Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Premium jest strasznym zawodem. Liczyłem, ze rzeczywiście ruszą z klasykami  i świetnymi tytułami z PS2, a tu kompletne dno i rzucili tylko te kilka wcześniej sprzedawanych produkcji. z PSX i PSX trochę lepiej, ale też daleko od tego co powinno być. Ten nowy PS Plus jako całość takie na byle jak zrobione niestety. Wykupiłem przed podwyżką do 2026, więc będę korzystał, ale  usługa nie powala. Gdybym nie był fanem bardziej niszowych produkcji z Japonii to chyba nic by nie przykuło mojej uwagi. 

Odnośnik do komentarza

Mnie niedawno skończył się roczny Essential, zakupiony na promce dla pierwszorazowych abonentów za 120 zł, więc co by nie mówić, za bezcen. W multi spędziłem może kilka godzin, plus zaliczenie It Takes Two i parę sesji w Sackboya, więc w skali roku łącznie może z 20 godzin. Wrzuconych pełniaków przeszedłem dosłownie kilka, z czego większość to było takie typowe ogranie z braku laku, na zasadzie "za darmo to sprawdzę", no i nie powiem, czasami były to faktycznie pozytywne niespodzianki, choćby wspomniany Sackboy. Parę pozycji dodałem do biblioteki "na później" (chociażby trylogia ME to łakomy kąsek, którego nie skonsumowałem, z drugiej strony jako fan nie miałbym problemu z wydaniem tych paru dyszek na wersję pudełkową), ale to "później" raczej nie nadejdzie, a na pewno nie prędko. Obecne ceny Plusa są jak dla mnie mocno z dupy i zwyczajnie nieadekwatne do tego, co dostaję w zamian, a promka dla świeżaków, co oczywiste, już mnie nie dotyczy. Multi mi w sumie zwisa, oferta gier w Essentialu była słaba i nie zanosi się na poprawę, a wyższe pakiety, choć oferują całkiem niezłe tytuły, są po prostu za drogie. W skrócie: niech się Sony jebie z takim abonamentem.

  • Plusik 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich ekspertów. 

Panowie i panie mam pytanie. Oplacam najwyższy abonament ps ultimate. Aktualnie nie posiadam konsoli fizycznie , ale wiem że jest tam usługa cloud gaming. Posiadam aktualnie tv z dodatkiem Chromecast 4.0 , i bardzo szybkie łącze internetowe. Czy jest możliwość odpalenia gier z mojej biblioteki w chmurze ? Bez posiadania aktualnie konsoli ?

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem, w przypadku Playstation musisz mieć konsolę by używać Remote Play (czyli streamowania gry na innym urządzeniu). Tylko tu chodzi o streaming z samej konsoli.

Ale z ciekawości poczytałem i ponoć można korzystać z cloudowych gier PS+ np. na laptopie bez posiadania konsoli: https://www.playstation.com/en-us/support/subscriptions/ps-plus-pc/
Widzę też niestety, że usługa ta nie działa w Polsce: https://www.playstation.com/pl-pl/support/subscriptions/ps-plus-pc/ - już się ucieszyłem, że będę mógł sobie postreamować gry w PS+ Premium na kompie :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...