazu w trybie 4K40 była mocno na korzyść względem 60 czy 60RT.

 

No i mówcie co chcecie, ale Aloyka w dwójce hot babka. :wub:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Voytec napisał:

What? To jedna z tych gier gdzie granie w trybie 60klatek rt było najbardziej korzystne pokazując bardzo małe roznice między pełnym 4K. 

 

Bzdura, 1260p to dosłownie ciut ponad FHD. Różnica widoczna gołym okiem.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Chodzi mi bardziej o casus Ratcheta gdzie różnica w ilości efektów i jakości obrazu w trybie 4K40 była mocno na korzyść względem 60 czy 60RT.

 

No i mówcie co chcecie, ale Aloyka w dwójce hot babka. :wub:

Nie wiem, ale to co dostałem w 60 ks w Ratchecie mi w pełni wystarczyło (nawet z nawiązką). Tutaj podejrzewam, że będzie jeszcze ładniej. Także easy, easy.  
 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

No mi wystarcza 60 klatek w Masz Effect na Xboxie One S, ale nie oznacza to, że nie ma ładniejszych wersji. :lapka:

Nie wiem jak jest na xos, dla mnie na curent genach, jedyną i dedykowaną wersją jest zawsze ta w 60 ks (ofc jak jest). Reszta to ciekawostka 4me. 
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...