Skocz do zawartości

Crash Bandicoot 4: It's About Time


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

prasówka już też jest

 

"

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas u swojej podstawy ma precyzyjną rozgrywkę, którą pokochaliśmy w latach 90-tych” - powiedział Paul Yan, szef studia Toys for Bob. „Ta nowa epicka przygoda zespala czas i przestrzeń, wprowadzając nowe platformówkowe rozwiązania, które zarówno fani, jak i nowi gracze będą z entuzjazmem opanowywać do perfekcji. Przygotuj się, by od nowa zakochać się w tych dziwacznych torbaczach!

Podczas przygody gracze odkryją cztery Maski Kwantowe, strażników przestrzeni i czasu, które umożliwią im naginanie reguł rzeczywistości i zdobycie zaawansowanych sposobów pokonywania niebezpiecznych przeszkód. Dziś ujawniamy Maskę Czasu, która wszystko spowalnia, oraz Maskę Grawitacji, umożliwiającą jamrajom poruszanie się do góry nogami. Fani zobaczą ewolucję gry Crash, którą znają i kochają, a która została wyposażona w zaawansowane mechaniki rozgrywki, takie jak bieganie po ścianach, ślizganie się po szynach i kołysanie na linach. Gracze będą mogli uczestniczyć w podróży jako Crash lub Coco, aby ocalić multiwersum, a nowe grywalne postacie, w tym diabelski Neo Cortex, również pojawią się w grze i zapewnią alternatywne spojrzenie na dążenie naszych bohaterskich jamrajów do pokonania ich nikczemnych nemezis."

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Ukukuki napisał:

Mnie nie boli, remake 1 skończyłem a w połowie drugiej części odechciało mi się grać. Nie jest to poziom platformówek Nintendo. No chyba ,że 4 będzie miała mega pozytywne opinie graczy i recenzentów to dam szansę. 

 
Jako wielki fan Nintendo (mający ich każdą konsolę od „pegazusa”) oraz platformówek nie zgodzę się z tym do końca.
Inaczej - nie jest to ten poziom, ponieważ jest to inny poziom. Nie lepszy czy gorszy, ale inny. Remake łyknąłem jak młody, nie bawiąc się w cale jakoś gorzej niż przy Mario Odyssey.

 

W ogóle taki falstart miał ten rok, a druga połowa naprawdę dobra. TLOU2, Paper Mario, Crash4, next geny, Kena. No piękne konsolowe gierki :banderas:

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, balon napisał:

 
Jako wielki fan Nintendo (mający ich każdą konsolę od „pegazusa”) oraz platformówek nie zgodzę się z tym do końca.
Inaczej - nie jest to ten poziom, ponieważ jest to inny poziom. Nie lepszy czy gorszy, ale inny. Remake łyknąłem jak młody, nie bawiąc się w cale jakoś gorzej niż przy Mario Odyssey.

 

W ogóle taki falstart miał ten rok, a druga połowa naprawdę dobra. TLOU2, Paper Mario, Crash4, next geny, Kena. No piękne konsolowe gierki :banderas:

 

Mam tak samo. Kiedyś aż tak nie jarałem się Crashem (i ogólnie platformówkami), ale teraz to biorę wszystko jak leci i jak tylko widzę te zbliżające się premiery, to mocny banderasik jest.

 

Tylko trzeba pomyśleć jak tego nowego Crasha ograć, skoro pecety może się doczekają premiery za rok, tak samo jak Switch, a czekać nie zamierzam. Oby zbiegło się z premierą next-genów.

 

edit:

crash-bandicoot-4-pirate-bay.jpg

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...