Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, mugen napisał:

Po prostu Polacy to kompetytywny naród, jak jest jakakolwiek okazja porywalizować, to jej nie przepuszczą :) Nawet tu na forumku niektórzy specjalnie nie złożyli preorderków na PS5 żeby wywalczyć swój egzemplarz, a nie lamersko kurierem dostać.


Polacy?

Polecam oglądnąć otwarcia elektormarketów w USA podcza black friday. Jest tego trochę na YT. Tam to dopiero jest „walka” i „rywalizacja”.

 

:problem:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, LeifErikson napisał:

Czy jest tu ktos z opłaconym preorderem w MM? Dzwonili do Was z MM? 

Zobaczyłem nieodebrane połączenie z ich infolinii, na którą nie da się oddzwonić i teraz zastanawiam się o co może chodzić. Mam nadzieję, ze nie chodzi o problemy z dostępnością. 

 

dzwonią tylko żeby wcisnąć dodatkową gwarancję

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, LeifErikson napisał:

Czy jest tu ktos z opłaconym preorderem w MM? Dzwonili do Was z MM? 

Zobaczyłem nieodebrane połączenie z ich infolinii, na którą nie da się oddzwonić i teraz zastanawiam się o co może chodzić. Mam nadzieję, ze nie chodzi o problemy z dostępnością. 

Tak do mnie dzwonili przy probie oddzwonienia - nie ma takiego nr. 

Zadzwonilem na infolinie podalem nr zamowienia i dowiedzialem sie ze niestety bylem tam któryś w kolejce i nie zalapalem sie. I czy sie decyduje na kolejny rzut w styczniu czy maja zwrocic pln. 

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, mugen said:

Po prostu Polacy to kompetytywny naród, jak jest jakakolwiek okazja porywalizować, to jej nie przepuszczą :) Nawet tu na forumku niektórzy specjalnie nie złożyli preorderków na PS5 żeby wywalczyć swój egzemplarz, a nie lamersko kurierem dostać.

Ja? Nie zdążyłem. :whyyy: 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, sajmon34 napisał:

Tak do mnie dzwonili przy probie oddzwonienia - nie ma takiego nr. 

Zadzwonilem na infolinie podalem nr zamowienia i dowiedzialem sie ze niestety bylem tam któryś w kolejce i nie zalapalem sie. I czy sie decyduje na kolejny rzut w styczniu czy maja zwrocic pln. 

OMG. A skladales pre-order w dzień ogloszenia oferty czy jakos później? Ja zamówiłem 17 września, więc zdziwiłbym się jakby chodzilo o spóźnienie, bez jaj. Teraz probuje zadzwonić na infolinie i nie odbierają...

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, LeifErikson napisał:

OMG. A skladales pre-order w dzień ogloszenia oferty czy jakos później? Ja zamówiłem 17 września, więc zdziwiłbym się jakby chodzilo o spóźnienie, bez jaj. Teraz probuje zadzwonić na infolinie i nie odbierają...

Ja zaplacilem tylko zaliczke. Skladalem dosc szybko bo o 9 rano. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Może MM ma priorytet na opłacone już konsole, a jeśli ktoś wpłacił tylko zaliczkę to leci na koniec kolejki.

Łatwiej powiedzieć że nie ma konsoli na premierę klientowi który zapłacił 299zł niż temu co zapłacił całość.

Chociaż z drugiej strony pewnie lwia część ludzi wpłaciła tylko zaliczkę, 

Edytowane przez iks
Odnośnik do komentarza
Byla opcja. Sam zaplacilem 299zl. 
I tak jak pisali przedmówcy telefon z MM dotyczył gwary i ewentualnych akcesoriow. Chcialem potem oddzwonic aby sluchawki domowic i - nie ma takiego nr
A jaki to numer jeśli można spytać coś z Wawy z początkiem 22 ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...