Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, walek napisał:

Brytyjski sklep, który dość często odwiedzam ładnie wycenił PS5. Jeśli podcieracie tyłek pieniędzmi, to śmiało  kupujcie konsole Sony z sieci Currys. Dostaniecie na premierę na 100%. Cena konsoli to 2499 funtów, czyl jakieś 12377 złotych. Komuś tam nieźle się poybe#ło w głowie. :)
 https://www.currys.co.uk/gbuk/gaming/console-gaming/consoles/sony-playstation-5-825-gb-10203370-pdt.html

 


No, ale robią to (nie po raz pierwszy btw.) żeby odstraszyć scalperów - przy składaniu zamówienia "otrzymujesz" bon zniżkowy do normalnej ceny PS5.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, schabek napisał:

Chyba trzeba sie zastanowic nad wydzwonieniem media expert zeby zmienili zamowienie i ta konsole co to jej w europie nie bedzie wyslali kurierem na wypadek zamknietych sklepow :/  Zamkna te elektromarekty czy nie? W marcu zamkneli nie? Chyba nigdy gracze nie musieli podjac tak trudnych decyzji jak w 2020

 

Myślę, że nie zamkną, bo gospodarka nie może sobie na to pozwolić. Prędzej wprowadzą ograniczenia co, do ilości osób albo przejdą na wysyłkę kurierem. Nie rozumiem dlaczego niektórzy się tak uparli aby iść do sklepu i tam kupować konsolę jak jest możliwość dostawy pod drzwi.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Elitesse napisał:

 

Myślę, że nie zamkną, bo gospodarka nie może sobie na to pozwolić. Prędzej wprowadzą ograniczenia co, do ilości osób albo przejdą na wysyłkę kurierem. Nie rozumiem dlaczego niektórzy się tak uparli aby iść do sklepu i tam kupować konsolę jak jest możliwość dostawy pod drzwi.

Ty to chyba nie wiesz jak kurierzy pracują...

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Elitesse napisał:

 

(Odpukać) ostatnio mam same pozytywne doświadczenia ale to może ze względu na lokalizację. Mieszkam poza większym miastem i tutaj nie mogę narzekać.

w Irlandii mają płacone 2 euro od paczki, rzucają tym, chowają w śmieciach, zostawiają na wycieraczce, strach myśleć jak je przekładają na pace.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, eX4cT_PL napisał:

w Irlandii mają płacone 2 euro od paczki, rzucają tym, chowają w śmieciach, zostawiają na wycieraczce, strach myśleć jak je przekładają na pace.

No ok ale jak te konsole transportują do sklepów to myślisz, że na jakiś wełnach merynosów to niby robią czy jak? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, eX4cT_PL napisał:

Na paletach, no nie wiem, może jestem inny ale paletą chyba trudniej rzucić niż pudełkiem warzącym 4kg.

Ja myślę, że w sklepie to może k ok muś ręka, się omsknąć i pudło zaliczy glebę albo ktoś wózkiem widłowym źle najedzid na paletę. 

Jakoś nigdy żaden kurier nie roz(pipi)ał mi konsoli a sam wysyłałem na gwarancję chyba z 5 razy konsole. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Elitesse napisał:

 

Myślę, że nie zamkną, bo gospodarka nie może sobie na to pozwolić. Prędzej wprowadzą ograniczenia co, do ilości osób albo przejdą na wysyłkę kurierem. Nie rozumiem dlaczego niektórzy się tak uparli aby iść do sklepu i tam kupować konsolę jak jest możliwość dostawy pod drzwi.

Niektórzy pracują i nie mają jak odebrać paczki od kuriera. U mnie to zawsze problem jest bo nawet jak zamówię do pracy to potem jest kłopot jak kurier przyjeżdża bo ja np jestem w innej placówce na drugim końcu miasta ... Dlatego wybieram odbiór w sklepie często bo sam decyduje kiedy odbiorę. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, blantman napisał:

Niektórzy pracują i nie mają jak odebrać paczki od kuriera. U mnie to zawsze problem jest bo nawet jak zamówię do pracy to potem jest kłopot jak kurier przyjeżdża bo ja np jestem w innej placówce na drugim końcu miasta ... Dlatego wybieram odbiór w sklepie często bo sam decyduje kiedy odbiorę. 

Możesz przesyłkę nadać na jakiegoś znajomego o którego jesteś pewien ze będzie w domu albo kogoś z rodziny albo sąsiada ... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, LiŚciu napisał:

Możesz przesyłkę nadać na jakiegoś znajomego o którego jesteś pewien ze będzie w domu albo kogoś z rodziny albo sąsiada ... 

U mnie odpada ta opcja niestety. Mama pracuje a ojciec inwalida nawet ciężko mu by było kurierowi drzwi otworzyć. Znajomi wszyscy chodzą do pracy nikt zdalnie nie pracuje i dodatkowo za dużo kłopotu bym komuś robił. A sąsiedzi to sąsiedzi nie mam z nimi tak dobrego kontaktu jak niektórzy ze swoimi. Odbiór w sklepie zawsze była dla mnie najwygodniejsza opcją ale kto wiedział jeszcze we wrześniu że stanie się to co się stało...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, blantman napisał:

Niektórzy pracują i nie mają jak odebrać paczki od kuriera. U mnie to zawsze problem jest bo nawet jak zamówię do pracy to potem jest kłopot jak kurier przyjeżdża bo ja np jestem w innej placówce na drugim końcu miasta ... Dlatego wybieram odbiór w sklepie często bo sam decyduje kiedy odbiorę. 

 

Są jeszcze paczkomaty i odbiory w żabkach i innych tego typu punktach ;) Sam jak mieszkałem przez jakiś czas we Wrocławiu to zamawiałem tak większe paczki w sklepie ogrodnicznym, a mniejsze w paczkomacie. Z ogrodniczego czasami musiałem zrobić kilka kursów z zamówionym towarem - karma dla zwierzaków i piaseczek ;) Tylko po PS4 pojechałem do sklepu i wziąłem z pułki, bo to był weekend i nie chciało mi się czekać na kuriera do poniedziałku. No i było to w 2018 r. przy premierze RDR2. Rozumiem, że każdy ma swoje doświadczenia i indywidualne preferencje.

Odnośnik do komentarza

Jesli beda konsole z preorderow a pewnie beda to wiekszosc sieciowek musi tez wyjac przynajmniej jedna sztuke na sklep. 

A napewno tak ma mediamarkt i expert bo mam tam kumpli.

 

Ale zebyscie sie nie zdziwili ze akurat przyjdziecie i wezmiecie. Kumpel juz pyta czy ma zostawic mi w razie czego. 

Takze te akurat egzemplarze to sie po znajomosci rozejdą.

 

Ja w sumie i tak juz mam wyje,bane na premiere, hajp mi opadl. Ale od mikolaja to chcem dostac i mam nadzieje ze bedzie lepiej z dostepnoscia

Odnośnik do komentarza

Chwilę temu dzwonił do mnie pan z MM z przypomnieniem o tym, że 7 dni przed premierą przyjdzie info o wpłaceniu reszty kwoty. Jak się spytałem czy na tym etapie jest ryzyko anulowania zamówienia to krótko powiedział, że normalnie będzie zrealizowane w terminie. Także można sobie chyba darować te plotki o brakach konsol w PL.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Square napisał:

Chwilę temu dzwonił do mnie pan z MM z przypomnieniem o tym, że 7 dni przed premierą przyjdzie info o wpłaceniu reszty kwoty. Jak się spytałem czy na tym etapie jest ryzyko anulowania zamówienia to krótko powiedział, że normalnie będzie zrealizowane w terminie. Także można sobie chyba darować te plotki o brakach konsol w PL.

Do mnie jeszcze nie dzwonili. Pamiętasz kiedy złożyłeś zamówienie? Z rana pierwszego dnia po odpaleniu preorderow czy wcześniej w nocy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...