Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, iluck85 napisał:

 

 

Otaconie, polecam i Ty też zluzujesz poślady. Trzepiesz jajami nad uchem, a nie wiesz jak działa logistyka. 

Czekaj na jutro i tyle w temacie..

 

@kaktusr

 

:kaz:

Bez nerwów wuju laki. Piszę tylko, że euro nie dało mi znać mailem, że dali xa kurierowi. To, że kurierzy nie wklepuja w system to swoją drogą.

Odnośnik do komentarza
Teraz, iluck85 napisał:

Tu nie ma jaranka nowa konsola, tylko smęty z cuklu "dzwonie na infolinie i jestem 35 w kolejce" 

No i dlatego masz osobny temat do takich postów wydzielony. Nie interesują Cię? Oczko niżej jest temat ogólny o konsoli, w którym takich postów jest o 98% mniej (stosunek procentowy obliczany na podstawie średnicy dziury w dupie).

Odnośnik do komentarza
Teraz, iluck85 napisał:

@Bzduras

Temat o PC też jest gdzie indziej. Ale tam żaden "specjalista-składacz" nie podjął tematu-Dlaczego tak, a nie inaczej. 

Tyle w temacie mojego PC. Ma się świetnie.

 

EOT.

Ten temat, w którym kilka osób doradzało Ci, co pozmieniać w kompie, aż w końcu każdy wyłożył knagę, bo każdą odpowiedź torpedowałeś jakimś kontrargumentem z kosmosu? No wiem gdzie jest, ale nie wchodzę tam i nie jęczę ludziom jarającym się nowymi kartami, że coś tam i iksde, dzbany z was i beka piwniczaki

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jutro odbiór.

Teraz wylogowuje się z internetu. Włączam 13 Wojownika. Wieczorkiem uzupelnie zapas Monsterkow i wrzucę jeszcze kilka odcinków Serialu Wikingowie przed snem. Do jutra panowie. 

 

Najebalismy 70 stron w temacie preorder xboxa, a w temacie preorder PS5 nie doszło nawet do 50. Polska Xboxowa :sir:

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, tylko logujemy się po kolei do Live by sieć nie jeybła :banderas:

 

Jutro szybko update systemu, potem ściągam łatkę do Dirt 5. Kilka gier z Game Passa i potem czekam na DMC5: SE. W międzyczasie wleci Watch Dogs i do końca roku mam w co grać.

Edytowane przez Emtebe
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Magik napisał:

Sexów jest w piz*u....wystarczy dla wszustkich ;-)

 

Xbox - wyższa kultura konsolowosci. 

A u konkurencji co? Ano tam to już nawet nie zwierzęta goniące do palety, ino kanibale próbujące się obłowić na bliźnim odsprzedając mu preordera po kosztach apartamentu. 

 

Ot, to tak dla rozluźnienia atmosfery. 

Oby wszyscy jutro swoje paczuszki dostali :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...