Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, qvstra said:

oby tylko tryb dla jednego gracza byl ciekawiej rozwiazany niz w odslonach 5-7, bo gram teraz w fm7 i ciezko sie wkrecic na dluzej niz dwa wyscigi podczas jednej sesji. najwiekszym minusem dla mnie jest to, ze nie czuc progressu i w zasadzie cala ta kariera to tryb szybkich mistrzostw, ktore moglyby byc jako osobny kafelek w menu (cos jak turnieje w fifie). 

marzy mi sie kariera gdzie mamy do wyboru kilka klas wyscigowych i w kazdej z nich zaczynamy od zera jakims slabym samochodem, po czym w miare postepow ulepszamy go, az dochodzimy do momentu gdzie dobijamy do szklanego sufitu i trzeba sie rozejrzec za nowa furka, zeby go przebic.

 

To samo miałem w FM7, nie chciało mi się siedzieć dłużej jak godzine-dwie przy jednym posiedzeniu, bo 3 wyścigi jakimś supercarem, za chwile open wheels, potem znowu przeskakujemy do jakiś muscle carów, zero progresji, zero funu ze zdobywania aut.

Tak, chyba pora wrócić do klasyki, bo od paru lat dominuje w świecie wyścigów model kariery od bohatera do superbohatera i gdzieś zniknął fun z zaczynania z samego dołu. Forzy z milionem losowań, GRIDy gdzie startujesz od razu jako gwiazda swojego zespołu wyścigowego, w GT7 to chyba wygląda jak powinno. W Project Cars 2 też całkiem spoko kariera wyglądała. Nie ma co się silić na jakieś kombinacje, zaczynanie gry od losowania w którym możesz wygrać od razu jakieś Ferrari to jakbyś zaczynał RPG'a od losowania, w którym zdobywasz jakiś dojebany miecz z +2137 dmg.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Widzę różnicę. 

To najpierw idź do okulisty bo masz coś nie tak z oczami albo głową, a potem doszkol się, jak działa YouTube i jakie ma możliwości w zakresie kodowania wideo, ze szczególnym naciskiem na liczbę klatek na sekundę. Wideo w 30fps a ten idzie w zaparte że widzi różnicę, ja wysiadam.

  • Plusik 1
  • This 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Donatello1991 napisał:

No dobrze. Czekam na pierwszy oficjalny pokaz, który rozwieje moje wątpliwości co do tej grafiki i jej fps. 

 

Przecież miałeś już pokazy, ale gameplay z XS zobaczysz jak świnia niebo - te zielone sc00rwysyny traktują nas jak klientów drugiej kategorii. :/ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...