Skocz do zawartości

Hogwarts Legacy


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Il Brutto napisał:

Ja tylko przypomne ze na milion osob ktore w gre zagraja przypada moze z 20 takich przyglupow wiec nie wiem po co dyskutowac nad tym jakby oni byli jakas znaczaca grupa.

 

Firmy często szybciej uginają się przed takimi 20 osobami niż milionem, który kupi i zagra.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Il Brutto napisał:

Ja tylko przypomne ze na milion osob ktore w gre zagraja przypada moze z 20 takich przyglupow wiec nie wiem po co dyskutowac nad tym jakby oni byli jakas znaczaca grupa.

Dyskutować to raczej nie ma sensu, ale cisnąć bekę z tych przygłupów? Jak najbardziej. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, tjery napisał:

A jest jakiś predefiniowany ludek, który (teoretycznie) powinien lepiej wyglądać pod względem mimiki itd w cutscenkach czy zawsze tworzymy? 

 

Nie ma.

Mimika jest bardzo dobra. Ale nie próbowałem stworzyć żadnego trolla z twarzy więc nie wiem czy i w tym przypadku będzie ok.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

Bigby a może tylko w fabule jest ta mimika? xD Bo serio jak czasem do kogoś zajrze na stirma i chłop gada to każdy ryjec jak kukła

 

No w cutscenkach fabularnych jest ok.

 

W normalnych rozmowach animacja wygląda jak w większości innych otwartych światów - bez motion capture. Stoją typki naprzeciw siebie i gadają. 

Poziom pierwszego Horizona czy ostatnich Asasynów.

Odnośnik do komentarza

Nareszcie gra która może powróci mi radość z grania bo od 2 miesięcy kompletnie odechciało mi się grać i jedynie wiesiek lata w czytniku , reszte gier odpalam po 5-10 minut i wyłączam. A jak oglądam nagrania naprawdę super to wygląda jak dla kogoś kto wychował się na filmach tej serii , myślałem o wersji PC( może nareszcie 4090 na coś się przyda) ale ta gra ma dla mnie tak bardzo konsolowy feeling że aż szkoda mi to ogrywać na piecu. Fajnie jakby za kilka miesięcy zapowiedzieli DLC nastawione tylko na quidditch-a bo dobrze wspominam grę opartą na tym "sporcie" z PS2. Teraz tylko wyczekiwać do piątku bo hype obecnie większy niż na Ragnarok-a.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...