Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

With Returnal, our goal has been to tell a mysterious, layered, and haunting story. Not haunting like jump scares, but haunting like something that stays with you. For us, we like stories that leave you with lots of questions and messages, and Returnal delivers on that. 

We also wanted to create a story that survives repletion like our gameplay does, so our dense and layered story is built to stay interesting and mysterious but also be revealed as you replay and fight forward per cycle. This is why Returnal had to be a psychological thriller.

 

No i git. Z kazdym kolejnym materialem i zapowiedzia podoba mi sie bardziej i tego wlasnie oczekuje.

Mam wrazenie ze troche skopali marketingowo poczatek. Przedstawili to jakos dziwnie przez co sie narodzily plotki o jakims chaotycznym AA shooterze w kosmosie bez fabuly i gierka nie narobila szumu do jakiego przyzwyczaily nas tytuly od sony. Do tego dodac 3 i pol bomby i nie podejrzewam zeby sprzedaz byla jakas wybitna. No ale zobaczymy.

 

Wiadomo kiedy recki wjado?
 

Odnośnik do komentarza

obejrzałem i to mi wystarczy, mega dynamiczne, fajny prometheus vibe i jeszcze to audio :o 

 

to co widać w tych previews to poziom trudności jest ostry na wejściu, game informer 2-shotniety, reszta zdycha w przeciągu 5ciu minut 

 

no nie trzeba więcej namawiać, kupili mnie, day 1

 

 

 

 

Edytowane przez nero2082
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, szurubur napisał:

wspierać można kupując za 150/200 jednocześnie nie dając się wyr%$!#ć przez wydawcę. Bo nikt mi nie powie, że ta gra kosztowała tyle, że taka cena jest uzasadniona.

 

Dokładnie. Pewnie wydawca dojebał maksymalną marżę bo gra i tak się sprzeda przez posuchę jaka jest na tej konsoli. To co się dzieje z cenami z Sony ostatnio przechodzi ludzkie pojęcie. Słuchawki - cena sugerowana 449zł - cena w sklepach 499-549zł. Stacje ładujące - cena sugerowana 119zł - cena w sklepach 149zł...

 

Każde łapska chcą zarobić swoje i dobijają ceny, bo wiedzą że i tak się sprzeda cokolwiek rzucą na sklep. Nigdy nie zapłacę za grę ponad 300zł. Trudno poczekam.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, schabek napisał:

 

(...)

Mam wrazenie ze troche skopali marketingowo poczatek. Przedstawili to jakos dziwnie przez co sie narodzily plotki o jakims chaotycznym AA shooterze w kosmosie bez fabuly i gierka nie narobila szumu do jakiego przyzwyczaily nas tytuly od sony. (...)
 

 

To raczej wina tego, że na hasło rogue-like znakomita większość graczy myśli sobie 'aaaaaa indie popierdółka' i czegokolwiek obok tego hasła nie wymienisz to jednak to indycze skojarzenie zawsze będzie gdzieś tam w centrum.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...