Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Te Wieśki są takie sobie, Bloodborne jest słaby, ten bełkot bez gejpleju kiepsko się sprawdza. Generalnie podejście typu oooo dorosłe bo brutalne, jest trochę dziecinne ;P Wiec ze swojej strony polecę może trochę nietypowo polską obyczajówkę o gitarzyście metalowym Będziesz się smażyc w piekle i takie trochę baśniowe podejście do Władcy Much Piękna Ciemność.

Z rzeczy na licencji wyszedł ostatnio klasyk Aliens Labirynt którego niektórzy mogą kojarzyć jeszcze ze ś.p. TM-Semic.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Co sądzicie o serii "Skarga Utraconych Ziem"?!

Czytałem cykl ze Sioban, oraz cykl "Rycerze Łaski" (rysunki w tym drugim są przepiękne, pamiętam, jak pierwszy raz miałem te albumy w rękach, wypożyczone z biblioteki I jak wielkie wrażenie na mnie zrobiły właśnie te wspaniałe rysunki).

Oba cykle mi się podobały.

Pierwszy jest lepszy fabularnie, za to drugi graficznie.

Cykl "Czarownice", właśnie się powoli w POLSCE ukazuje I mam zamiar go sobie zakupić.

Pierwszy album już jest, drugi ma być w czerwcu, a na trzeci, ostatni, trzeba będzie poczekać, oby nie za długo.

Do tego, mam zamiar kupić "Western".

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.05.2021 o 17:08, Boomcio napisał:

U mnie wpadła perełka. Niestety w średnim stanie, muszę się troszkę pobawić w naprawiacza.

16208319846995876637191451459481.jpg

 

A to widział? 

 

https://www.swiatksiazki.pl/kapitan-kloss-wszystkie-zeszyty-w-jednym-tomie-6748666-ksiazka.html

 

 

Edit: Oczywiście Janusze wykupiły i odsprzedają z dwukrotną przebitką, ale na Alledrogo można jeszcze za 189 zł dostać. 

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...