Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Zdziwiło mnie to, jak wieloma genialnymi, czy ogólnie porządnymi ,,gierdajłami" dysponuje oferta abonamentu PS Premium! Tiu, tiuuu! Korzystam aktualnie z 7-9 tytułów, czyli po prostu w miarę regularnie i zamiennie w nie gram, gdzie zainstalowanych mam nieco więcej rzeczy z tego rodzaju korzyści abonenckich xD.

 

"Marvel's Guardians of The Galaxy" - jakby powiedział to Rocket: ,,krutacki, flurgalny i genialny" gameplay, tj. ogólna gra i sposób poruszania się w rzeczywistości gry. Mechanika, świat przedstawiony - wybitności! Humor, motyw dogadywania sobie ,,kto się czubi ten się lubi" między crew Quilla - jakże to jest naturalne i ,,mega bekowe". A drzewko współpracy podczas misji - wybór postaci do zrealizowania zadania czy ataku,: bomba! 9/10 - tymczasowa ocena; przeszedłem dopiero 20% całości.

 

"Trine 4" - baśń zamknięta w pięknej oprawie graficznej: rzut a'la 2,5D i lecimy w jednym kierunku niczym w klasycznych platformerach. Mit fantasy, który ma piękną historię, ciekawych romantycznych bohaterów, i który żyje własnym życiem. Cudo! Około połowa gry za mną; na Platynę na razie nie patrzę, ale z tego, co się orientuję wszystko zmierza w tym kierunku.

 

"Rift Apart" - Ratchet i Clank w wersji na Ps5. Piękna sprawa z tego sequela! Kolejna część przygód tej dwójki w opcji nextgenowej jest tak płynnie zaprojektowana wizualnie, tak barwnie, tak szczegółowo pod względem przelania np. koncepcji równoległych światów, obcych wymiarów, fantazyjnych istot, detali i mnogości wypełnień tak budowanej przestrzeni na świat gry, który ostatecznie doświadcza gracz, że naprawdę ciężko jest nie cieszyć japy z gamingu... aż do utraty tchu z tego powodu! Nie mam się do czegokolwiek przyczepić. Jedynie przerywniki filmowe i tego rodzaju narracja jest momentami zbyt długa. Na razie 15% z całości (idę po Platynę!) gry, którą przechodzę.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, BRY@N napisał:

A jak to działa ?

 

Jedna osoba kupuje PS Plusa na swoim koncie na swojej konsoli, daje login i hasło do swojego profilu drugiej osobie. Osoba numer dwa ustawia konto z którego był kupowany PS Plus jako konto główne, no i tyle.

 

Osoba kupująca gra na swoim koncie, osoba która używa PS Plus konta numer 2 też gra na swoim koncie. No i w takim sam sposób można cebulować gierki.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Luqat napisał:

Nie wiem czy u wszystkich to jest, ale ja obecnie (od dawna) nie mam plusa i pokazuje mi, że do jutra mam -25% na wszystkie abonamenty. Może więc sprawdźcie w aplikacji, jeśli ktoś zainteresowany.


Dla obecnych plusowiczów tylko dodam, że nie ma żadnych ofert przedłużeniowych, nadal 630 zł za rok Premiuma :( Poczekam do grudnia 2024 i zobaczę co dalej, najwyżej sam essential wezmę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...