Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

16 hours ago, Soban said:

Poziom wrzut mocno poleciał przez ostatni rok i kod o turka to dobra cena za sredniawe indyki i obesranstwa typu redfall. Kiedys wlatywalo sporo nie az tak starych gier aaa a teraz to shovelware sam.

 

No dokładnie, ten rok to padaka jeśli chodzi o wrzutki gier AA/AAA od innych wydawców. Więc jak najbardziej Turek > Legal.

Odnośnik do komentarza

A najlepiej wcale to moze cos do nich dotrze w koncu. Ja sam do Starfielda olewam placenie. Co z tego ze "zawsze cos dla siebie do pogrania znajde" jak nie o to chodzi. Moze jak bym mial zerowy backlog i zadnch innych platform. Na ten moment niech ogarna dalna, zaczna regularnie wypuszczac duze gry (raz na kwartal chociaz) i niech to nie bedzie wykastrowane z zawartosci GaaSowe, zabugowane gowno. Hi-Fi fajnie ze wpadlo, ale od premiery nie dodali nic na podobnym poziomie a kilka miesiecy juz minelo.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Xbox nic nie musi, bo przecież oni nie chcą konkurować z Sony ani Nintendo.

 

:kekw: 

 

Starfielda oczywiście trzeba będzie kupić na własność u pana Gabena, bo na XS 30 klatek, w XGP pewnie wersja windows app czyli gówno. Jebane śmiecie z MS-u, jak tak można to ja nawet nie rozumiem. Tam musi być jakiś długoterminowy mastermind plan grany, bo nie wierzę, że tak po macoszemu traktować można swoją platformę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dobrze, że jeszcze te konwersje Golda działają, to sobie kupiłem klucz na 3m za 50 zł + GPU już bezpośrednio z konta za 55 zł i mi przekonwertowało na 4m i 1 tydzień GPU, czyli ok. 25 zł za miesiąc GPU. Po ostatniej wpadce z Eneba wolę 1m GPU brać bezpośrednio od MS. Zresztą teraz już i tak klucza na 1m GPU nie kupi się chyba za 10 zł jak kilka miesięcy temu.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Czoperrr napisał:

Była konwersja 1 do 1 a nawet dostawałeś gratisowy miesiąc przy włączeniu automatycznych rozliczeń i przedłużania konta.

 

Tak ale mówimy o pierwszej pierwotnej konwersji? Robiłem ją raz i raz mogłem mieć taki przelicznik. Później kolejne konwersje z XBL były właśnie chyba wg tego przelicznika co ma obowiązywać wszystkich. Czyli zmiana miałaby dotyczyć tylko nowych kont. To było do przewidzenia, że prędzej czy później zaczną przy tym gmerać i utrudniać.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Elitesse said:

 

Tak ale mówimy o pierwszej pierwotnej konwersji? Robiłem ją raz i raz mogłem mieć taki przelicznik. Później kolejne konwersje z XBL były właśnie chyba wg tego przelicznika co ma obowiązywać wszystkich. Czyli zmiana miałaby dotyczyć tylko nowych kont. To było do przewidzenia, że prędzej czy później zaczną przy tym gmerać i utrudniać.

Zmiana dla wszystkich kont. 

 

Robiłem konwersję 24 miesięcy XBL do GPU na premierę XSX i dostałem bodajże 26 miesięcy GPU.

Odnośnik do komentarza

To  było do przewidzenia, w przypadku każdej nowej usługi zawsze to wygląda tak samo, na początku super promocje by przyciągnąć szybko jak najwięcej ludzi, a potem gdy jakaś subskrypcja zdobywa ugruntowaną pozycję na rynku, to zaczyna się stopniowe ukrócanie wszystkich promocyjnych ofert.

Odnośnik do komentarza
 
Tak ale mówimy o pierwszej pierwotnej konwersji? Robiłem ją raz i raz mogłem mieć taki przelicznik. Później kolejne konwersje z XBL były właśnie chyba wg tego przelicznika co ma obowiązywać wszystkich. Czyli zmiana miałaby dotyczyć tylko nowych kont. To było do przewidzenia, że prędzej czy później zaczną przy tym gmerać i utrudniać.
Żeby była konwersja 1 do 1 to musiał wygasnąć gamepass, jak był aktywny to zdrapka golda dawała mniej ultimate.
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, A_Bogush napisał:

I tak to sporo trwało, GP wystartowało 6 lat temu. Pytanie brzmiało nie czy a kiedy skończy się El Dorado.

Nie kończy się, ot podwyżka o 50%. Zapewne koszt Activision, zbędne mi te gry na premierę, granie w wersje beta/alpha jest bez sensu (od czasów Hitmana 2016 mam dość, nawet w 2022 nie zdobyłem calaka ze względu na glitcha).

 

Mogliby dać tańszy abonament bez gier na premierę, ale pewnie to by się skończyło jak w internecie minimalna różnica ceny między 100 a 1000 Mb/s (choć fakt, że 1000 nic nie daje). Więc pewnie by zrobili: indyki 49.99, +starocie 5 lat 69,99, +2 lata 79,99, nowości 119,99 więc sorry ale za takie cyrki dziękuję, u operatorów telekomunikacyjnych i stacji TV przetestowane. Więc konwersja 3:2 i tak wypada lepiej. Ciekawe czy im nie odbije bardziej po tym co wyprawia ostatnio Twitter i Facebook - tyle kasy za takie śmieci? Jeśli to się przyjmie to będziemy mieli przechlapane.

Odnośnik do komentarza

25 czerwca robiłem konwersję i było jeszcze 1:1 + tydzień więcej dostałem.

W dniu 7.07.2023 o 16:13, Sebas napisał:

Gamepass mi się skończył w czerwcu. Biję się z myślami czy w ogóle mam czas na gierki i mi tu jeszcze ceny podwyższają :kekw:

Taniej by mi wyszło chyba kupić te wszystkie gierki co bym odpalił z tej usługi.

Czarno to widzę.

 

Chyba dawno żadnej gry nie kupiłeś bo najwyraźniejźniej nie wiesz jakie są obecnie ceny ;) Taniej niż GP wyjdzie tylko pod warunkiem, że nie grasz ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.07.2023 o 15:13, Sebas napisał:

Gamepass mi się skończył w czerwcu. Biję się z myślami czy w ogóle mam czas na gierki i mi tu jeszcze ceny podwyższają :kekw:

Taniej by mi wyszło chyba kupić te wszystkie gierki co bym odpalił z tej usługi.

Czarno to widzę.

Jak nie kupujesz gier ze zdrapek, skaczą po różnych rynkach to powodzenia :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...