Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Podobna gra ma niezle spocic dualseksiaka i w tym aspekcie mozna to porownac tylko z astro. Jakis gosc powolywal sie na ten moment kiedy trzesiemy padem, w srodku sa astroboty po czym wyskakuja (dla mnie jeden z lepszych pokazow mozliwosci pada). Podobno takich momentow ma byc mnostwo i wszystko od strzelania do nawet opadow deszczu czuc na tym bydlaku niesamowicie :fsg:

 

Aha no i gra podobno jest wymagajaca jak sam skurwesyn :shieeet:

 

unknown.png

 

Odnośnik do komentarza

Co do tego co napisał PowerPyx krótko odniósł się na Discordzie jeden z dev teamu

Cytat

HMQ-Singen — Dziś o 18:01
Yes, that is from reddit to which I commented that it's not exactly accurate, is it.

Wyjaśnił go też sepleniący z apartem od poradników

Screenshot_20210424-215327_Chrome.jpg?wi

Jest też dużo innych mechanik które trzeba odkryć, choćby tak podstawowe jak skróty...

Jest też ekwipunek do zdobycia który zostaje z nami na stałe co powinno po czasie ułatwiać też kolejne próby.

 

 

Kurwa na PS4 dali resoguna w którego odpalam do tej pory, coś czuję że to może być coś podobnego :fsg:

Odnośnik do komentarza

Naprawdę ciekawi mnie jak ocenią ten nietypowy gierkowy twór recenzenci, gracze, forumek. Ciężko tutaj cokolwiek przewidzieć np. na meta. Potencjał tu widzę przynajmniej na 7-8 w skali 10-cyfrowej. Wiem, że ocenki nikogo, ale jednak wytyczą dalszą drogę dla sprzedaży, a w konsekwencji dla developerów i Sony, które nie będzie się bało ryzykować z tego typu świeżymi produkcjami.

 

Jaki wyniki Returnal przewidujecie? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...