Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.07.2022 o 11:14, YETI napisał:

Dwa dobre Batmany, będzie Pan zadowolony. 

Teraz skończyłem. Dobre w huj to było, szczególnie drugi tom mi się podobał. 

Spoiler

Fajna historia Batmana, autor ciekawie to poprowadził. Azraela ma wyjebane wejście, giną ważne postaci, mniam mniam 

Ogólnie fajny film mógłby powstać z tego. 

Mam jeszcze do przeczytania spin off o Harley Quinn, oby był tak ciekawy 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Parę miesięcy temu naszła mnie ochota "na jakiś komiks" i chyba wpadłem w pułapkę, bo na jednym, czy nawet kilku się niestety nie skończyło.

 

2.thumb.jpg.a36f56ef44bfc1d18a762024f69ef613.jpg

 

Starszy Pan i Kot kupione poniekąd w ciemno, ale ma bardzo dobrą opinię, a tytuł i tematyka wydają się mi bliskie... ;) Szkoda, że wydawnictwo Waneko, bo jakoś nie przepadam za ich wydaniami.

 

Tego cycatego ecchi normalnie bym nie kupił, ale wziąłem po przeczytaniu recenzji znajomej, której opinii ufam -https://naszerecenzje.wordpress.com/2022/05/17/on-zimy-ona-goraca-tomokichi/. Czasem człowiek ma ochotę na coś głupawego, dla odmiany. ;)

 

Star Trek ma tyle komiksów, że głowa mała, ale na ten jeden się skusiłem dla urozmaicenia, bo nie był drogi, a historyjka typowy fanservice zamknięty w jednym tomie. Kiedyś może rozważę jeszcze Lustrzany Wszechświat, ale to przy większej obniżce, jeśli się trafi.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 19.10.2022 o 19:50, Dr.Czekolada napisał:

Kolekcja czarnego majtasa coraz większa.

IMG_20221019_183608.jpg

Ja sie zatrzymałem na sekcie i chyba dla mnie za słabe są komiksy super hero. Za tą kasę można mieć o wiele lepsze fabularnie i graficznie perełki. Kupiłem też 2 tomy knightfalla  i tak samo większośc historii to bardzo słabo napisane wypełniacze i od czasu do czasu lepszy zeszyt. Mam dylemat czy iść w to dalej, czy dać sobie już spokój z gackiem. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, GSPdibbler napisał:

Ja sie zatrzymałem na sekcie i chyba dla mnie za słabe są komiksy super hero. Za tą kasę można mieć o wiele lepsze fabularnie i graficznie perełki. Kupiłem też 2 tomy knightfalla  i tak samo większośc historii to bardzo słabo napisane wypełniacze i od czasu do czasu lepszy zeszyt. Mam dylemat czy iść w to dalej, czy dać sobie już spokój z gackiem. 

Jak ci nie pasuje to odpuść. Sekta bardzo mi spasowała. Co innego jeszcze czytałeś? Niby które to te o wiele lepsze?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...