Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, MEVEK napisał:

RtveuroAgd oddaje kase za preordery. Ponoc nawet jednej konsoli nie bedzie. Wszystko idzie do trampka. Kolejny rzut ma byc swieta, ale liczba konsol nie jest znana. Gamestop wciaz milczy  :facepalm:

Przecież GameStop nie milczy, jest już info na stronie.

Chyba ze masz na myśli ilość dostępnych sztuk, to tak, nikt tego jeszcze nie wie.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, eX4cT_PL napisał:

Przecież GameStop nie milczy, jest już info na stronie.

Chyba ze masz na myśli ilość dostępnych sztuk, to tak, nikt tego jeszcze nie wie.

czekam na ich maila odnośnie procedur i całego zamieszania z konsolami w Europie bo na stronie gow.no jest. Tak samo jak nie ma nic o wysylce konsoli do domu, jak skladalo sie pre order w sklepie. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MEVEK napisał:

czekam na ich maila odnośnie procedur i całego zamieszania z konsolami w Europie bo na stronie gow.no jest. Tak samo jak nie ma nic o wysylce konsoli do domu, jak skladalo sie pre order w sklepie. 

Co Ty w Irlandii od wczoraj? Oni mają czas na wszystko, w ostatnej chwili zrobią na odpyerdol, zamieszenie będzie z tego takie że jak będzie 2 tygodnia opóźnienia to będzie dobrze, najgorzej jak przyjdzie rozwalona, bo wiesz jak też z kurierami jest...

Odnośnik do komentarza

Kurierzy to maja przej.ebane. je.bia po 60h tygodniowo, zeby sie wyrobic.  Ale wracajac do sprawy gamestopa to jeszcze nie mialem z nimi problemu. Na pewno beda cyrki, ale na jakim szczeblu? Ja nie zamierzam podrozowac, po konsole zeby zabulic dodatkowe 1 000€ za zlamanie zakazu. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, MEVEK napisał:

Kurierzy to maja przej.ebane. je.bia po 60h tygodniowo, zeby sie wyrobic.  Ale wracajac do sprawy gamestopa to jeszcze nie mialem z nimi problemu. Na pewno beda cyrki, ale na jakim szczeblu? Ja nie zamierzam podrozowac, po konsole zeby zabulic dodatkowe 1 000€ za zlamanie zakazu. 

Tez czekam na rozwój sytuacji, mam nadzieje ze uda się kupić na czas.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Michał102 said:

Nie raz sobie żartowałem, ale widzę, że takie rzeczy dzieją się na prawdę. 

 

Nie porównujcie ich do zwierząt, bo to obraza zwierząt. 

 

No patrząc na takie filmiki to pre-ordery online to najlepsze rozwiązanie a to ze nie każdy tez zamówi online to przynajmniej nie musi być rozczarowany w sklepie patrząc jak inni się bija o konsole

Odnośnik do komentarza

Chyba trzeba sie zastanowic nad wydzwonieniem media expert zeby zmienili zamowienie i ta konsole co to jej w europie nie bedzie wyslali kurierem na wypadek zamknietych sklepow :/  Zamkna te elektromarekty czy nie? W marcu zamkneli nie? Chyba nigdy gracze nie musieli podjac tak trudnych decyzji jak w 2020

Odnośnik do komentarza

Brytyjski sklep, który dość często odwiedzam ładnie wycenił PS5. Jeśli podcieracie tyłek pieniędzmi, to śmiało  kupujcie konsole Sony z sieci Currys. Dostaniecie na premierę na 100%. Cena konsoli to 2499 funtów, czyl jakieś 12377 złotych. Komuś tam nieźle się poybe#ło w głowie. :)
 https://www.currys.co.uk/gbuk/gaming/console-gaming/consoles/sony-playstation-5-825-gb-10203370-pdt.html

 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MEVEK napisał:

Ja juz mam plan, jak to zrobic. Legalnie :mevek:

 

27 minut temu, walek napisał:

Brytyjski sklep, który dość często odwiedzam ładnie wycenił PS5. Jeśli podcieracie tyłek pieniędzmi, to śmiało  kupujcie konsole Sony z sieci Currys. Dostaniecie na premierę na 100%. Cena konsoli to 2499 funtów, czyl jakieś 12377 złotych. Komuś tam nieźle się poybe#ło w głowie. :)
 https://www.currys.co.uk/gbuk/gaming/console-gaming/consoles/sony-playstation-5-825-gb-10203370-pdt.html

 

:mevek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...