Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Po 5h niestety mało czasu, mój mały synek ma pierwszeństwo muszę napisać GOTY tego roku jak nic!

 

Wszytsko co wkurzało mnie w pierwszej części tu przestało istnieć jak mi się podoba ta walka na wielu poziomach to przyciąganie i spadnie im na ryj tym potężnym uderzeniem...Złoto.

 

Co chwilę jakiś sub Boss świetnie się to wpisuje w samą grę zagadki nie nachalne i przyjemnej, tylko ten nasz synek za często się odzywa i mówi co mamy robić, po co tak? 

 

Graficznie? Widać momentami PS4 zwłaszcza po wykonaniu nie których elementów ale i tak obraz wypala oczy, to zdecydowanie jedna z najładniejszych gier tej generacji wszytsko ostre i płynne do bólu, granie w 60-80fps zrywa gacie.

 

No i to poruszanie się, napisze jeszcze raz ale to przyciąganie się ostrzami chaosu do wspinania się i przeskakiwania mega robi robotę.

Edytowane przez Soul
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

To nie mozliwe! Musialo Wam sie cos przysnic. Przeciez gry singiel player nie maja prawa bytu :dynia:

 

Boy dostal niezlego kopa..

Spoiler

Grajac nim 

zabijanie przychodzi mi duzo latwiej. Nie moge sie juz doczekac kiedy sam zacznie pomagac ojcu :fsg:

 

Atmosfera jest idealna w tej czesci. Gesta jak mgla o 5 rano, kiedy to jade do roboty. Teksty swietne napisane. Co chwile jakies madre docinki ze Kratos sie gdzies gubi co na to boy: on tylko zwiedza, czasem tak ma.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wet_willy napisał:

Krotka Pilka dla tych co przeszli tylko bez spoilerow prosze czy Ragnarok jest lepszy niz 7 na 10 Jedynka z 2 Bossami i 15 Swapami paletek? 

 

 

 

Tak, jest lepiej pod tym kątem już nawet w pierwszych 5-10 godzinach.

 

I nie wiem za co cię minusują, jak taka prawda, że jedynka kulała okrutnie w kwestii bossów i zwykłych przeciwników.

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@wet_willyZdecydowanie jest lepiej bo praktycznie od razu (pierwsze 2h) jest kilka walk z bossami i nie są to trolle w innych czapkach. Oczywiście same walki to standard „solsowy” unik - kontra- lepa itd wiec poczujesz się jak w domu :) 

Najbardziej podoba mi się jak to wszystko jest dopracowane. Z jednej strony jest to korytarzyk z jedna droga do celu (w obrębie poziomu) ale gra się w to naprawdę dobrze i co ważne chce się grać. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki chlopaki to sobie kupie giereczke tylko jak klamiecie to bede sie domagal od was zwrotu kosztow xD Powiedzialem sobie po pierwszym GoWie ze juz sie nie dam nigdy wiecej nabrac bo trojka byla taka sobie a GoW byl tak dobry ze poszedlem kupic Yakuze 6 w trakcie grania w to GOTY :sapek:

Odnośnik do komentarza

Jak gra ma duzo roznorodnych Bossow a gra sie tak samo jak w jedynke to powinno byc ok a nawet bardzo dobrze. Powaznie JEDYNA duza wada 2018 byl brak dobrych duzych przeciwnikow. Przez to byla to gra tylko 7/10 gdzie powaznie miala potencjal na bycie jedna z najlepszych gier w historii.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, MEVEK napisał:

Boy dostal niezlego kopa.

zabijanie przychodzi mi duzo latwiej. Nie moge sie juz doczekac kiedy sam zacznie pomagac ojcu :fsg:


Ja wczoraj miałem walkę z bossem (Dreki), gdzie boy legancko wziął udział w tag-teamowym finisherze.
W ogóle zajebista walka, bo jak człowiek ogarnął parowanie to niezły balet można odstawiać :banderas:

Odnośnik do komentarza

W tym zalewie open worldów takie gry jak plague tale czy nowy God of war to są prawdziwe perełki, z naciskiem na gow-a bo dużo większy budżet widać i czuć tutaj na każdym kroku, sequel idealny. Coś wspaniałego. Niby cross gen ale jak to wygląda na ps5. 

Spoiler

Jestem obecnie w żelaznym lesie, chyba 5 rozdział, jak to wygląda, te barwy, coś przepięknego. 

Poboczne questy w ogóle jakością wykonania nie różnią się niczym od głównej fabuly

Spoiler

Quest na pustkowiach w Alfheimie to majstersztyk :obama:

 

Edytowane przez Qbon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...