Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam już GPU, to mogę dokupić do tego GOLD celem przekonwertowania na GPU? Nigdy tak nie robiłem i pierwszy raz spotykam się z możliwością na stronie o tanim gamepasie. Wcześniej dokupowałem kody na 3 miesiące (eneba i inne strony z keyshopami), a teraz widzę, że jest trochę tańsza opcja jak dokupi się GOLD. Nie chciałbym jednak kupić kodu, którego nie będę mógł wykorzystać ;) 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, messer88 napisał:

będziesz mógł wykorzystać tylko jest w takim przypadku niekorzystna konwersja 

 

Z tego co piszą to wychodzi taniej niż kupno kodu na 3 miesiące GPU. "Tylko dwa kroki dzielą Cię od 3 miesięcy i 10 dni taniego Xbox Game Pass Ultimate. Za przedłużenie subskrypcji zapłacisz tylko 105,28 zł43% oszczędności względem oficjalnej ceny abonamentu. " https://tanigamepass.pl/aktualni-subskrybenci/tani-xbox-game-pass-ultimate-na-3-miesiace-i-10-dni-dla-aktualnych-subskrybentow/

 

Gdzieś tu jest haczyk?

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku musiałbym czekać prawie 3 lata aż mi się obecny GPU skończy ;) Cały czas dobijam pod sam "korek" i staram się podtrzymywać ten stan w obawie przed podniesieniem ceny. Teraz nie wiem czy to był dobry pomysł. Raz już robiłem konwersję, myślałem, że to jest jednorazowa akcja i więcej nie będzie można...  

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, D.B. Cooper napisał:

Gdzie teraz najkorzystniej doładować ultimate? Wypadłem na rok z obiegu. 

Z 4 zł już korzystałem.

Miesiąc temu konwersja wciąż działała. Ładujesz golda na ile chcesz, max. 3 lata, kupujesz miesiąc GPU i konwertuje całość na GPU. Mi nawet ponownie ten miesiąc wskoczył za 4 PLN :xboss:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...