Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Pupcio napisał:

A pierwsze przejście ze skupieniem na fabule będzie git czy też nudy jak się podobała jedynka?

Problem w tym, że w tej grze nawet fabuła nie jest dobra. Walki z bogami jak w starszych GoWach masz tutaj tyle co kot napłakał, większość gry to zbieranie ekipy z randomowych miejsc i kolejny odcinek Trudnych Spraw w wykonaniu Kratosa i Atreusa. Taka krindżowa-bieda wersja pierwszego TLoU. 

  • beka z typa 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
A pierwsze przejście ze skupieniem na fabule będzie git czy też nudy jak się podobała jedynka?
Dla fabuły warto ograć. Mi się podobała, ale ja lubię takie nordyckie klimaty. Co do samej gry to wbiłem w niej nawet platynę, ale po czasie powiem, że to był masochizm. Gra jest ta sztucznie wydłużona, że jak musiałem wsiadać na łódkę to mi się słabo robiło.
Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj i czeka zainstalowana na pierwsze uruchomienie. 
Jestem fanem poprzednich części, choć ta z 2018 r. mi się nie podobała i mam obawy, że tutaj będzie podobnie, ale i tak chcę ograć. 
 

Wiele osób pisze, że gra jest nużąca jak się popadnie w zbyt dużą ilość zadań pobocznych, czyli rozumiem, że lepiej zachować zdrowy balans? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Do GoW 2018 podchodziłem 2 razy... wstępnie mi nie podchodził. Trochę się zmusiłem do tego drugiego podejścia i... nie żałuję. Jak dla mnie jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji. 

 

Trochę zastanawiały mnie narzekania niektórych osób na forum na Ragnaroka.

Wczoraj ukończyłem główny wątek (po drodze robiąc część zadań pobocznych). Faktycznie mogłoby być więcej różnorodnych bossów. Pod tym kątem to nie to samo co klasyczne GoWy, gdzie bossów było dużo i każda walka była inna.

Jakoś nie jestem też do końca ukontentowany zakończeniem...

Poza tym jednak nie odczuwam by gra była zbytnio przeciągnięta czy nużąca.

Przede mną kończenie pozostałych zadań i platyna, którą robię z przyjemnością. 

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...