Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, balon napisał:

Taki dodatek na 30-60h, niezłe czasy:obama:

Tak monotonny dodatek z facetem w łódce - przypominającym wielkiego Kratosa, który szwęda się z wkur..ającym gimbusem, po generycznie, choć ładnie - od strony technicznej, zrobionym świecie, z generycznymi walkami i Bosami, mniejszymi niż mój siurek.

Edytowane przez kazuyoshi
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim. Mam problem i zarazem pytanko do tych co przeszli. Jestem na etapie gdzie stworzyłem Ragnaroka i stwierdziłem że postukam się troche z Berserkerami. Widzę że jest jeden w Milfheimie bo byłem tam wcześniej Atreusem z Thorem ale tam nie ma teleportu. No i widziałem na filmikach że potrzebny jest Yggdrasil Seed od Ratatoska żeby odblokować gateway w Niflheim ( i pewnie w innych miejscach też). No i na YT widzę że ludzie biorą to od Ratatoska. Ja kojarzę że brałem to kiedyś od Ratatoska ale albo nie użyłem tego do odblokowania żadnego portalu albo zużyłem na inny portal (nie pamiętam). No i teraz co? Nie mam nasiona i nie mogę odblokować portalu w Niflheim. Jak zdobyć kolejne nasionko Yggdrasil? Muszę skończyć główny wątek gry i wtedy mi da nasionko żyd zasrany? Myślałem że te Lyndwyrmy muszę mu złapać wszystkie i wtedy dostanę ale przyniosłem mu wszystkie a ten tylko pogadał i nic nie dostałem od niego... Wygląda na to że za wcześnie jeszcze dla mnie na zabijanie wszystkich Berserkerów?

 

edit: ok, znalazłem odpowiedź. To pokazuje się na samym końcu gry:

 

image.thumb.png.ace3549d86f93df4e214f0b0439410fc.png

Edytowane przez Jaworq
Odnośnik do komentarza

A ja mam problem z kolejną gierka AAA.
Muszę mocno dawkować żeby mnie nie nudziła.
Godzinka, dwie i wyłączam.
Raczej to nie wypalenie bo takiego Man of Medan zrobiłem przed Ragnarok z wypiekami na policzkach.
A dla większości to crap 6/10 bez gejpleju symulator chodzenia xD .

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No w końcu!
Ale kozacki fragment w Gow.
Tak jak poczatek i później ta lokacja kapłanów światła i inne pustynie lipa, tak teraz fragment z Freya w Vanaheim epicki fhuj!
I do tego ta walka z Nidhogg !
No tak powinna wyglądać ta gra cały czas!
Korytarz filmowość i epickie bossy.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

44h i końca nie widać.
Tzn widać ale patrząc ile jeszcze rzeczy do zrobiena/znalezienia to platyna z 60h zajmie.
Początek był nędzny ale ogólnie to gra za(pipi)ista.
Choć faktycznie naliczyłem ze 4/5 epickich bossów.
Trochę mało.
Ale story trzema teraz mocno za ryja, właśnie ruszyłem Atreusem do Asgardu, czuć że końcówka.
Wg mnie dużo lepsza gra od Forbiden west, tam story mnie nie zaciekawiło aż tak no i w Ragnaroku mam większą frajdę z odkrywania samemu znajdziek/sekretów gdzie FW tylko dobicie platyny mnie motywowało.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Schranz1985 napisał:

44h i końca nie widać.
Tzn widać ale patrząc ile jeszcze rzeczy do zrobiena/znalezienia to platyna z 60h zajmie.
Początek był nędzny ale ogólnie to gra za(pipi)ista.
Choć faktycznie naliczyłem ze 4/5 epickich bossów.
Trochę mało.
Ale story trzema teraz mocno za ryja, właśnie ruszyłem Atreusem do Asgardu, czuć że końcówka.
Wg mnie dużo lepsza gra od Forbiden west, tam story mnie nie zaciekawiło aż tak no i w Ragnaroku mam większą frajdę z odkrywania samemu znajdziek/sekretów gdzie FW tylko dobicie platyny mnie motywowało.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Ale ze to jest ta pierwsza wizyta? Paanie to dopiero połowa 

Edytowane przez Kafaresko
Literówka, pisane na telefonie
Odnośnik do komentarza

Skończyłem.
Równo 50h.
Tak jak na początku smecilem to teraz uważam że to najlepszy ex sony.
Przepiękna przygoda ze świetnym story.
Można się przyczepić do walki a i epickich walk na tyle h nie za wiele, ale całościowo to jednak kolos.
Dobije platynę i wracam do 1 bo wstyd że tam tylko story zrobiłem.
Też nie miałem wielkich oczekiwań co do tej gry.
Może temu mnie zmiotło z planszy.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Skończyłem.
Równo 50h.
Tak jak na początku smecilem to teraz uważam że to najlepszy ex sony.
Przepiękna przygoda ze świetnym story.
Można się przyczepić do walki a i epickich walk na tyle h nie za wiele, ale całościowo to jednak kolos.
Dobije platynę i wracam do 1 bo wstyd że tam tylko story zrobiłem.
Też nie miałem wielkich oczekiwań co do tej gry.
Może temu mnie zmiotło z planszy.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Poziom trudności zmieniłeś? Bo jak czytam jak to ludzie na hard i wyżej męczą się z mobkami na x hitów jako God of War, to w sumie trochę :beka:

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.03.2023 o 00:25, Schranz1985 napisał:

Tak, gdzieś od 15h grałem na normal.
I też trzeb się trochę namielic żeby padli.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

To zależy jak damy żywioł i/lub naładujemy broń to padają jak robaki, czyli tak jak powinni. 

Odnośnik do komentarza

Zależy od przeciwnika.
Niektóre bossy nawet na normalu wymagające.
Równo 60h zeszło.
Mam już dość Gow.
Był plan wrócić do 1 też dobić platynę ale robię przerwę.
Generalnie mam takie refleksję że ten gow story stoi.
Jak już przeszedłem grę i został, krater i poboczne to już trochę siadło wszystko, i mankamenty się uwidoczniły.

Platyna przyjemna, bez udziwnień.
Robisz 100% na mapkach i wpada.
Tylko 1 relikt ominąłem bo ślepy jestem ...




Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pograłem trochę, pływam po tym Svartalheimie. Jest przyjemnie, tak jak w poprzedniku. Co chwile zbaczam z drogi, ale będę musiał to jakoś ograniczać żeby mi się nie przejadło.

Narazie podoba mi się, historia mnie zaciekawiła odrazu i czekam na dalszy rozwój.

Tylko kurwa czasu na granie mało:(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...