Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4K jest, ale bitrate zbyt slaby i w ruchu ginie zbyt dużo detali.

Wygląda to na chwilę obecną średnio i nijak się ma do tego co było widać ma trailerach. Drzewa dookola widać, że w 3D ale samo oświetlenie nadal wygląda kiepsko (niebo i chmury jak pokazywali różną pogodę też niezbyt....).

Oczywiście nie jest to final build więc pewnie będzie lepiej, ale nie wiempo co zakrzywiac rzeczywistość pisząc, że wygląda to jakoś niesamowicie (podobnie było z GT7-  pierwsze trailery wyglądały jak GT Sport, a momentami i gorzej ale z dodanymi odbiciami RT na ujęciach replayowych).

 

Jak to w końcu z tym DLC? Bo niby ten kolo mówił, że samochody i trasy będą za free, ale chyba jednak nie do końca? Część będzie płatna, a część za free?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bartg napisał:

Ciekawie ta kariera wygląda, może zagrać, poszli trochę w stronę GT. Szybko wyłączyli widok ze środka, Le widac, ze dalej jestesmy w 2010 roku i 90 stopni w lewo i w prawo kierownicą to wszystko na co stać kierowcę... 

 

caly czas oni pokazują gameplay na padzie, tam nigdy nie będzie więcej niż 90 stopni. Nie wierze ze tego nie naprawili bo na trailerze sprzed roku widać było wyraźnie ze kat obrotu jest wiekszy

  • This 1
Odnośnik do komentarza

No znowu to wygląda jakoś nijako. 

Tor spoko z dużą ilością detali, ale znowu jest pop up cieni i drobnych krzaczków itp. 

Samochody nie robią wrażenia podczas gameplayu... o ile ta fura w alei serwisowej wygląda ładnie, tak to samo auto pokazane na pozycji startowej przy odliczaniu zdaje się być jakieś takie z topora ciosane.

Odbicia w masce ładne tylko na kamerze z samej maski, ale zobaczcie jaka tam jest cepelia gdy kamera jest w kokpicie.

Odnośnik do komentarza

Boli brak VR na Xboxie. Po tym jak zacząłem grać w GT7 w goglach to żądam aby każda gra wyścigowa, rajdowa, latanie samolotem odbywało się w VR. :dunno: Z ciekawości sprawdzę Forzę bo potrzebna jest silna konkurencja dla Gran Turismo.

 

Chociaż ktoś mi mówił że Forza nie ma konkurencji na konsolach, i nawet nieco biedna Assetto Corsa nie oferuje takiego kontentu co Forza. 

Odnośnik do komentarza

Wygląda, że kariera może dowieźć, ciekawy pomysł z rozdzieleniem hajsu i kredytów na ulepszenia.  Ciekawe co z losowaniami, nagrodami za granie w inne Forzy itd. Kwalifikacji jako takich nie ma, zobaczymy jak challenge the grid się sprawdzi, w sumie może zadziałać, przynajmniej nie jesteśmy zmuszeni non stop startować z samego końca, bo wyprzedzanie za każdym razem 23 aut byłoby dość irytujące. Oczywiście pod warunkiem, że zgodnie z zapowiedziami AI dowiezie i nie będzie oszukiwać.

 

image-2-26.jpg

A screenshot of the Builders Cup in Forza Motorsport, showing a Vintage Hatch, Retro Tuners, and Classic Sport series to race in

The upgrade shop in Forza Motorsport

The Challenge the Grid selection screen in Forza Motorsport

image-2-28-800x450.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie tez się podobają te zmiany, oczywiście na reddicie i gtplanet widzę stękania typu DLACZEGO NIE MOGĘ KUPIĆ FURKI JAKA CHCE I OD RAZU JA WYMAKSOWAC??
 

Nie wiem kurwa, może dlatego ze tak było ostatnie 15 lat i stało się nudne to zrzucanie aut z helikoptera i uczucie poznania całej gry w ciągu 2-3 godzin.

 

Auta i milionowe wypłaty co chwila? źle

Uczucie progresu i levelowanie auta poprzez jazdę? Tez zle

 

nie dogodzisz

 

Mnie wizja kupna auta i poświęcenie na niego kasy i nauka jazdy nim po wszystkich torach sie podoba. Nie jest to może jakaś rewolucja, ale na pewno jest to ciekawsze niż to co było do tej pory.

  • Plusik 4
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Rewolucji już się nie da wymyślić chyba w temacie kariery w ścigałkach:

 

1) Od sunday cup do bohatera - było

2) Losowania, miliony kredytów i Ferrari na pęczki - było

3) Krindżowa kolorowa fabuła - było

 

Chyba jedyną rewolucją byłoby rozpoczęcie gry z garażem milionowych aut, gwiazdą wyścigów która po strasznym wypadku cudem unika śmierci, odwracają się od niej wszyscy, po długiej rehabilitacji jeździ na wózku, zbiera na zrzutka.pl na E36, którym następnie wygrywa lokalne wyścigi wokół biedronki i powoli pnie się na szczyt, a na końcu zabija byłego swojego szefa za to, że go zostawił na pastwę losu.

 

Jedynie w racerach typu Horizon czekam nadal już tyle lat na odtworzenie fantastycznego systemu z pierwszego Test Drive Unlimited czyli salony samochodowe, które musieliśmy osobiście znaleźć i które były w pełni interaktywne.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kariera na duży plus. Czekam na prezentację trybu online, gdzie spędzę pewnie 90% czasu. :) Oby zaprezentowali coś na wzór Gran Turismo, czyli ranking jazdy fair play oraz kwalifikacje do wyścigów online. To byłoby spełnienie moich marzeń.

Grafika to takie meh. Nie podoba mi się też menu, znowu wygląda jak wyjęte z gier komórkowych... Niby nie jest to najważniejsze, ale trochę czasu tam się spędza i mogłoby cieszyć oko.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Marcin_wawa napisał:

Kariera na duży plus. Czekam na prezentację trybu online, gdzie spędzę pewnie 90% czasu. :) Oby zaprezentowali coś na wzór Gran Turismo, czyli ranking jazdy fair play oraz kwalifikacje do wyścigów online. To byłoby spełnienie moich marzeń.

Grafika to takie meh. Nie podoba mi się też menu, znowu wygląda jak wyjęte z gier komórkowych... Niby nie jest to najważniejsze, ale trochę czasu tam się spędza i mogłoby cieszyć oko.

Rangi fair play i kultury są już potwierdzone. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję za to, że nie będzie ekonomii ala GT. Że mimo wszystko auta nie będą wymagały jeżdżenia cholera wie jak długo, żeby je kupić. Podoba mi się to, że są normalne starty a nie lotne. Kariera (dla mnie podstawa) na duży plus. Chciałbym, żeby było też coś ala licencje jak w GT.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Jest odpowiedni temat na te porównania ale w 90% FM miażdży pod każdym względem GT na tym porównaniu, w 10% GT7 potrafi wyglądać lepiej. W kwestii detali, pola widzenia, shaderów, odbić - przepaść, samochody dla mnie podczas gry na zbliżonym poziomie, w FM ogarnęli największą bolączkę poprzednich części i oświetlenie nareszcie wygląda jak powinno, w GT słoneczna bezchmurna pogoda wygląda jakoby ktoś narzucił na obraz filtr przeciwsłoneczny. 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

W GT7 na nagraniu jest ciemno... ale tak to nie wygląda i to akurat wina nagrania. Z tym, że 90% to się zgadza... ale na korzyść GT7 akurat.

Serio bez faworyzowania... jak można napisać, że FM na tych materiałach wygląda lepiej niż GT7 to ja nie mam pojęcia.

Ale tak... na to powinien być inny temat bo zaraz się zrobią wojenki.

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Z kokpitu imo lepiej wygląda GT, auta również, do tego lepsze oświetlenie. Forza nadrabia otoczeniem.

A ogólnie różnice takie, że żadne, są plusy i minusy po obu stronach.

Fajnie, że będzie praktyka przez wyścigiem, coś innego niż po prostu odpalenie wyścigu ze środka stawki. Chciałbym jeszcze jakieś turnieje, że praktyka, kwalifikacje i wyścig.

Odnośnik do komentarza
W GT7 na nagraniu jest ciemno... ale tak to nie wygląda i to akurat wina nagrania. Z tym, że 90% to się zgadza... ale na korzyść GT7 akurat.
Serio bez faworyzowania... jak można napisać, że FM na tych materiałach wygląda lepiej niż GT7 to ja nie mam pojęcia.
Ale tak... na to powinien być inny temat bo zaraz się zrobią wojenki.
Zgadzam się z Tobą, to porównanie jest jakby zrobione by ukazać przewagę FM8.
Jest dokładnie tak jak piszesz, na nagraniu w GT7 jest ciemno ale w grze tak to nie wygląda, może autor filmu na początek niech dobrze ustawi wyświetlenie grafiki poprzez dwie plansze szachownicy (biała i czarna).

Tak samo w porównaniu pokazane jest jakoby w GT7 nie było publiczności. No jeśli sceny są z toru treningowego, to prawie nie ma publiczności, natomiast podczas wyścigu trybuny są pełne.

Podobnie kadr z diabelskim młynem, gdzie na filmie w GT7 on się nie świeci, a przecież tak nie jest.

Kadry z wnętrz aut (jeden z atutów w GT7), tutaj również jakoś autor za specjalnie nie chciał tego pokazać.

Oczywiście nie jestem funboyem danego obozu ale poczekajmy na porównania zrobione przez DF z pełnych wersji.
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...