Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Wstyd mi ale odpadłem z trybu GoW na

Spoiler

Nidhoggu.

Zbierało się już od dłuższej chwili.

Spoiler

Najpierw z Einherjerzy w świątyni w Vanaheimie, potem kapitan ale po kilkunastu próbach udało się. Niestety pierwsza sekwencja salamandry kroiła za dużo życia [druga już łatwiejsza bo bardziej przewidywalna].

Niemniej save'a mam to może wrócę przed NG+ i skończę na GoW. Rozstrzał pomiędzy poziomami Bez litości, a GoW jest znaczący. Chujowo, że nie można wrócić do GoW po zmianie na niższy.

Odnośnik do komentarza

Ja gram na domyślnym i jest strasznie nierówno- ale to trochę mojej winy. Po Walhalli tu gra się inaczej. Jedni padają szybko, inni obrabiają mi dupsko prawie na wylot, bo albo nie odskoczę, albo źle zablokuję. Gram dla historii, postaci i pięknych miejscówek. Jakbym chciał się męczyć i marnować czas, to bym odpalił soulsy lub coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Rtooj napisał:

Szkoda że jednak nie wrócili do rzezi z trylogii, jest trochę mocniej niż w poprzedniej części, ale  nadal zbyt grzecznie.

Nawet pojedynek z 

  Ukryj zawartość

Hajmdalem

zapowiadał że będzie mocno na koniec, no ale nie było.

 

Dokładnie o tym samym pisałem - jest świetnie fenomenalnie, bo po prostu nie ma takiej gry obecnie na rynku, i nieco niedosycony człowiek, jeżeli chodzi o esencję GoWa w Gowie.

Odnośnik do komentarza

Po mocnym początku w

Spoiler

Midgarze

trochę się uspokoiło, ale od końcówki

Spoiler

Jotunhaimu

aż do

Spoiler

Vanahaimu

,gdzie jestem po walce z do tej pory największym(?) chamem gra znowu wjechała na właściwe tory, ale nadal liczę na sporo więcej.

Jeśli chodzi o

Spoiler

Jotunhaim

(swoją drogą kozacki design i fajny poziom na złapanie oddechu), to nie spodziewałem się, że ta mudinka będzie tak dobrze napisana i zagrana.

Nawet teoretycznie poboczne postaci jak krasnoludy złapały tutaj drugi oddech.

Z rzeczy, które mogły być lepsze, to czuję, że Nilfheim i Muspelheim(jeszcze nie byłem) będą tak jak wcześniej pełnić rolę dodatkowych trybów, a można było z tego zrobić pełnoprawne poziomy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Figuś napisał:

Preferuj Jakość

tryb wysokiej liczby kl/s włączony

 

ale tak szczerze to nie warto :)

 

 

Sprawdzi to sobie odpowie na pytanie czy warto, u mnie padło na odpowiedź warto. Dobry kompromis między żyleta obrazem, a płynnością rozgrywki - pewnie powyżej poziomu trudności normal grałbym w 60fps.

Odnośnik do komentarza

Jak chcecie dostać bólu głowy od wielkości mapy to polecam polecieć za pewnym psiakiem gdy się pokaże takie zadanie.

Sądziłem że dostaniemy w tej części 9 światów ale średniej wielkości, ale to co się dzieje w Vanaheim... gigantyczna gra. Aż przytłacza. No i robi się naprawdę trudno.

Co mi się nie podoba zbytnio

Spoiler

relacja Atreus - Thor, dziwaczna, scena w knajpie jeszcze dziwniejsza.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...