Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem włączone płatności cykliczne ale na koncie nie więcej niż 40 groszy :obama: może to przez to. 

2 lutego ultimate przestał działać i skończyło się eldorado. Musiałem normalnie doładować do maja kodami. 

Nowy okres działania jest liczony od dnia, kiedy ultimate miał przestać działać, a nie faktycznie przestał działać. 

Odnośnik do komentarza

Pytanko, które już było wałkowane, ale tak, żebym już na przyszłość ja was nie męczył.

 

Skończył mi się GP, to rozumiem, że najlepiej iść na cebulę tak, że kupuję Golda np. na rok i potem wykupuję 1 miesiąc GPU np. z poziomu konsoli i ten gold co miałem zakupiony wcześniej konwertuje mi się do GPU?

 

Czyli 12 + 1msc?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Metoda napisał:

Pytanko, które już było wałkowane, ale tak, żebym już na przyszłość ja was nie męczył.

 

Skończył mi się GP, to rozumiem, że najlepiej iść na cebulę tak, że kupuję Golda np. na rok i potem wykupuję 1 miesiąc GPU np. z poziomu konsoli i ten gold co miałem zakupiony wcześniej konwertuje mi się do GPU?

 

Czyli 12 + 1msc?

 

1 godzinę temu, Szymek napisał:

Tak jak piszesz. A co do ilosci miesiecy to chyba bedzie 14. Jak zgodzisz sie na autodnawianie to przy kodzie Live powinnien wpasc jeden miesiac oraz przy GPU rowniez ;)

Tutaj lepiej uważać z tym dodatkowym miesiącem, szczególnie jak bierze się na 3 lat. Bo jak system wykryje że jest łącznie dłużej niż 36 miesięcy to może nie zaliczyć 3 roku konwersji (max to 36 miesięcy).

 

Ja ostatnio robiłem. Za 640 mam do 17 stycznia 2025 :obama:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, xboxfan napisał:

Ja właśnie wziąłem 3 lata za 410 ziko z tego poradnika https://xgp.pl/poradniki/xbox-game-pass-ultimate-tanio-z-vpn-turcja/ i spokój :) Niby można też bez VPN-a, ale to 5 minut więcej roboty a oszczędność dość spora

Będzie plusik, mam nadzieję, że cebulka zadziała w kwietniu bo do wtedy mam xgp.

Godzinę temu, BRY@N napisał:

Czyli kod jest na Turcję ale działa normalnie na koncie z Polski? 

No tak, czytaj uważnie, należy skorzystać z VPN i działa cały sposób na polskim koncie.

Edytowane przez Bielik
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, BRY@N napisał:

Czyli kod jest na Turcję ale działa normalnie na koncie z Polski? 

tak, ale musisz aktywować z darmowym VPNem (masz tam wszystko fajnie opisane krok po kroku) :)

 

12 minut temu, Bielik napisał:

Będzie plusik, mam nadzieję, że cebulka zadziała w kwietniu bo do wtedy mam xgp.

No tak, czytaj uważnie, należy skorzystać z VPN i działa cały sposób na polskim koncie.


Może ci się poszczęści i będzie wtedy jeszcze taniej :D

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bielik napisał:

Będzie plusik, mam nadzieję, że cebulka zadziała w kwietniu bo do wtedy mam xgp.

No tak, czytaj uważnie, należy skorzystać z VPN i działa cały sposób na polskim koncie.

Korzystałem z vpn przy okazji gry ale zastanawialem się czy abonamenty też tak działają dzięki :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Jeszcze pytanie bo jest promocja na Golda rocznego za 199zl. Mam teraz na koncie game pass PC do 25 marca, jak teraz kupię Golda to się jakoś zsumuje? Później jak kupię ultimate to powinna być konwersja? 

 

Druga sytuacja jak mam na koncie game pass ultimate i kupię Golda to on przedłuży tego Game Passa? 

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza
Jeszcze pytanie bo jest promocja na Golda rocznego za 199zl. Mam teraz na koncie game pass PC do 25 marca, jak teraz kupię Golda to się jakoś zsumuje? Później jak kupię ultimate to powinna być konwersja? 
 
Druga sytuacja jak mam na koncie game pass ultimate i kupię Golda to on przedłuży tego Game Passa? 
Jak aktywujesz teraz to konwersja bedzie slaba bo przedłuży gamepass pc.
Odnośnik do komentarza
Teraz, wojtas011 napisał:
Godzinę temu, BRY@N napisał:
Jeszcze pytanie bo jest promocja na Golda rocznego za 199zl. Mam teraz na koncie game pass PC do 25 marca, jak teraz kupię Golda to się jakoś zsumuje? Później jak kupię ultimate to powinna być konwersja? 
 
Druga sytuacja jak mam na koncie game pass ultimate i kupię Golda to on przedłuży tego Game Passa? 

Jak aktywujesz teraz to konwersja bedzie slaba bo przedłuży gamepass pc.

Ok dzięki za odpowiedź. 

Na drugie pytanie też już znalazłem odpowiedź w temacie 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś z was kupuje kody GPU na allegro? Chodzi mi o 100% legitne kody cyfrowe a przeglądając ofertę widze, że jakims cudem mozna kupic 3m za DUZO mniej niz to realnie kosztuje. Takich wole nie ruszać. Chcę wypróbować płatnośc kartami allegro ale wolę to zrobić na sprzedawcy którego ktoś poleci żeby sie nie przejechać.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.03.2022 o 18:08, p3r3z napisał:

jak to jest z tymi kodami z allegro?

Gdzie masz takie kody?

 

Opcje są takie:

1. Konta gdzie musisz podać swoje hasło sprzedającemu.

2. Jakieś triale po 2 miesiące (pewnie z jakiejś promocji gdzieś na świecie).

 

Ogólnie robi się to z Golda. Np. kupujesz 12 miesięcy + 1 gratis za odnawianie cykliczne + 1 za Ultimate za 4 zł co robi konwersję całości na Ultimate, te 3, 6 czy 12 miesięcy możesz mieć bardziej lub mniej legalnie. Pewniaki to polskie supermarkety. Eneba to jakieś lipne Allegro więc ryzykowne, ale nieszczególnie, to są zwykle legalne kody na Turcję, Brazylię, Argentynę, zależy gdzie najtańsza promocja i aktywujesz przez VPN (czym łamiesz prawo Microsoftu, ale nie słyszałem by kogoś ukarał poza kodami g2a z lipnych źródeł pewnie kradzionych kart kredytowych lub chargeback).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...