Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, blantman napisał:

 

AMATORZY 

Prosiaka nie mam od początku sierpnia a koksa od początku września i w sumie nadal mam w co grać. Obecnie HADES na epic game store kupiony za 40 zł który zjada wszystkie gry co wyszły w tym roku na śniadanie. 

 

 

 

Nie będę się garbił przed monitorem, szanujmy się :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.Ja zamawialem z media expert,dość pozno bo okolo doby po starcie preorderow.Poza tym ze zamowienie zostało przyjęte,nie mam od nich żadnego odzewu.Dzwonilem dzis na info linie,z zapytaniem co w przypadku lockdawnu i zamknietych sklepow.Jezeli ktos ma odbior w sklepie..miła Pani nie znała odpowiedzi,chyba niestety nie sa przygotawani na to.Jest ktos kto zamawial w me i wie cos wiecej ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Dawid30 napisał:

Witam.Ja zamawialem z media expert,dość pozno bo okolo doby po starcie preorderow.Poza tym ze zamowienie zostało przyjęte,nie mam od nich żadnego odzewu.Dzwonilem dzis na info linie,z zapytaniem co w przypadku lockdawnu i zamknietych sklepow.Jezeli ktos ma odbior w sklepie..miła Pani nie znała odpowiedzi,chyba niestety nie sa przygotawani na to.Jest ktos kto zamawial w me i wie cos wiecej ? Pozdrawiam

 

Tez mam z ME z odbiorem w sklepie i faktycznie nie sa na razie przygotowani co zrobic w przypadku zamkniecia sklepow. No ale pamietajmy ze sklepy sa otwarte i moze tak pozostanie. Poza tym nie ma co panikowac, sporo osob wybralo taka forme, watpie zeby sie wypieli i nie wydali konsol. Moze wzorem mediamarktu beda wydawac konsole przed sklepem. Przede wszystkim jeszcze 3tyg do premiery i sklepy caly czas otwarte

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, LiŚciu napisał:

Telefon z MM tez miałem przed chwilą z info o tym że 10-7 dni przed premiera trzeba opłacić. Od razu babeczka pod pretekstem informacji pytała czy jakąs gierke lub ekcesoria dorzucić:) Od razu się szarpnąłem na Pulse 3d:banana:

Tez dzwoniła, ale poza informacja o dopłacie chciała dopchnąć mi ubezpieczenie konsoli xd 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem z ME i MM, liczę że przynajmniej jedno miejsce nie nawali, dzień przed premierą PS4 dostałem telefon że nie będzie dla mnie konsoli (na szczęście następnego dnia rano zadzwonili że to błąd i że mogę odbierać). W przypadku lockdownu myślę że nie będzie problemu żeby zmienić odbiór osobisty na kuriera.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, iks napisał:

Ja zamówiłem z ME i MM, liczę że przynajmniej jedno miejsce nie nawali, dzień przed premierą PS4 dostałem telefon że nie będzie dla mnie konsoli (na szczęście następnego dnia rano zadzwonili że to błąd i że mogę odbierać). W przypadku lockdownu myślę że nie będzie problemu żeby zmienić odbiór osobisty na kuriera.

Ja tez mam preorder w me i akurat tam nie ma możliwości zmiany dostawy z odbioru w sklepie na dostawe kurierem.Dzwoniłem na info linie i pytalem.Chyba ze pani nie byla na tyle kompetentna..zobaczmy moze cos zmienią w tym temacie,ale narazie chyba nie sa przygotowani na możliwy lockadwn.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Dawid30 napisał:

Witam.Ja zamawialem z media expert,dość pozno bo okolo doby po starcie preorderow.Poza tym ze zamowienie zostało przyjęte,nie mam od nich żadnego odzewu.Dzwonilem dzis na info linie,z zapytaniem co w przypadku lockdawnu i zamknietych sklepow.Jezeli ktos ma odbior w sklepie..miła Pani nie znała odpowiedzi,chyba niestety nie sa przygotawani na to.Jest ktos kto zamawial w me i wie cos wiecej ? Pozdrawiam

 

Jacy wy jesteście oderwani od rzeczywistości, ktoś tam się raczej nad tematem zastanawia i jak ten lockdown będzie to wtedy zarówno nabywcy jak i miłe panie z infolini zostaną poinformowani co i jak. Może jeszcze zadzwoń i zapytaj czy mają awaryjne scenariusze na wypadek wojny domowej, bo się jedna zapowiada.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, HiS napisał:

Może być też tak, że Sony podzieliło dostępność na dwie grupy. Preorder trzeba rzucić do sieci bo to dziś standard, ale stacjonarnie też muszą się pojawić bo jak ma wyglądać oficjalna premiera z pustymi półkami w elektromarketach.

Jeśli byłbyś sprzedawcą i możesz sprzedać wszystko przez sieć to po co się bawić w półki sklepowe? Chcesz wykorzystać moment i sprzedać jak najwięcej, to co nie pójdzie trafi na półki. Sytuacja na świecie nawet do tego zmusza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...