Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jeździ ktoś na kartach przedpłaconych? Nie wywala może komuś błąd z 3d secure - Potwierdzenie 3D⁠-⁠Secure nie zostało wykonane? To kurestwo mi ciągle wyświetla. Już próbowałem wszystkiego na koncie ipko ustawić i nic nie dało. Z inną kartą też jest ten sam problem. Płatności blikami jakoś idzie bez problemu, ale tutaj w MS to jest mocne niedojebanie mózgowe z tym 3d secure. Czyszczenie ciastek jak i zmiana przeglądarki też nic nie dała, a infolinia mnie wkurwiła tylko, tak samo czatbot z ms mi nie pomógł. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Uważajcie na Eneba, ostatnio kupiłem tam kod na miesiąc GPU i był wykorzystany już wcześniej. A do reklamacji, to trzeba pisać do supportu MS żeby sprawdzili kiedy kod był wykorzystany i robić screeny, a na supporcie piszą, że takich informacji im nie pokazuje, więc nie da się zareklamować kodu. Zresztą to tyle roboty, że gra I tak nie warta świeczki.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, qvstra napisał:

od lat kupuje kody na xbl/steam/psn na cdkeys.com i nigdy nie mialem problemu.

w listopadzie konczy mi sie gpu nabity na premiere series x - moge go juz teraz przedluzyc na kolejne 3 lata w promocyjnej cenie?

 

Na trzy lata to jeszcze nie i niekoniecznie w tak promocyjnej cenie jak wtedy. Pamiętam, że na początku tej usługi można było sporo zaoszczędzić kupując abonament Live i przekształcić go w GPU. Wtedy się mega opłacało. To miało być jednorazową akcją ale czytałem, że ludzie robili tak drugi raz jak im już skończył się abonament. Nie wiem czy to dalej działa. Sam ostatnio korzystałem z metody, że w promocyjnej cenie kupiłem 3 miesiące na Live, a to przekształcało się w miesiąc z kawałkiem GPU. Poszukaj na łowcach gier poradników i ofert.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Dobra luje daje wam chyba najlepsze promo jakie bylo w historii. 25 miechow na stare konto za circa 253zl.
12 miesięcy Xbox Live Gold [VPN Turcja] + możliwość konwersji na Xbox Game Pass Ultimate (łącznie ~130zł) @ Eneba - Pepper.pl

GP musi wygasnać przed operation Onion Eater. Mi wygasł 8 maja i normalnie dzis po vpn wbilem 2x12 golda i potem 1x ultimate kodami od turka na swoje glowne konto. Zero kombinowania z drugim kontem i konsola domowa. Wszystko legancko zadzialalo jakbym wbijal kody z media marktu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Michał102 napisał:

Chyba też odnowie gpu, ale zachowam resztki godnosci i kody na golda kupie tak jak ostatnio w jakimś media marku czy tam innym ekspercie ;)

Poziom wrzut mocno poleciał przez ostatni rok i kod o turka to dobra cena za sredniawe indyki i obesranstwa typu redfall. Kiedys wlatywalo sporo nie az tak starych gier aaa a teraz to shovelware sam.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...