Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Kwadrat, kwadrat, trójkąt, powtórz.

 

Lewiatan, Ostrza Chaosu, pięści, tarcza, strzały Atreusa, summony, ataki runiczne.

 

Jak ktoś pisze, że poprzednie części miały lepszą mechanikę walki, to jest pijany, albo niespełna rozumu.

Odnośnik do komentarza

Walka w starych GoWach była przyjemna ale za mało wymagająca, a najgorsze było to że na wyższych poziomach trudności bardziej premiowane było robienie w kółko tych samych, bezpiecznych schematów niż próba wykorzystania wszystkich dostępnych ruchów. Tym bardziej to raziło w oczy przy bezpośredniej konfrontacji z DMC czy Ninja Gaiden. Nowy GoW zmienił podejście do gameplayu i bardzo dobrze bo wątpię że przy trzymaniu się starych schematów udało by im się zrobić tak grywalny system.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, knotek napisał:

Fhui rozczarowanie.

Skillowa walka? Zapomnij. Kolorowe mambo jumbo dla tatuśków do piwerka. Nie spodziewałem się drugiego Ninja Gaiden, ale do licha niech chociaż walka wróci do systemu z klasycznych odsłon z PS2.

Jak tak ma wyglądać obecnie gaming to już wolę te wyśmiewane indyczk

 

Potwierdzam to już ten Wo Long na tej krótkiej zajawce bardziej kopie dupę.

 

Też wolałem jak GOW był typową rozpierduchą, w tym z 2018 roku po jakiś czasie już miałem dość kolejnej zagadki i rzucania toporem...

Odnośnik do komentarza

Nowa formuła GoW podzieliła lud. Osobiście wysoko cenię obie wersje. Formuła z pierwszej trylogii (+ poboczne części) były genialne i prawdęmówiąc nie byłem zbyt optymistycznie nastawiony do GoW 2018..

Na początku jak zagralem to po ok godzinie rzuciłem płytę w kąt i... zmusiłem się do drugiego podejścia kilka miesięcy później. Na szczęście... bo teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to jedna z najlepszych gier na PS4 i dlatego też jestem przekonany, że GoWR też ostatecznie nie zawiedzie. 

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Kafaresko napisał:

to z pocałowaniem rączki 3 i pół bomby za każdą główną część

nie-no-tyle-to-nie-wojny-samochodowe-tvn

 

szanujmy się chyba tylko za dwójkę byłby w stanie około 3 bomb wydać bo była w kurwę długa jak na "slashera" jedynka jest krótka, a trójka ma remaster na PS4 który dalej świetnie się trzyma

 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Figuś napisał:

nie-no-tyle-to-nie-wojny-samochodowe-tvn

 

szanujmy się chyba tylko za dwójkę byłby w stanie około 3 bomb wydać bo była w kurwę długa jak na "slashera" jedynka jest krótka, a trójka ma remaster na PS4 który dalej świetnie się trzyma

 

 

No w sumie poniosło mnie, masz rację co do 2, 3 to można zaorać, łysy skiepscila sprawę, aż mi sie przypominało podczas grania w fallen order, jak przemierzałem korytarze na planecie maula. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, dee napisał:

GoW 3 pamietam głownie pana Bogusia.

O Panie, bossowie z trójki to był sztos. Jak można nie pamiętać polowania na ziomków z Olimpu. Posejdon, Hades, Helios, Herkules, Zeus do tego epok fajt z Kronosem, ale to były sztosy, a te otwarcie na ruchomym levelu na pleckach Gai? To był ROZMACH :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...