Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Czoperrr napisał:

Gierka wspaniała i recenzje to potwierdzają. Z drugiej strony, wszyscy mówią, że gra jest trudna więc jestem pewien wysypu używek bo "sprzedaję, jednak nie jest to gra dla mnie".

Przy Bloodborne było to samo, ale to wyszło grze na dobre.

Odnośnik do komentarza

Coś czuję że jeśli Returnal w miarę dobrze się sprzeda to Housemarque zostanie albo kupiony przez Sony albo będzie podpisany deal na parę następnych tytułów.

Teraz, balon napisał:

Jak to się stało, że w Pe es iks była recka przed wszystkimi? Miał jakąś wyłączność? 

 

Btw. człowiek chce przyznać reakcję i nie może, 2 sek później nie ma już postu. Niesamowite emocje wzbudzają te plejkowe exy :yao:

Oficjalnie PSXE wyszedł dzisiaj ale patrząc na datę wydania PDF to chyba była jedna z pierwszych recenzji na świecie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, balon napisał:

Jak to się stało, że w Pe es iks była recka przed wszystkimi? Miał jakąś wyłączność? 

 

Btw. człowiek chce przyznać reakcję i nie może, 2 sek później nie ma już postu. Niesamowite emocje wzbudzają te plejkowe exy :yao:

 

Polskie pisma mają chyba jakieś poważanie wśród wydawców, bo nie raz nie dwa otrzymywali jakieś bonusy - czy to redaktor CD-Action lecący na pokaz Dooma 3, czy pierwszy na świecie materiał o Motorstorm 2 dla Ś.p. NEO+. Z resztą, PSXE pewnie może dostać każdy tytuł do zrecenzowania o jaki poprosi.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie gry od Housemarque są skillowe, gralem i ukończyłem Dead Nation, Alienation czy Resoguna i wszystkie były dosyć trudne, ale przy tym dało się je ukończyć w miarę szybko (max kilka godzin) z powodu małej ilości contentu.

 

Tutaj widać będzie inaczej 30-50h do tego z fabułą i oprawą AAA. Sony po raz n-ty dowozi exy z innej planety w porównaniu z jak, na dzień dzisiejszy, od lat nieistniejącą na tym polu konkurencją. 

 

Może to będzie sprzedaż na poziomie Bloodborne'a i nie doczekamy się sequela, ale nie wszystkie gry muszą być tasiemcami :P. Fajnie, że próbują czegoś nowego dla hardkorowców. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

 

 

Tutaj widać będzie inaczej 30-50h do tego z fabułą i oprawą AAA. Sony po raz n-ty dowozi exy z innej planety w porównaniu z jak, na dzień dzisiejszy, od lat nieistniejącą na tym polu konkurencją. 

Od 30h do 50h długość gry? Co wynika jescze z tych recenzji oprócz tego, że gra jest trudnią, ma świetny dźwięk 3D i bardzo dobrze wykorzystane funkcje DS? Siedzę w robocie do 23 i za bardzo nie mam jak sprawdzić reviewow. 

Odnośnik do komentarza

Oprócz tego ma jedną, w sumie dla mnie istotną wadę - jedno przejście może być na prawdę długie. Pojawia się to jako wada w wielu recenzjach więc być może pojawi się jednak jakiś patch wprowadzający check/save point. Wiadomo rest mode ratuje sprawę, ale wyobraźcie sobie, że kończycie już prawie piewsze przejście, mnóstwo włożonego wysiłku i czasu i nagle nie wiem zanika wam prąd albo włączacie konsole w uśpienie, a ktoś ja wam wyłącza czy nawet fakt, że przez czas trwania podejście nie możecie zmienić gry na szybką partię w multi z kumplami?

 

Miałem tak z Hadesem. Byłem pod koniec przejścia, musiałem kończyć więc spoko Switch w rest mode. Wieczorem odpalam Switcha a tam włożony cart Ring Fit. Żona chciała poćwiczyć. 

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

@nero2082 Mają do tego pełne prawo. Też nie popadajmy ze skrajności w skrajność, że nie można o grze złego słowa powiedzieć. 50h czasu gry to MOLOCH, dla grającego powiedzmy 10h w tygodniu to będzie średnio 5 tygodni grania w tylko jedną grę. Gry są za długie, chociaż nie wiem czy tutaj z racji struktury gry będzie to tak odczuwalne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...