Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Lochu said:

Hej, brał ktoś kiedyś z https://www.euro.com.pl/ ? Nigdy nie miałem z nimi problemów a teraz takie coś "Produkt sprowadzamy na indywidualne zamówienie od dostawcy. Po skompletowaniu wyślemy e-mail z możliwością wyboru terminu dostawy."

Raczej jutro nie zagram, ale mnie wychujali. Nawet maila nie wysłali tylko teraz na koncie zobaczyłem to.

Ja wziąłem z Ultimy, też żadnej wieści odnośnie wysyłki... :down: maila brak, a na stronie sklepu: " Zamówienie oczekuje na możliwość realizacji. "

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Masamune napisał:

Ja wziąłem z Ultimy, też żadnej wieści odnośnie wysyłki... :down: maila brak, a na stronie sklepu: " Zamówienie oczekuje na możliwość realizacji. "

preorder w ultimie, podziwiam, szczegolnie po ostatniej nocnej premierze zeldy, gdzie w środku nocy odsyłali ludzi bez gry, bo sie skonczyly :kekw:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Lochu napisał:

Hej, brał ktoś kiedyś z https://www.euro.com.pl/ ? Nigdy nie miałem z nimi problemów a teraz takie coś "Produkt sprowadzamy na indywidualne zamówienie od dostawcy. Po skompletowaniu wyślemy e-mail z możliwością wyboru terminu dostawy."

Raczej jutro nie zagram, ale mnie wychujali. Nawet maila nie wysłali tylko teraz na koncie zobaczyłem to.

Ja też u nich zamawiałem i nie mam jeszcze info o wyborze terminu wysyłki a zawsze było na czas, nie wiem, może dystrybutor dał ciała i nie wysłał na czas do sklepów.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Lochu napisał:

Rozmawiałem z konsultantem i tak jak mówisz, nie dostali płyt od cenegi na czas i w piątek ma kurier być. Oby

Oby oby. Mówił coś czy dzisiaj dostali albo mają dostać ? Bo żeby w piątek przyszło to powinniśmy mieć możliwość dzisiaj wyboru terminu dostawy chyba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...