Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Tak powracając do tematu na premierę Xboxa + sklepu X-kom kolejny raz robi się ciekawie .

Wtedy jak dobrze wiemy każdy pisał aby żadnych preorderow nie kupować w tym sklepie .

Zupełnie przypadkiem złożyłem dodatkowe zamówienie w x-komie na te słuchawki bezprzewodowe Xboxa która będą miały premierę .Skusiła mnie cebula z kuponu na -20 zł .

I nagle cyk mail od xkoma dzisiaj że będą je mieli 11 marca i prawdopodobnie wyślą 12 marca .Ponieważ narazie nie mają od dystrybutora.

Szybko sprawdzam premiera 16 marca hmmm.

I są dwie opcje :

1.Albo wzięli się za siebie i chcą naprawić zaufanie które stracili .

2.Dalej niczego nie ogarniają w tym sklepie i jeszcze bardziej lecą po całości

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dostałem swoją konsolę na premierę więc nie jest z nimi tak źle. Było trochę zamieszania przez zamknięcie sklepów, ale wyszli z tego obronną ręką a stówka zaoszczędzona :klapek:
Miałem to samo ale po 50 telefonach i pociskach.Bo od 13:00 twierdzili twardo że na premierę konsola nie dojdzie i najwcześniej mogę się spodziewać koniec listopada .

Lecz NBA 2k21 również wtedy na premierę doszła kilka dni Pozniej.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, pawelgr5 napisał:

Ale dlaczego miałbym chcieć dopłacić cokolwiek? Nie chodzi przecież o to, że mnie nie stać. Tylko nie rozumiem dlaczego mam płacic więcej niż wszyscy inni? Nie jestem małym dzieckiem które musi coś mieć i już.

Ok nie ma problemu:) Po prostu mówimy o tak małych kwotach, ze mi osobiście by się nie chciało tego nawet rozkminiac. Nikt nie powiedział tez, ze na jesieni będzie lepiej z cenami, dopóki będzie popyt przy dosyć średniej podaży, dopóty ceny będą wyższe.

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Dopłacanie nawet tak śmiesznych kwot uczy sprzedawców, że mogą robić co chcą. Ja nie chce się przykładać do tego procederu. Kupię jak ceny będą normalne. Nie śpieszy mi się. Na żadnej konsoli nie ma nic co by mnie nakręcało na zakup. GPU kusi mocno bo dzięki tej usłudze można za naprawdę śmieszną kasę sprawdzić masę gier. Sytuacja na pewno wróci do normy za kilka miesięcy. Jeżeli nie to trudno.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.03.2021 o 09:31, ASX napisał:

z tego co wiadomo zdarzały się chwilowe problemy, ale generalnie trzeba pochwalić Microsoft bo zadbał o odpowiednią dostępność konsoli w naszym kraju i konsol raczej nie brakuje


To nie zasługa MS, tylko kraju w którym żyjemy. Nie oszukujmy się, tutaj PlayStation > Xbox.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.03.2021 o 13:49, iluck85 napisał:


To nie zasługa MS, tylko kraju w którym żyjemy. Nie oszukujmy się, tutaj PlayStation > Xbox.

Raczej średnio z tą dostępnością bo na stronie mediaexpert znowu brak. 

Nie zdziwiłbym się jakby z dostępnością były jeszcze większe problemy przez blokadę kanału sueskiego. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...