Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podpowiedzcie proszę co będzie najkorzystniejsze dla Syna i dla mojej kieszeni :-)
Nowa konsola series S w grudniu 2020 r., zakupiłam (za Waszymi poradami :D) GPU za te 4 zł (tak w skrócie, jeśli mam ) i jest aktywne do 17.04.2022 r.
Syn ma zainstalowanego Minecrafta, Forzę Horizon i jakąś dziecięcą gierkę i na razie tylko w to gra.
Czy ja muszę coś wykupywać, czy On dalej będzie mógł grac w powyższe gry skoro ma je zainstalowane?
Na razie nie widzę potrzeby żeby miał dostęp do wszystkich gier, bo z tego nie korzysta.
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2022 o 10:37, Ania napisał:

Witam, podpowiedzcie proszę co będzie najkorzystniejsze dla Syna i dla mojej kieszeni :-)
Nowa konsola series S w grudniu 2020 r., zakupiłam (za Waszymi poradami :D) GPU za te 4 zł (tak w skrócie, jeśli mam ) i jest aktywne do 17.04.2022 r.
Syn ma zainstalowanego Minecrafta, Forzę Horizon i jakąś dziecięcą gierkę i na razie tylko w to gra.
Czy ja muszę coś wykupywać, czy On dalej będzie mógł grac w powyższe gry skoro ma je zainstalowane?
Na razie nie widzę potrzeby żeby miał dostęp do wszystkich gier, bo z tego nie korzysta.
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Jak się skończy gpu to załóżcie nowe konto na konsoli, później kup gpu za 4 zł i syn znów będzie mógł grać w gry na swoim koncie.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich, przeczytałem wszystkie strony tego tematu, odpowiedzi na moje pytanie nie było, więc zapytam. Syn miał na konsoli (dzięki za Wasze porady :good:) kupionego Golda i przekonwertowanego na GPU. 
Moje pytanie to: założyłem nowe konto i widzę na konsoli GPU za 4 zł/miesiąc (kolejne miesiące za 54,99zł), czy będę mógł kilka razy założyć nowe konto i wykupywać po jednym miesiącu zawsze za 4 zł?
Wiem, że wszyscy radzicie kupno na maksymalny czas itd., ale ja muszę mieć na syna "haka" ;), zaczął mi trochę fikać itd.
Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, easye napisał:

Vpn+ Turcja, czyli to nie jest promocja dla nas.

 

2 godziny temu, 20inchDT napisał:

jak ktos nie ma obecnie subskrypcji na inny region to super metoda


Miałem już miesiąc kupiony normalnie w Polsce i po te 2x 3msc po VPN-ie weszły bez problemu :) Można "łączyć" regiony, wystarczy tylko odpalić VPN-a

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, xboxfan napisał:

Wjechała całkiem fajna promka, 50 zł za 3 miesiące Game Passa Ultimate - kluczyki można sumować, a do tego działają na wszystkich kontach :D   https://xgp.pl/promocje/3-miesiace-xbox-game-pass-ultimate-za-50-zl/

Wziąłem 2 i wszystko git, dostałem 6 msc.

Wszystko działa. 

Pozdrawiam z Turcji. Szalom! 

Screenshot_20220428-094650_Samsung Internet.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...