Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, justyna napisał:

Tego właśnie dodałam do koszyka. I tam w opcjach z wyborem płatności jest ten All Access. Nie ma innej opcji a tej nie idzie odhaczyć. Więc już nie rozumiem.emoji854.png

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Na allegro jest w ich oficjalnym sklepie w tej samej cenie, zostało nieco ponad 600szt

https://allegro.pl/oferta/konsola-xbox-series-s-512gb-white-digital-11425527168?f=0&utm_source=tdb&utm_medium=afiliacja&utm_content=digidip+PL&tduid=13a29b7ba803e4aabad07f1af394ec6e

 

 

Odnośnik do komentarza

Pany, może ktoś ma doświadczenie. Na euro.com.pl pojawił się Series S za 1149 więc wziąłem z odbiorem osobistym. Najwcześniejsza data odbioru była na jutro, więc kliknąłem, jednak jestem prawie pewien, że mają na sklepie. Niby trzeba czekać na jakiś kod odbioru, ale jest szansa, że wydadzą dzisiaj ? FH5 i Halo Infinite wzywają :xboss:

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, orion50 napisał:

Pany, może ktoś ma doświadczenie. Na euro.com.pl pojawił się Series S za 1149 więc wziąłem z odbiorem osobistym. Najwcześniejsza data odbioru była na jutro, więc kliknąłem, jednak jestem prawie pewien, że mają na sklepie. Niby trzeba czekać na jakiś kod odbioru, ale jest szansa, że wydadzą dzisiaj ? FH5 i Halo Infinite wzywają :xboss:

Zawsze możesz zapytać pracownika na sklepie, czy jest szansa na ogarnięcie na biegu zamówienia numer xxx. Jak dobrze trafisz to dzisiaj balujesz na serwerach :asax:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Figuś napisał:

 

Już tylko 283. Schodzi jak świeże bułeczki. Też mega udana konsola.

Odnośnik do komentarza

Podmienilem dzis One X na nowego Series S i jedyne czego zaluje, to ze zwlekalem z ta zmiana tak dlugo! Szczegolnie biorac pod uwage ze od dluzszego czasu 60 fps > 4K jak dla mnie. Nie wspominajac, ze niektore gry nie pojda na One X. 
 

Mega udana konsola i bardzo pasuje pod moje preferencje :) :

- posiadam glownie cyfry (GP, promocje + jakas duza gra w pelnej cenie z raz na pol roku)

- zazwyczaj gram w 1-2 gry, max 3, wiec maly dysk to nie problem

- mam tv z 4K ale bez hdr i raczej budżetowy, wiec fajerwerkow na nim nie ma

- roznice miedzy 30 a 60 fps widze dosyc mocno i przejscia na One X miedzy multi w COD MW a singlem w FC5 byly bardzo bolesne, a rozdzielczosc mniejsza niz 4K jestem w stanie przezyc tym bardziej jak gra jest dynamiczna

Edytowane przez falcon87pl
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...