Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mamy tak patrzeć to możemy również założyć, że z tych 117 mln PS4, 20 mln zostało zastąpionych przez PS5. Wiadomo, że nie da się określić dokładnie, ale wystarczy, że popatrzymy na liczby i już będziemy wiedzieć, że bardziej opłaca się wydać na PS5 i PS4, szczególnie, że GoWR był robiony z myślą o tej drugiej.  

Odnośnik do komentarza

Nie ma chyba dokładnych danych na temat Ragnaroka ale jest info że około 80% pudełek w UK to wersja PS5, Horizon Forbidden West to było około 70%. Więc wydawanie w tym roku gier na PS4 już nie ma praktycznie sensu, no chyba że to ma być jakiś multiplayer i potrzeba każdej dodatkowej ilości graczy żeby gra nie zdechła.

Odnośnik do komentarza

Bóg wojny był na premierę czy dodali w patchu?
Gram na bez litości i jest łatwo co chwilę gra podrzucą zielone miksturki.
Walka chyba poprawiona bo dość fajnie się sieka, zmieniłem tylko rolkę na O i teraz mam L1 tarcza, r1/r2 ataki i rolka identyko jak w eldenku więc gra się dobrze.
To co rzuciło mi się w oczy to bardzo łatwo parować tarcza, duuuuzo okienko.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Już mnie ta gra irytuje.
Walka 1v1 czy 1v2 bdb ale jak jest więcej to znów chaos.
Kamera za blisko nic nie widać, trzeba polegać na znacznikach.
I wrogowie to ebane gąbki przez co te walki ciągną się strasznie.
Jednak wolę podejście soulsowe, giniesz na hita ale i przeciwnik w miare szybko pada a nie ze 7/8 hitów jednego mielisz.
No trochę syndrom 1 i nie wiem czy na normal nie zmienię bo raczej pod story gram.

No i mam 3.5h i już czuję że może się dłużyc.
Te wspinaczki niczym w uncharted i zagadki środowiskiwe ala senua sacrifice wywołują u mnie takie MEH.
No może się rozkręci.

Chyba się starzeje bo te gierki AAA mnie męczą ostatnio, forbiden west też mnie wymęczył.
Mam nadzieję że tu będzie lepiej.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka



  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Walka chyba poprawiona bo dość fajnie się sieka

Tak średnio bym powiedział. Walka sprawia frajdę ale osobiście spodziewałem się rozwinięcia systemu a poza dodaniem jakiś amuletów, talizmanów to jest gorzej niż w pierwszej części. Praktycznie żadnych nowych ciosów, kto wymyślił żeby wywalić walkę tarcza? Albo dać możliwość kontrowania ciosów po 20 h gry? 

Zdobyłem

Spoiler

włócznie

więc nie wiem jaki to jest moment w fabule ale do tej pory była jedna fajniejsza bitka z bosem. Zabije jakiegoś Boga czy cały czas będe klepał jakieś zwierzątka? Liczyłem na wieksza epickości. 

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 3
  • This 3
Odnośnik do komentarza

Dla mnie rozczarowanie roku, zdecydowanie. Powoli widać, że dla wielu innych osób również. 
 

Na szczęście koniec sagi nordyckiej, przyda się wrócić do deski kreślarskiej przy następnej grze, bo jest duuużo do poprawy.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...