Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, nero2082 napisał:

 

42h, ale pojedyńcze runy są "męczące" bo brak sejwa

 

Właściwie to 18, bo po tylu gość zobaczył napisy. Reszta to granie pod secret ending. 

 

I właściwie to nie narzekają na długość gry, jak ktoś tu wspominał, tylko na długość jednego runu, bo tu wychodzi niby koło 2h. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, nero2082 napisał:

 

najlepsza z tych recek <3 wg niego gierka podzieli graczy mocno, no i nie jest dla każdego, coś jak z Sekiro gdzie ludzie nagle mieli zachciankę na easymode..

Co jak co, ale ostatni główny boss w Sekiro, mimo, że mam na koncie wiele trudnych gier i bardzo lubię takie wyzwania, to było trochę za dużo na moje nerwy, pokonałem go dosyć szczęśliwie a znam wielu, co odpuścili :P. Poziom trudności, jak jest tylko jeden, to jednak powinien być dobrze wyważony, Sekiro moim zdaniem momentami zbytnio odjeżdżało w drugą stronę. Mam nadzieje, że Returnal nie będzie miał takich aż spike'ów jak w Sekiro. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PanKamil napisał:

jak dla mnie brak kontynuacji bloodborna to wielki plus bo to dzieło tak kompletne i wspaniałe, że druga część nie mogła by powtórzyć tej perfekcji i powstałaby skaza na IP "BLOODBORNE". Returnal mega mnie cieszy i sukces takiej gry być może przysłuży się rozwojowi tego gatunku na salonach AAA:fsg:

Daliby oprawę oraz 60ks jak w DS remake i byłoby cudnie. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, WisnieR napisał:

Archon jak zwykle dostarczył rzeczową recenzje. Miałem czekać na używkę ale głód czegoś nowego jest zbyt duży i jutro po pracy wciągam swoją kopię.

 

Trochę za mocno, bo już smaka narobił, a konsoli brak. :pawel: 

Odnośnik do komentarza

Szczerze powiedziawszy to u mnie ta recka arhona raczej hajp obniżyła. Jednak mówi o gorszej (przedaczowej) grafie i wyglądzie jak z ps4. Tzn nie jest zła ale nie urywa.

Przede wszystkim smuci mnie info o braku sejwa podczas runa. 

 

Ale tak czy siak gierka jutro będzie do odbioru to się przekonam osobiście.

Odnośnik do komentarza

Pogralem troszke. Pierwsze wrazenia:

  • gra jest strasznie ciemna, prawie czarna. Swiat ozywa podczas walk (slynne efekty swietlne i czasteczkowe developera), no ale i tak nie kazdemu to siadzie
  • rogale to jeden z moich ulubionych gatunkow, synonim gry wideo, ale nie do konca jestem przekonany czy tpp jest DLA MNIE odpowiednia konwencja ;\
  • nie wiem czy po Hadesie (ktory jest obiektywnie i subiektywnie jedna z najlepszych gier wszechczasow i zrewolucjonizowal gatunek) Returnal jest w stanie wywrzec tak mocne wrazenie
  • bardzo latwo jest zginac
  • nie czuje natychmiastowej checi wskoczenia w nastepny loop.

Nie osmieszajcie sie z tymi save'ami mordeczki, to jest rogal - esencja gamingu. Macie usiasc, zapomniec o bozym swiecie i grac od A do Z. Jesli tego nie rozumiecie, to nie kupujcie. Zobaczymy dalej, trzymam kciuki ze kliknie, bo potencjal jest.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dave Czezky napisał:

Pogralem troszke. Pierwsze wrazenia:

  • gra jest strasznie ciemna, prawie czarna. Swiat ozywa podczas walk (slynne efekty swietlne i czasteczkowe developera), no ale i tak nie kazdemu to siadzie
  • rogale to jeden z moich ulubionych gatunkow, synonim gry wideo, ale nie do konca jestem przekonany czy tpp jest DLA MNIE odpowiednia konwencja\
  • nie wiem czy po Hadesie (ktory jest obiektywnie i subiektywnie jedna z najlepszych gier wszechczasow i zrewolucjononizal gatunek) Returnal jest w stanie wywrzec tak mocne wrazenie
  • bardzo latwo jest zginac

Nie osmieszajcie sie z tymi save'ami mordeczki, to jest rogal. Jesli tego nie rozumiecie, to nie kupujcie. Zobaczymy dalej, bo potencjal jest.

Czyli na oledzie będzie wyglądać kozacko! :D 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tez tak mialem, az trafilem na children of morta - teraz to moj ulubiony gatunek. Nie jestem tez w stanie sobie wyobrazic, ze Hades sie komus nie spodoba.

Boje sie tylko, ze Returnal jest paradokalnie zbyt staroszkolny i nie korzysta z dorobku najlepszych gier tego typu :(

Odnośnik do komentarza

Rogal rogalowi nierówny, tak samo jak metroidvania innej metroidvanii itd. Wszystko zależy od danej gry, jej settingu, oprawy, stylu, mechanik, poziomu trudności itd. Ja też przekonałem się do niektórych gatunków dzięki forumkowi i jestem bardzo za to wdzięczny, bo sam z siebie bym w wiele gier nie zagrał czy nawet o nich nie słyszał. Także nie ma co od razu skreślać jakiegoś genre, bo ja też np. nie jestem fanem shooterów fpp, ale czasem zagram sobie dla odmiany w singlu w jakiegoś Killzone czy Bulletstorma (w multi bym nie zdzierżył i pewnie osiwiał).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...