Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Jakim napisał:

Gra sie fajnie wstrzelila bo jednak jest posucha gier stricte next genowych.

Ale też między trzema innymi premierami które mogą zagrozić sprzedaży, Nier też z tego co widać dobrze się sprzedaje, po Returnal wychodzi RE8 i remastery ME.

Ale tak, po wczorajszych materiałach sprzedaż wystrzeliła na amazonach itp.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Wciąż wierzę, że pojawi się gra która zmieni moje zdanie, ale na razie te kilkugodzinne testy (w tym w Astro) no nie zrobiły na mnie jakiegoś wrażenia. :lapka:

Ja tylko korygowałem twoje info, że ta sama technologia jest już w switchu i steam kontrolerze, a nie to czy ci się podoba czy nie :lapka:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Wciąż wierzę, że pojawi się gra która zmieni moje zdanie, ale na razie te kilkugodzinne testy (w tym w Astro) no nie zrobiły na mnie jakiegoś wrażenia. :lapka:

 

Dla mnie sztosik, do tego w połączeniu z spustami stawiającymi opór miodzio. Mam nadzieje ,że to się upowszechni na rynku PC również. Szkoda ,że steam nie ma już własnego oficjalnego pada. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale kuzwa bedzie placz :)

Wiekszosc na nieswiadomce kupila nie majac pojecia ze to rogal. Haha. 

 

Juz widze te miny gosci - kuzwa jak to od poczatku trzeba zaczynac?

Pierdole taka gre, co to ma byc. 

I jeb gierka na ebayu.

 

I petycja graczy o obnizenie pozimu trudnosci i savy. Hehe. 

 

Ja ogram na bank ale za miesiac/dwa. 

Edytowane przez sajmon34
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, YETI napisał:

Może jednak ktoś to kupi na premierę ;)

Moim zdaniem sukcesem będą 2 miliony sprzedanych egzemplarzy w ciągu roku.

 

5 minut temu, sajmon34 napisał:

Ale kuzwa bedzie placz :)

Wiekszosc na nieswiadomce kupila nie majac pojecia ze to rogal. Haha. 

 

Juz widze te miny gosci - kuzwa jak to od poczatku trzeba zaczynac?

Pierdole taka gre, co to ma byc. 

I jeb gierka na ebayu.

 

Ja ogram na bank ale za miesiac/dwa. 

I cyk, po miesiącu już za 150 zł. :cebula:

Odnośnik do komentarza

Będą dobre oceny to i też word of mouth zadziała, więc o wynik sprzedażowy (o dziwo!) tu jestem jakoś spokojny.

 

Swoją drogą te indycze rogaliki to jeszcze przecież pojawiały się w czasach PS3, więc szans do zapoznania się z gatunkiem było sporo. Ciężko mi sobie wyobrazić, że w ogóle jakikolwiek gracz nie zetknął się z założeniami. No, ale cóż - widocznie mało wiem o graczach. ;)

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, balon napisał:

Gdzieś podali ile czasu na pierwsze przejście?

Nie pisali dokładnie, jeden z devów na discordzie napisał że wszystko zależeć będzie od umiejętności. Znalazłbym ci tą odpowiedź, ale rozdawali 5 kopii gry za wbicie lvl na serwerze i przez dwa dni taki spam się tam odbywał że będzie ciężko XD

 

Trzeba czekać na recki.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Square napisał:

Nie wiem czy zauważyliście, ale licznik w wersji cyfrowej wskazuje, że będzie można grę odpalić już w czwartek o godzinie 14:00, a nie tak jak było na PS4, że dopiero o północy.

To jest bug. Tak samo miałem z Nier. Pokazywało że grać będzie można w czwartek o 14 a jak się po tej godzinie próbowało odpalić grę to licznik się przestawiał na północ. Na redditcie ludzie pisali że mieli też tak w innych grach.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...